Galicia/Galiza
Galicia

VI Torneo Escolar Centro Comercial A Barca

Poio. Pontevedra

Centro Comercial “A Barca”, en Poio Web

Ver Fotos
VER FOTOS

Sábado, 6 de outubro de 2007 Bases

Informa: Gaspar Pérez Carnero Web

Ao final do torneo fixose un sorteo cos seguintes premios:
bicicleta-1, patinete-1, vales compra de 30 euros-2, mp4-4, balóns-2, mochilas-2, reloxos xadrez dixitais-3
e un agasallo sorpresa valorado en 169 euros:unha PSP

Final

Clasificación Final Sub 16:

Posto Nome                        Feder Rtg  Loc  Score M-Buch. Buch. Progr.

 1-2  ESCUDEIRO TILVE, RAMON            1834 1783 5        10.5  16.0   18.0
      ALONSO MACIAS, VICTOR             1944 1912 5        10.5  16.0   17.0
  3   SOUSA BARREIRO, BIEITO            1523 1519 4        11.5  17.0   15.0
  4   ABAL CORES, LUCAS                      1658 3        14.5  22.0   11.0
 5-7  ABAL CORES, CHRISTIAN                  1501 2        14.5  21.0    9.0
      CASCALLAR TABOADA, DIEGO               1580 2        14.5  20.0    6.0
      LOPEZ GARRIDO, DANIEL             1861 1872 2         2.0   5.0    3.0
8-10  MARTINEZ VECILLAS, JAVIER              1699 0         4.5   4.5    0.0
      FRANCO SABORIDO, DAVID                      0         3.5   3.5    0.0
      RODRIGUEZ DOMINGUEZ, MIGUEL       1717 1719 0         1.0   1.0    0.0

Clasificación Final Sub 14

Rank SNo. Nome Rtg FED Club Pts BH.
1 1 VILLAR PÉREZ SAMUEL 1882 ESP UNIVERSIDAD VIGO 17
2 5 CARREIRA CASAIS ANXO 1580 ESP CDU SANTIAGO 5 13½
3 2 ALONSO CAAMAÑO RUBÉN 1851 ESP UNIVERSIDAD VIGO 15½
4 9 MEDARDE SANTIAGO LUIS 1521 ESP CDU SANTIAGO 15
5 6 BARRAL LIJO JAVIER 1614 ESP MARCOTE 10
6 10 CRUZ GUERRA SAMUEL 1516 ESP XADREZ OURENSE 4 12
7 14 AMIL INSUA ANXO 0 ESP MARQUIÑO 4 12
8 4 GONZÁLEZ CARRO VICTOR 1664 ESP   11
9 22 SIERRA TOURIÑO IAGO 0 ESP FONTECARMOA
10 12 GRANDE PALACIOS FÁTIMA 1456 ESP FONTECARMOA 3 14
11 15 BERRIDI SOLLA FÉLIX 0 ESP FONTECARMOA 3 12½
12 13 MONTANS LÓPEZ ADRIÁN 1321 ESP FONTECARMOA 3 12
13 20 OTERO PÉREZ JAVIER 0 ESP FONTECARMOA 3 11
14 21 RODRÍGUEZ REBOREDO SARA 0 ESP ALBATROS 3 10
15 11 SABUZ FORNEIRO MARTÍN 1470 ESP XADREZ OURENSE 2 12½
16 3 AGUIRRE ALVAREZ MARINA 1701 ESP LUCENA 2 12½
17 19 GARCÍA NUÑEZ ALEJANDRO 0 ESP   2 11½
18 17 BRUN CASCALLAR LUCÍA 0 ESP FONTECARMOA 2 10½
19 23 SOLLA ADRIÁN 0 ESP PEÓNS DOBRADOS 2
20 16 BLANCO SEIJAS ADRIÁN 0 ESP FONTECARMOA 2
21 18 BUJÁN PIÑEIRO CRISTIAN 0 ESP FONTECARMOA 1
22 7 GIL FERNÁNDEZ JUAN JOSÉ 1586 ESP XADREZ OURENSE 0 12
  8 GONZÁLEZ CAMPO MARÍA 1556 ESP EXP 0 12

Clasificación Final Sub 12

Rank SNo. Nome Rtg FED Club Pts BH.
1 2 ARELLANO PARDO MARTÍN 1570 ESP XADREZ OURENSE 15
2 27 RIOBÓ MAYO LOIS 0 ESP EXP 5 13½
3 11 ENRIQUEZ PARDO MANUEL 0 ESP VILA DE BOUZAS 5 12
4 1 SEGURA SANTOS LUIS 1684 ESP FONTECARMOA 17
5 3 BARAL CASTRO YAGO 1463 ESP KARPOV 4 14
6 4 GÓMEZ DIÉGUEZ DAVID 1456 ESP XADREZ OURENSE 4 14
7 6 ALONSO MACÍAS MARÍA 0 ESP KARPOV 4 13½
8 7 ARAÚJO GONZÁLEZ JAVIER 0 ESP LUCENA 4 13½
9 29 RODRÍGUEZ REBOREDO ÁNGEL 0 ESP ALBATROS 4 12
10 18 LOMBA GONZÁLEZ SERGIO 0 ESP ALBATROS 4 10½
11 25 PIÑEIRO NOVAS ADRIÁN 0 ESP EXP 13½
12 10 DOMÍNGUEZ CARNERO JAVIER 0 ESP LUCENA 12½
13 20 LUAÑA LOUZAO JACOBO 0 ESP FONTECARMOA 3 14½
14 13 FERNÁNDEZ SEÑORANS PEDRO 0 ESP FONTECARMOA 3 13½
15 16 GARNELO FERNÁNDEZ TOMÁS 0 ESP KARPOV 3 13½
16 15 GARCÍA RODRÍGUEZ MANUEL 0 ESP FONTECARMOA 3 12½
17 30 ROTEA SAN LUIS GONZALO 0 ESP ESCOLA PROVINCIAL 3 12½
18 19 LORENZO DIÉGUEZ MANUEL 0 ESP LUCENA 3 12
19 21 MARTINEZ JUSTO JESÚS 0 ESP FONTECARMOA 12
20 17 LOJO CARIDE LUCAS 0 ESP ALEKHINE 10
21 9 DIESTE PIÑEIRO SAMUEL 0 ESP FONTECARMOA 2 11½
22 24 PARDO GÓMEZ JUAN CARLOS 0 ESP LUGO 2 11
23 12 FERNÁNDEZ PEREIRO ALFONSO 0 ESP ESCOLA XADREZ PONTEAREAS 2 10
24 14 GARCÍA DIOS LUIS DAVID 0 ESP   2 10
25 23 PARAMIO SANTAMARÍA MIGUEL 0 ESP ESCOLAS DEP. POIO 2
26 28 RIVERA VALENZUELA BEATRIZ 0 ESP FONTECARMOA 2
27 8 CABADA CANDAL MARCOS 0 ESP ESCOLAS DEP. POIO 2
28 26 RAÑO CONDE CLARA 0 ESP FONTECARMOA 1 10
29 22 MIRAMONTES PINTOS DAVID 0 ESP   1
30 5 RODRÍGUEZ DOMÍNGUEZ JAVIER 1431 ESP ESCOLA PROVINCIAL 0 12

Clasificación Final Sub 10:

Rank SNo. Nome Rtg FED Club Pts BH.
1 1 PARDO GÓMEZ JOSÉ RAMÓN 1519 ESP LUGO 6 14
2 4 BAYÓN JUAN ANDRÉS 0 ESP FONTECARMOA 5 16½
3 19 PORTELA PELETEIRO ALBERTO 0 ESP KARPOV 5 13½
4 27 RODRÍGUEZ MOURIÑO NICOLÁS 0 ESP LUCENA 14
5 28 SALAS FERNÁNDEZ ANTONIO 0 ESP ESCOLA XADREZ PONTEAREAS 4 14
6 29 SUAREZ GÓMEZ JULIO 0 ESP FONTECARMOA 4 13½
7 3 ANDIÓN LINARES MARTA 0 ESP FONTECARMOA 4 12½
8 22 RIVERA VALENZUELA JOSÉ 0 ESP FONTECARMOA 4 12
9 23 RIVERA VALENZUELA LUIS 0 ESP FONTECARMOA 4 10½
10 8 FERNÁNDEZ LAGE RAMÓN 0 ESP SANTIAGO 10
11 13 LOMBA GONZÁLEZ DANIEL 0 ESP ALBATROS 3 15
12 7 DE SANTIAGO RODRÍGUEZ JORGE 0 ESP FONTECARMOA 3 14
13 9 GARNELO FERNÁNDEZ GUILLERMO 0 ESP KARPOV 3 13½
14 17 PALACIOS GONZÁLEZ MARTA 0 ESP EXP 3 13
15 16 MAQUIEIRA VIDAL ALVARO 0 ESP NAJDORF 3 12½
16 25 RODRÍGUEZ DOMÍNGUEZ MIGUEL 0 ESP MARÍN 3 11½
17 30 TORRADO BAÑOS MARCOS 0 ESP FONTECARMOA 3 11
18 10 GRANDE PALACIOS ANA 0 ESP FONTECARMOA 11½
19 20 RIAL GARCÍA ANTÓN 0 ESP C.C. SANXENXO 10½
20 15 LÓPEZ CARBALLAL SERGIO 0 ESP KARPOV
21 6 BLANCO SEIJAS ANTÍA 0 ESP FONTECARMOA 2 12½
22 26 RODRÍGUEZ MOURIÑO ANAIS 0 ESP LUCENA 2 10½
23 24 RODRÍGUEZ ALVAREZ ANXO 0 ESP ESCOLA XADREZ PONTEAREAS 2 10½
24 14 LÓPEZ CARBALLAL ALONSO 0 ESP KARPOV 2 10½
25 18 PARAMIO SANTAMARÍA ANDRÉS 0 ESP ESCOLAS MUN. POIO 2 9
26 21 RIOS SABORIDO ADRIÁN 0 ESP NAJDORF
27 5 BLANCO LÓPEZ JESSICA 0 ESP ESCOLAS DEP. POIO 1 8
28 2 ALFONSÍN BARRAGANS AITOR 0 ESP COLEXIO XUNQUEIRA II 0 12
  12 LAREU MADALENO SERGIO 0 ESP NAJDORF 0 12
30 11 IGLESIAS OUTÓN CRISTIAN 0 ESP ESCOLAS DEP. POIO 0 8

Patrocina:

Logo
Centro Comercial A Barca

Organiza:

Logo
Xadrez Poio

Colabora:

Federación Galega de Xadrez

Sitio Oficial:

TablaDeFlandes