Galicia/Galiza
Galicia

XI Aniversario do Torneo de Xadrez “Festas do Monte” Ao aire libre

A Guarda - Pontevedra

Paseo Central da Alameda
(No caso de chuvia no pavillón deportivo)

13 de agosto de 2011

Informa: Club/Escola de Xadrez Albatros WEB | Galería Fotos

Final:


Fotos: Club Xadrez Albatros

El torneo conto con una participación de 66 jugadores, en donde podemos destacar la gran partida de Marcial Prieto, que en la ronda 4 puso contra las cuerdas al ganador del torneo, si llega a tener 1 minuto más esta perdido, tambien destacaremos la gran participación de nuestro compañero de equipo Sergio Lomba, que siempre estuvo en los primeros puestos hasta que fué derrotado por Outerelo, de todas formas he de reconocer que hizo un gran torneo.

Carlos. Club Xadrez Albatros
http://www.xadrezalbatros.com/

Clasificación Final:

Posto  Nome                                 Feder ELO       Club                 Ptos.

  1    Senlle Caride, Miguel                Adul  2271      Universidade de Vigo 6.5   
  2    Outerelo Ucha, Manuel Enrique        Adul  2179 2197 Marcote              6     
 3-4   Cernuda Orejas, Victor Manuel        Adul  1931                           5.5   
       Pazo Núñez, Emilio                   Adul  1755 1733 Xadrez Tui           5.5   
 5-11  Boado, Martin                        Adul  2130 2123                      5     
       García Corada, Pedro                 Ault  2050                           5     
       Lomba González, Sergio               Adul  1634 1620 Albatros             5     
       Klaversteijn Sozzo, Juán Martín      Adul  1872 1845 Xadrez Tui           5     
       Alvarez Dominguez, Breixo            Adul  1862                           5     
       Rodriguez Bernardo, Sindo            Adul  1782      X.Celanova           5     
       Iglesias García, Jorge               Adul  1872 1672 Universidad de Vigo  5     
12-16  Prieto Penas, Marcial                Adul  1975 1950 Alekine              4.5   
       Villar Fernandez, Villar             Adul  1634      X.Celanova           4.5   
       Fernández de Armas, Luís             Adul  2006 1966 Xadrez Tui           4.5   
       Rodríguez Tojeira, José Angel        Adul  1749 1725 Xadrez Tui           4.5   
       Carballo Cancela, Manuel             Adul  1575 1510 Karpov               4.5   
17-27  Valdés Rivero, Michael               Adul  2017 1999 Xadrez Tui           4     
       Fernández de la Fuente, José Antonio Adul  1774                           4     
       Lorenzo  Diéguez, Manuel             Adul  1546 1535 Lucena               4     
       Rodríguez Reboredo, Ángel            Adul  1507 1364 Albatros             4     
       Lopez Carballal, Alonso              Sub-            Karpov               4     
       Gago Gonsalvez, José Fernando        Adul  1693                           4     
       Garcia Alvarez, Alejandro            Sub-            Xadrez Marín         4     
       Lopez Carballal, Sergio              Sub-            Karpov               4     
       Bello Blanco, Ramón                  Adul            Local                4     
       Rodriguez Domínguez, Miguel          Sub-  1669 1485 EXP                  4     
       Casal Iglesias, Alejandro            Adul            Xadrez Galego        4     
28-30  Lomba González, Daniel               Sub-  1426      Albatros             3.5   
       Lomba Lomba, Nestor                  Sut-            Albatros             3.5   
       Rebollo  Montes, Bernardo            Sub-            Xadrez Marín         3.5   
31-42  Palamidessi Vázquez, Tomás           Adul            Laroca               3     
       González Correa, Sergio              Sub-            Albatros             3     
       González Montes, Nathán              Adul                                 3     
       Gonzalez Rodriguez, Roberto          Sub-            Albatros             3     
       López  Guerra, Carlos                Adul                                 3     
       Gonzalez Rodriguez, Rubén            Adul  1441 1458 Albatros             3     
       Doval Alonso, Miguel                 Adul                                 3     
       Alvarez Dominguez, Lua               Sub-  1507                           3     
       Moreira Amorin, David                Sub-            Aegón-Xadrez Marín   3     
       Abeledo Martín, Pedro                Adul                                 3     
       Díaz Rodríguez, Saúl                 Adul            Albatoos             3     
       Cara Carrasco, Álvaro                Sub-                                 3     
  43   Martínez Rodríguez, Alejandro        Adul            Albatros             2.5   
44-52  Cividanes Baz, Arón                  Sub-            lOCAL                2     
       Reboredo Diego, Carlos               Sub-            Albatros             2     
       Rodríguez Estevez, Rodrigo           Adul                                 2     
       Lago Álvarez, Ángel                  Sub-            Sub-14               2     
       Martínez Rodríguez, Adrián           Sub-            Albatros             2     
       Iglesias Cancela, Martín             Sub-            Aegón-Xadrez Marín   2     
       Morais Martínez, Álvaro              Sub-                                 2     
       Rodríguez Rodríguez, Sergio          Sub-            Local                2     
       Martínez Portela, Juán               Sub-                                 2     
53-54  Garcia Alvarez, Paula                Sub-            Xadrez Marin         1     
       Lomba Baz, Antonio Jesús             Adul  1468      Albatros             1     
55-66  Ramallo Posada, Lucia                Sub-                                 0     
       Couto Jiménez, Roberto               Adul                                 0     
       Miguens Mata, José Luís              Sub-            Torre de Eboli       0     
       Miguens Mata, Daniel                 Sub-            Torre de Eboli       0     
       estevez rodriguez, Luís              Adul  2076      universidad de vigo  0     
       Crespo Huertas, Pablo                Adul                                 0     
       Pena Dosil, José Antonio             Adul            Oroso                0     
       Pena Varela, Martín                  Adul            Oroso                0     
       Reboredo Otero, José Enrique         Adul            Albatros             0     
       Couto González, Rafael               Adul  1831      Alekine              0     
       Rubinato, Christian                  Adul  1898                           0     
       Caminho Santiso, Uxio                Adul                                 0     


Fotos: Club Xadrez Albatros

Ronda 1

 1 Senlle Caride, Miguel         Adul  2271 [0]      1:0    Casal Iglesias, Alejandro            Adul       [0]  
 2 Cividanes Baz, Arón           Sub-       [0]      0:1    Outerelo Ucha, Manuel Enrique        Adul  2179 [0]  
 3 Boado, Martin                 Adul  2130 [0]      +:-    Couto Jiménez, Roberto               Adul       [0]  
 4 Crespo Huertas, Pablo         Adul       [0]      -:-    estevez rodriguez, Luís              Adul  2076 [0]  
 5 García Corada, Pedro          Ault  2050 [0]      1:0    Díaz Rodríguez, Saúl                 Adul       [0]  
 6 Doval Alonso, Miguel          Adul       [0]      0:1    Valdés Rivero, Michael               Adul  2017 [0]  
 7 Fernández de Armas, Luís      Adul  2006 [0]      1:0    Garcia Alvarez, Paula                Sub-       [0]  
 8 Garcia Alvarez, Alejandro     Sub-       [0]      0:1    Prieto Penas, Marcial                Adul  1975 [0]  
 9 Cernuda Orejas, Victor Manuel Adul  1931 [0]      1:0    González Correa, Sergio              Sub-       [0]  
10 González Montes, Nathán       Adul       [0]      +:-    Rubinato, Christian                  Adul  1898 [0]  
11 Iglesias García, Jorge        Adul  1872 [0]      1:0    Gonzalez Rodriguez, Roberto          Sub-       [0]  
12 Iglesias Cancela, Martín      Sub-       [0]      0:1    Klaversteijn Sozzo, Juán Martín      Adul  1872 [0]  
13 Alvarez Dominguez, Breixo     Adul  1862 [0]      1:0    Lago Álvarez, Ángel                  Sub-       [0]  
14 Lomba Lomba, Nestor           Sut-       [0]      +:-    Couto González, Rafael               Adul  1831 [0]  
15 Rodriguez Bernardo, Sindo     Adul  1782 [0]      1:0    López  Guerra, Carlos                Adul       [0]  
16 Lopez Carballal, Sergio       Sub-       [0]      0:1    Fernández de la Fuente, José Antonio Adul  1774 [0]  
17 Pazo Núñez, Emilio            Adul  1755 [0]      1:0    Lopez Carballal, Alonso              Sub-       [0]  
18 Martínez Portela, Juán        Sub-       [0]      0:1    Rodríguez Tojeira, José Angel        Adul  1749 [0]  
19 Gago Gonsalvez, José Fernando Adul  1693 [0]      1:0    Martínez Rodríguez, Alejandro        Adul       [0]  
20 Martínez Rodríguez, Adrián    Sub-       [0]      0:1    Rodriguez Domínguez, Miguel          Sub-  1669 [0]  
21 Lomba González, Sergio        Adul  1634 [0]      +:-    Miguens Mata, José Luís              Sub-       [0]  
22 Miguens Mata, Daniel          Sub-       [0]      -:+    Villar Fernandez, Villar             Adul  1634 [0]  
23 Carballo Cancela, Manuel      Adul  1575 [0]      1:0    Morais Martínez, Álvaro              Sub-       [0]  
24 Moreira Amorin, David         Sub-       [0]      0:1    Lorenzo  Diéguez, Manuel             Adul  1546 [0]  
25 Alvarez Dominguez, Lua        Sub-  1507 [0]      1:0    Palamidessi Vázquez, Tomás           Adul       [0]  
26 Pena Dosil, José Antonio      Adul       [0]      -:+    Rodríguez Reboredo, Ángel            Adul  1507 [0]  
27 Lomba Baz, Antonio Jesús      Adul  1468 [0]      +:-    Pena Varela, Martín                  Adul       [0]  
28 Ramallo Posada, Lucia         Sub-       [0]      0:1    Gonzalez Rodriguez, Rubén            Adul  1441 [0]  
29 Lomba González, Daniel        Sub-  1426 [0]     .5:.5   Rebollo  Montes, Bernardo            Sub-       [0]  
30 Reboredo Diego, Carlos        Sub-       [0]      1:0    Abeledo Martín, Pedro                Adul       [0]  
31 Bello Blanco, Ramón           Adul       [0]      +:-    Reboredo Otero, José Enrique         Adul       [0]  
32 Rodríguez Estevez, Rodrigo    Adul       [0]      +:-    Caminho Santiso, Uxio                Adul       [0]  
33 Cara Carrasco, Álvaro         Sub-       [0]      1:0    Rodríguez Rodríguez, Sergio          Sub-       [0]  

Ronda 2

 1  Rodriguez Domínguez, Miguel          Sub-  1669 [1]      0:1    Senlle Caride, Miguel         Adul  2271 [1]  
 2 Outerelo Ucha, Manuel Enrique        Adul  2179 [1]      1:0    Gago Gonsalvez, José Fernando Adul  1693 [1]  
 3 Boado, Martin                        Adul  2130 [1]      1:0    Lomba González, Sergio        Adul  1634 [1]  
 4 Villar Fernandez, Villar             Adul  1634 [1]      0:1    García Corada, Pedro          Ault  2050 [1]  
 5 Valdés Rivero, Michael               Adul  2017 [1]      1:0    Carballo Cancela, Manuel      Adul  1575 [1]  
 6 Lorenzo  Diéguez, Manuel             Adul  1546 [1]      0:1    Fernández de Armas, Luís      Adul  2006 [1]  
 7 Prieto Penas, Marcial                Adul  1975 [1]      1:0    Alvarez Dominguez, Lua        Sub-  1507 [1]  
 8 Rodríguez Reboredo, Ángel            Adul  1507 [1]      0:1    Cernuda Orejas, Victor Manuel Adul  1931 [1]  
 9 Gonzalez Rodriguez, Rubén            Adul  1441 [1]      0:1    Iglesias García, Jorge        Adul  1872 [1]  
10 Klaversteijn Sozzo, Juán Martín      Adul  1872 [1]      1:0    Bello Blanco, Ramón           Adul       [1]  
11 González Montes, Nathán              Adul       [1]      0:1    Alvarez Dominguez, Breixo     Adul  1862 [1]  
12 Lomba Lomba, Nestor                  Sut-       [1]      0:1    Rodriguez Bernardo, Sindo     Adul  1782 [1]  
13 Fernández de la Fuente, José Antonio Adul  1774 [1]      1:0    Cara Carrasco, Álvaro         Sub-       [1]  
14 Rodríguez Estevez, Rodrigo           Adul       [1]      0:1    Pazo Núñez, Emilio            Adul  1755 [1]  
15 Rodríguez Tojeira, José Angel        Adul  1749 [1]      1:0    Reboredo Diego, Carlos        Sub-       [1]  
16 Abeledo Martín, Pedro                Adul       [0]      0:1    Lomba González, Daniel        Sub-  1426 [.5] 
17 Rebollo  Montes, Bernardo            Sub-       [.5]     0:1    Casal Iglesias, Alejandro     Adul       [0]  
18 Lopez Carballal, Alonso              Sub-       [0]      1:0    Cividanes Baz, Arón           Sub-       [0]  
19 Díaz Rodríguez, Saúl                 Adul       [0]      0:1    Lopez Carballal, Sergio       Sub-       [0]  
20 Martínez Rodríguez, Alejandro        Adul       [0]      0:1    Doval Alonso, Miguel          Adul       [0]  
21 Garcia Alvarez, Paula                Sub-       [0]      1:0    Martínez Portela, Juán        Sub-       [0]  
22 Morais Martínez, Álvaro              Sub-       [0]      0:1    Garcia Alvarez, Alejandro     Sub-       [0]  
23 González Correa, Sergio              Sub-       [0]      1:0    Martínez Rodríguez, Adrián    Sub-       [0]  
24 Gonzalez Rodriguez, Roberto          Sub-       [0]      1:0    Moreira Amorin, David         Sub-       [0]  
25 Palamidessi Vázquez, Tomás           Adul       [0]      1:0    Iglesias Cancela, Martín      Sub-       [0]  
26 Lago Álvarez, Ángel                  Sub-       [0]      1:0    Ramallo Posada, Lucia         Sub-       [0]  
27 López  Guerra, Carlos                Adul       [0]      1:0    Rodríguez Rodríguez, Sergio   Sub-       [0]  

Ronda 3

 1 Senlle Caride, Miguel         Adul  2271 [2]      1:0    Klaversteijn Sozzo, Juán Martín      Adul  1872 [2]  
 2 Cernuda Orejas, Victor Manuel Adul  1931 [2]     .5:.5   Outerelo Ucha, Manuel Enrique        Adul  2179 [2]  
 3 Iglesias García, Jorge        Adul  1872 [2]      0:1    Boado, Martin                        Adul  2130 [2]  
 4 García Corada, Pedro          Ault  2050 [2]      1:0    Fernández de la Fuente, José Antonio Adul  1774 [2]  
 5 Alvarez Dominguez, Breixo     Adul  1862 [2]      1:0    Valdés Rivero, Michael               Adul  2017 [2]  
 6 Fernández de Armas, Luís      Adul  2006 [2]      0:1    Rodríguez Tojeira, José Angel        Adul  1749 [2]  
 7 Rodriguez Bernardo, Sindo     Adul  1782 [2]      0:1    Prieto Penas, Marcial                Adul  1975 [2]  
 8 Pazo Núñez, Emilio            Adul  1755 [2]      1:0    Lomba González, Daniel               Sub-  1426 [1.5]
 9 Gago Gonsalvez, José Fernando Adul  1693 [1]      1:0    Garcia Alvarez, Paula                Sub-       [1]  
10 Garcia Alvarez, Alejandro     Sub-       [1]      1:0    Rodriguez Domínguez, Miguel          Sub-  1669 [1]  
11 Lomba González, Sergio        Adul  1634 [1]      1:0    González Correa, Sergio              Sub-       [1]  
12 González Montes, Nathán       Adul       [1]      0:1    Villar Fernandez, Villar             Adul  1634 [1]  
13 Carballo Cancela, Manuel      Adul  1575 [1]      1:0    Gonzalez Rodriguez, Roberto          Sub-       [1]  
14 Lago Álvarez, Ángel           Sub-       [1]      0:1    Lorenzo  Diéguez, Manuel             Adul  1546 [1]  
15 Alvarez Dominguez, Lua        Sub-  1507 [1]     .5:.5   Lomba Lomba, Nestor                  Sut-       [1]  
16 Lopez Carballal, Sergio       Sub-       [1]      0:1    Rodríguez Reboredo, Ángel            Adul  1507 [1]  
17 Reboredo Diego, Carlos        Sub-       [1]      0:1    Gonzalez Rodriguez, Rubén            Adul  1441 [1]  
18 Bello Blanco, Ramón           Adul       [1]      0:1    López  Guerra, Carlos                Adul       [1]  
19 Cara Carrasco, Álvaro         Sub-       [1]      0:1    Lopez Carballal, Alonso              Sub-       [1]  
20 Casal Iglesias, Alejandro     Adul       [1]      0:1    Palamidessi Vázquez, Tomás           Adul       [1]  
21 Doval Alonso, Miguel          Adul       [1]      1:0    Rodríguez Estevez, Rodrigo           Adul       [1]  
22 Cividanes Baz, Arón           Sub-       [0]      0:1    Rebollo  Montes, Bernardo            Sub-       [.5] 
23 Martínez Rodríguez, Adrián    Sub-       [0]      0:1    Abeledo Martín, Pedro                Adul       [0]  
24 Moreira Amorin, David         Sub-       [0]      1:0    Díaz Rodríguez, Saúl                 Adul       [0]  
25 Iglesias Cancela, Martín      Sub-       [0]      1:0    Morais Martínez, Álvaro              Sub-       [0]  
26 Martínez Portela, Juán        Sub-       [0]      1:0    Ramallo Posada, Lucia                Sub-       [0]  
27 Rodríguez Rodríguez, Sergio   Sub-       [0]      0:1    Martínez Rodríguez, Alejandro        Adul       [0]  

Ronda 4

 1 Prieto Penas, Marcial                Adul  1975 [3]      0:1    Senlle Caride, Miguel         Adul  2271 [3]  
 2 Boado, Martin                        Adul  2130 [3]      1:0    Pazo Núñez, Emilio            Adul  1755 [3]  
 3 Rodríguez Tojeira, José Angel        Adul  1749 [3]      0:1    García Corada, Pedro          Ault  2050 [3]  
 4 Outerelo Ucha, Manuel Enrique        Adul  2179 [2.5]    1:0    Alvarez Dominguez, Breixo     Adul  1862 [3]  
 5 Valdés Rivero, Michael               Adul  2017 [2]     .5:.5   Cernuda Orejas, Victor Manuel Adul  1931 [2.5]
 6 Rodríguez Reboredo, Ángel            Adul  1507 [2]      0:1    Fernández de Armas, Luís      Adul  2006 [2]  
 7 Lorenzo  Diéguez, Manuel             Adul  1546 [2]      1:0    Iglesias García, Jorge        Adul  1872 [2]  
 8 Klaversteijn Sozzo, Juán Martín      Adul  1872 [2]      1:0    Carballo Cancela, Manuel      Adul  1575 [2]  
 9 Gonzalez Rodriguez, Rubén            Adul  1441 [2]      0:1    Rodriguez Bernardo, Sindo     Adul  1782 [2]  
10 Fernández de la Fuente, José Antonio Adul  1774 [2]      1:0    Doval Alonso, Miguel          Adul       [2]  
11 López  Guerra, Carlos                Adul       [2]      0:1    Gago Gonsalvez, José Fernando Adul  1693 [2]  
12 Lopez Carballal, Alonso              Sub-       [2]      0:1    Lomba González, Sergio        Adul  1634 [2]  
13 Villar Fernandez, Villar             Adul  1634 [2]      1:0    Garcia Alvarez, Alejandro     Sub-       [2]  
14 Palamidessi Vázquez, Tomás           Adul       [2]      1:0    Rebollo  Montes, Bernardo     Sub-       [1.5]
15 Lomba González, Daniel               Sub-  1426 [1.5]    1:0    Alvarez Dominguez, Lua        Sub-  1507 [1.5]
16 Lomba Lomba, Nestor                  Sut-       [1.5]    0:1    Bello Blanco, Ramón           Adul       [1]  
17 Rodriguez Domínguez, Miguel          Sub-  1669 [1]      1:0    Iglesias Cancela, Martín      Sub-       [1]  
18 Abeledo Martín, Pedro                Adul       [1]      1:0    Lago Álvarez, Ángel           Sub-       [1]  
19 Martínez Rodríguez, Alejandro        Adul       [1]      1:0    Cara Carrasco, Álvaro         Sub-       [1]  
20 Casal Iglesias, Alejandro            Adul       [1]      0:1    Lopez Carballal, Sergio       Sub-       [1]  
21 Garcia Alvarez, Paula                Sub-       [1]      0:1    Moreira Amorin, David         Sub-       [1]  
22 González Correa, Sergio              Sub-       [1]      1:0    Martínez Portela, Juán        Sub-       [1]  
23 Rodríguez Estevez, Rodrigo           Adul       [1]      0:1    González Montes, Nathán       Adul       [1]  
24 Gonzalez Rodriguez, Roberto          Sub-       [1]      1:0    Reboredo Diego, Carlos        Sub-       [1]  
25 Morais Martínez, Álvaro              Sub-       [0]      0:1    Cividanes Baz, Arón           Sub-       [0]  
26 Ramallo Posada, Lucia                Sub-       [0]      0:1    Díaz Rodríguez, Saúl          Adul       [0]  
27 Rodríguez Rodríguez, Sergio          Sub-       [0]      0:1    Martínez Rodríguez, Adrián    Sub-       [0]  

Ronda 5

 1 Senlle Caride, Miguel         Adul  2271 [4]      1:0    Boado, Martin                        Adul  2130 [4]  
 2 García Corada, Pedro          Ault  2050 [4]      0:1    Outerelo Ucha, Manuel Enrique        Adul  2179 [3.5]
 3 Fernández de Armas, Luís      Adul  2006 [3]     .5:.5   Villar Fernandez, Villar             Adul  1634 [3]  
 4 Pazo Núñez, Emilio            Adul  1755 [3]      1:0    Prieto Penas, Marcial                Adul  1975 [3]  
 5 Cernuda Orejas, Victor Manuel Adul  1931 [3]      1:0    Rodríguez Tojeira, José Angel        Adul  1749 [3]  
 6 Gago Gonsalvez, José Fernando Adul  1693 [3]      0:1    Klaversteijn Sozzo, Juán Martín      Adul  1872 [3]  
 7 Alvarez Dominguez, Breixo     Adul  1862 [3]      1:0    Lorenzo  Diéguez, Manuel             Adul  1546 [3]  
 8 Rodriguez Bernardo, Sindo     Adul  1782 [3]      1:0    Palamidessi Vázquez, Tomás           Adul       [3]  
 9 Lomba González, Sergio        Adul  1634 [3]      1:0    Fernández de la Fuente, José Antonio Adul  1774 [3]  
10 Lomba González, Daniel        Sub-  1426 [2.5]    0:1    Valdés Rivero, Michael               Adul  2017 [2.5]
11 Iglesias García, Jorge        Adul  1872 [2]      1:0    González Correa, Sergio              Sub-       [2]  
12 Rodriguez Domínguez, Miguel   Sub-  1669 [2]      1:0    González Montes, Nathán              Adul       [2]  
13 Carballo Cancela, Manuel      Adul  1575 [2]      1:0    López  Guerra, Carlos                Adul       [2]  
14 Garcia Alvarez, Alejandro     Sub-       [2]      1:0    Rodríguez Reboredo, Ángel            Adul  1507 [2]  
15 Lopez Carballal, Sergio       Sub-       [2]      1:0    Gonzalez Rodriguez, Rubén            Adul  1441 [2]  
16 Moreira Amorin, David         Sub-       [2]      0:1    Abeledo Martín, Pedro                Adul       [2]  
17 Bello Blanco, Ramón           Adul       [2]      1:0    Gonzalez Rodriguez, Roberto          Sub-       [2]  
18 Doval Alonso, Miguel          Adul       [2]      0:1    Lopez Carballal, Alonso              Sub-       [2]  
19 Alvarez Dominguez, Lua        Sub-  1507 [1.5]   .5:.5   Martínez Rodríguez, Alejandro        Adul       [2]  
20 Rebollo  Montes, Bernardo     Sub-       [1.5]    1:0    Lomba Lomba, Nestor                  Sut-       [1.5]
21 Cara Carrasco, Álvaro         Sub-       [1]      1:0    Iglesias Cancela, Martín             Sub-       [1]  
22 Lago Álvarez, Ángel           Sub-       [1]      0:1    Casal Iglesias, Alejandro            Adul       [1]  
23 Cividanes Baz, Arón           Sub-       [1]      1:0    Martínez Portela, Juán               Sub-       [1]  
24 Díaz Rodríguez, Saúl          Adul       [1]      1:0    Rodríguez Estevez, Rodrigo           Adul       [1]  
25 Martínez Rodríguez, Adrián    Sub-       [1]      1:0    Garcia Alvarez, Paula                Sub-       [1]  
26 Reboredo Diego, Carlos        Sub-       [1]      1:0    Morais Martínez, Álvaro              Sub-       [0]  
27 Ramallo Posada, Lucia         Sub-       [0]      0:1    Rodríguez Rodríguez, Sergio          Sub-       [0]  
 

Ronda 6

 1 Outerelo Ucha, Manuel Enrique        Adul  2179 [4.5]   .5:.5   Senlle Caride, Miguel         Adul  2271 [5]  
 2 Boado, Martin                        Adul  2130 [4]      0:1    Alvarez Dominguez, Breixo     Adul  1862 [4]  
 3 Rodriguez Bernardo, Sindo            Adul  1782 [4]      1:0    García Corada, Pedro          Ault  2050 [4]  
 4 Pazo Núñez, Emilio                   Adul  1755 [4]     .5:.5   Cernuda Orejas, Victor Manuel Adul  1931 [4]  
 5 Klaversteijn Sozzo, Juán Martín      Adul  1872 [4]      0:1    Lomba González, Sergio        Adul  1634 [4]  
 6 Valdés Rivero, Michael               Adul  2017 [3.5]    0:1    Fernández de Armas, Luís      Adul  2006 [3.5]
 7 Villar Fernandez, Villar             Adul  1634 [3.5]    0:1    Iglesias García, Jorge        Adul  1872 [3]  
 8 Prieto Penas, Marcial                Adul  1975 [3]      1:0    Bello Blanco, Ramón           Adul       [3]  
 9 Fernández de la Fuente, José Antonio Adul  1774 [3]      1:0    Garcia Alvarez, Alejandro     Sub-       [3]  
10 Rodríguez Tojeira, José Angel        Adul  1749 [3]      1:0    Lopez Carballal, Sergio       Sub-       [3]  
11 Lorenzo  Diéguez, Manuel             Adul  1546 [3]      0:1    Gago Gonsalvez, José Fernando Adul  1693 [3]  
12 Abeledo Martín, Pedro                Adul       [3]      0:1    Rodriguez Domínguez, Miguel   Sub-  1669 [3]  
13 Palamidessi Vázquez, Tomás           Adul       [3]      0:1    Carballo Cancela, Manuel      Adul  1575 [3]  
14 Lopez Carballal, Alonso              Sub-       [3]      1:0    Lomba González, Daniel        Sub-  1426 [2.5]
15 Martínez Rodríguez, Alejandro        Adul       [2.5]    0:1    Rebollo  Montes, Bernardo     Sub-       [2.5]
16 González Correa, Sergio              Sub-       [2]      1:0    Alvarez Dominguez, Lua        Sub-  1507 [2]  
17 Rodríguez Reboredo, Ángel            Adul  1507 [2]      1:0    Doval Alonso, Miguel          Adul       [2]  
18 Gonzalez Rodriguez, Rubén            Adul  1441 [2]      1:0    Martínez Rodríguez, Adrián    Sub-       [2]  
19 González Montes, Nathán              Adul       [2]      1:0    Cara Carrasco, Álvaro         Sub-       [2]  
20 Casal Iglesias, Alejandro            Adul       [2]      1:0    Moreira Amorin, David         Sub-       [2]  
21 Gonzalez Rodriguez, Roberto          Sub-       [2]      1:0    Cividanes Baz, Arón           Sub-       [2]  
22 Díaz Rodríguez, Saúl                 Adul       [2]      1:0    Reboredo Diego, Carlos        Sub-       [2]  
23 López  Guerra, Carlos                Adul       [2]      0:1    Lomba Lomba, Nestor           Sut-       [1.5]
24 Garcia Alvarez, Paula                Sub-       [1]      0:1    Rodríguez Estevez, Rodrigo    Adul       [1]  
25 Iglesias Cancela, Martín             Sub-       [1]      0:1    Rodríguez Rodríguez, Sergio   Sub-       [1]  
26 Martínez Portela, Juán               Sub-       [1]      1:0    Lago Álvarez, Ángel           Sub-       [1]  
27 Morais Martínez, Álvaro              Sub-       [0]      1:0    Ramallo Posada, Lucia         Sub-       [0]  
 

Ronda 7-Última

 1 Senlle Caride, Miguel         Adul  2271 [5.5]    1:0    Rodriguez Bernardo, Sindo            Adul  1782 [5]  
 2 Lomba González, Sergio        Adul  1634 [5]      0:1    Outerelo Ucha, Manuel Enrique        Adul  2179 [5]  
 3 Alvarez Dominguez, Breixo     Adul  1862 [5]      0:1    Cernuda Orejas, Victor Manuel        Adul  1931 [4.5]
 4 Fernández de Armas, Luís      Adul  2006 [4.5]    0:1    Pazo Núñez, Emilio                   Adul  1755 [4.5]
 5 Gago Gonsalvez, José Fernando Adul  1693 [4]      0:1    Boado, Martin                        Adul  2130 [4]  
 6 García Corada, Pedro          Ault  2050 [4]      1:0    Lopez Carballal, Alonso              Sub-       [4]  
 7 Carballo Cancela, Manuel      Adul  1575 [4]     .5:.5   Prieto Penas, Marcial                Adul  1975 [4]  
 8 Iglesias García, Jorge        Adul  1872 [4]      1:0    Fernández de la Fuente, José Antonio Adul  1774 [4]  
 9 Rodriguez Domínguez, Miguel   Sub-  1669 [4]      0:1    Klaversteijn Sozzo, Juán Martín      Adul  1872 [4]  
10 Valdés Rivero, Michael        Adul  2017 [3.5]   .5:.5   Rodríguez Tojeira, José Angel        Adul  1749 [4]  
11 Rebollo  Montes, Bernardo     Sub-       [3.5]    0:1    Villar Fernandez, Villar             Adul  1634 [3.5]
12 Lorenzo  Diéguez, Manuel      Adul  1546 [3]      1:0    Díaz Rodríguez, Saúl                 Adul       [3]  
13 González Correa, Sergio       Sub-       [3]      0:1    Rodríguez Reboredo, Ángel            Adul  1507 [3]  
14 Garcia Alvarez, Alejandro     Sub-       [3]      1:0    Gonzalez Rodriguez, Rubén            Adul  1441 [3]  
15 Lopez Carballal, Sergio       Sub-       [3]      1:0    Abeledo Martín, Pedro                Adul       [3]  
16 Bello Blanco, Ramón           Adul       [3]      1:0    González Montes, Nathán              Adul       [3]  
17 Gonzalez Rodriguez, Roberto   Sub-       [3]      0:1    Casal Iglesias, Alejandro            Adul       [3]  
18 Lomba González, Daniel        Sub-  1426 [2.5]    1:0    Palamidessi Vázquez, Tomás           Adul       [3]  
19 Lomba Lomba, Nestor           Sut-       [2.5]    1:0    Martínez Rodríguez, Alejandro        Adul       [2.5]
20 Alvarez Dominguez, Lua        Sub-  1507 [2]      1:0    Martínez Portela, Juán               Sub-       [2]  
21 Cara Carrasco, Álvaro         Sub-       [2]      1:0    Martínez Rodríguez, Adrián           Sub-       [2]  
22 Cividanes Baz, Arón           Sub-       [2]      0:1    Moreira Amorin, David                Sub-       [2]  
23 Doval Alonso, Miguel          Adul       [2]      1:0    Reboredo Diego, Carlos               Sub-       [2]  
24 Rodríguez Estevez, Rodrigo    Adul       [2]      0:1    López  Guerra, Carlos                Adul       [2]  
25 Rodríguez Rodríguez, Sergio   Sub-       [2]      0:1    Morais Martínez, Álvaro              Sub-       [1]  
26 Lago Álvarez, Ángel           Sub-       [1]      1:0    Garcia Alvarez, Paula                Sub-       [1]  
27 Ramallo Posada, Lucia         Sub-       [0]      0:1    Iglesias Cancela, Martín             Sub-       [1]  

Máis info:

Logo
http://www.xadrezalbatros.com/

 

TablaDeFlandes