Galicia/Galiza
Galicia

VI Torneo Concello de Cuntis

Cuntis. Pontevedra

Praza das Árbores de Cuntis

31 de agosto e 1 de setembro de 2007 Bases

Informa: Xoan Xosé Hidalgo Neira WEB

Final:

Posto  Nome                        Feder Rtg  Loc  Puntos Buch.-M Buch. Progr.

  1    Varasa Paredes, Xavier            1977 1900 6         15.5  22.0   21.0
 2-3   Guijarro Arca, Basilio      Z     1912 1860 4.5       14.5  23.0   17.5
       Bazal Bouzas, Xosé Henrique Z     1734 1770 4.5       14.0  22.5   16.5
 4-7   Otero Ramírez, Ángel              1819 1797 4         15.0  21.0   16.0
       Pena Lodeiro, Xosé Luis     Z               4         13.5  20.5   15.0
       Freire Vázquez, Christian   X          1496 4         12.0  20.5   14.0
       Mitchel, Daniel             X               4         10.5  14.5   11.0
 8-9   Berridi Solla, Félix        X               3.5       13.5  21.0   13.0
       Montáns López, Adrián       X               3.5       13.0  20.5   12.0
10-15  Grande Palacios, Fátima     X          1472 3         15.0  21.5   11.0
       Rodríguez Domínguez, Ramón        1706 1570 3         14.5  19.5   14.0
       Míguez Bouzas, Vanessa      Xcz             3         12.5  17.5    9.0
       Loureiro Barcala, Xosé      Z               3         11.0  15.5   11.0
       Otero Aboy, Diego           Xcz             3          9.0  14.0    8.0
       Fuentes Castro, Juan        Xcz             3          9.0  13.5    6.5
16-18  Buján Piñeiro, Cristián     X               2.5       13.0  19.0   10.5
       Monreal Couso, Daniel       Xcz             2.5       11.5  16.5    7.5
       López Baños, Simón          Xz              2.5       10.5  16.0    6.5
19-21  Rey Blanco, Aarón           Xcz             2         12.0  17.0    8.0
       Grande Palacios, Ana        X               2         11.5  20.0    9.0
       Otero Aboy, Miguel          Xcz             2         11.0  15.0    5.0
  22   Fuentes Castro, Carmen      Xcz             1.5       10.5  16.0    4.0
  23   Rios Piñeiro, Adrián        Xcz             1         11.5  16.0    6.0

Cadro de Torneo

Nº  Nome                         Feder Rtg   1    2    3    4    5    6  

1.  Varasa Paredes, Xavier            1977 12:W  8:W  4:W  2:W  6:W 18:W
2.  Guijarro Arca, Basilio      Z     1912 13:W  7:W  5:W  1:L  3:W  4:D
3.  Otero Ramírez, Ángel              1819 14:W 22:W 21:W  4:L  2:L  8:W
4.  Bazal Bouzas, Xosé Henrique Z     1734 15:W  9:W  1:L  3:W  5:W  2:D
5.  Rodríguez Domínguez, Ramón        1706 16:W 23:W  2:L 12:W  4:L 21:L
6.  Freire Vázquez, Christian   X          17:W 21:L 15:W  9:W  1:L 14:W
7.  Grande Palacios, Fátima     X          18:W  2:L 16:W 21:L  8:L 12:W
8.  Berridi Solla, Félix        X          19:W  1:L 18:D 14:W  7:W  3:L
9.  Buján Piñeiro, Cristián     X          20:W  4:L 22:W  6:L 16:L 13:D
10. Fuentes Castro, Juan        Xcz        21:L 15:L 13:D 17:D 23:W 22:W
11. Fuentes Castro, Carmen      Xcz        22:L 16:L 17:L   :W 13:D 20:L
12. Grande Palacios, Ana        X           1:L 17:W 20:W  5:L 14:L  7:L
13. López Baños, Simón          Xz          2:L 18:L 10:D 19:W 11:D  9:D
14. Loureiro Barcala, Xosé      Z           3:L 19:W 23:W  8:L 12:W  6:L
15. Míguez Bouzas, Vanessa      Xcz         4:L 10:W  6:L 23:W 17:L   :W
16. Mitchel, Daniel             X           5:L 11:W  7:L 20:W  9:W 17:W
17. Monreal Couso, Daniel       Xcz         6:L 12:L 11:W 10:D 15:W 16:L
18. Montáns López, Adrián       X           7:L 13:W  8:D 22:W 21:W  1:L
19. Otero Aboy, Miguel          Xcz         8:L 14:L   :W 13:L 20:L 23:W
20. Otero Aboy, Diego           Xcz         9:L   :W 12:L 16:L 19:W 11:W
21. Pena Lodeiro, Xosé Luis     Z          10:W  6:W  3:L  7:W 18:L  5:W
22. Rey Blanco, Aarón           Xcz        11:W  3:L  9:L 18:L   :W 10:L
23. Rios Piñeiro, Adrián        Xcz          :W  5:L 14:L 15:L 10:L 19:L

Lista de xogadores

Nº  Nome                        Feder Rtg  Loc 

1.  Varasa Paredes, Xavier            1977 1900
2.  Guijarro Arca, Basilio      Z     1912 1860
3.  Otero Ramírez, Ángel              1819 1797
4.  Bazal Bouzas, Xosé Henrique Z     1734 1770
5.  Rodríguez Domínguez, Ramón        1706 1570
6.  Freire Vázquez, Christian   X          1496
7.  Grande Palacios, Fátima     X          1472
8.  Berridi Solla, Félix        X              
9.  Buján Piñeiro, Cristián     X              
10. Fuentes Castro, Juan        Xcz            
11. Fuentes Castro, Carmen      Xcz            
12. Grande Palacios, Ana        X              
13. López Baños, Simón          Xz             
14. Loureiro Barcala, Xosé      Z              
15. Míguez Bouzas, Vanessa      Xcz            
16. Mitchel, Daniel             X              
17. Monreal Couso, Daniel       Xcz            
18. Montáns López, Adrián       X              
19. Otero Aboy, Miguel          Xcz            
20. Otero Aboy, Diego           Xcz            
21. Pena Lodeiro, Xosé Luis     Z              
22. Rey Blanco, Aarón           Xcz            
23. Rios Piñeiro, Adrián        Xcz            

Organiza:

Concellería de Turismo, Cultura, Deporte, Xuventude e Normalización Lingüística

Oficina Municipal de Información Xuvenil

Colaboran:

Termas de Cuntis Club de Xadrez

A.C.A Estrada

Federación Galega de Xadrez

Información:

Os sábados pola mañán de xullo e agosto escola municipal de xadrez na O.M.I.X ¡¡ Gratis e para todos e todas !!

http://www.xadrezavanzado.com/cuntis/

 

TablaDeFlandes