Galicia/Galiza
Galicia

"IV Torneo de Rápidas Vila de Marín "

Marín. Pontevedra

Pabellón Polideportivo de La Cañota

FINAL: TRIUNFO DE DAVID TORRES

Marta Palacios, a participante máis nova.
Marta Palacios, a participante máis nova.
Foto Cortesía de Web Ajedrez Pontevedra



Datas:

6 de Novembro de 2004
Pabellón Polideportivo de La Cañota

Ritmo de Xogo:

20 minutos a Finish

Suizo a 7 roldas

Organización:

CLUBE XADREZ MARÍN

Clasificación Final:

Pos NOME FIDE FEDA PTS Buch MBuch Prog
1 DAVID TORRES 2225   6.0 30.0 23.0 27.0
2 IVAN LABARTA GONZALEZ 2103   5.0 29.0 21.0 25.0
3 MATIAS MARTINEZ SANZ   1820 5.0 23.5 17.0 20.0
4 CRISTOBAL BARRAL RUBIROSA 1969   4.5 32.5 24.5 22.0
5 ALFONSO CABALEIRO BARROSO   1900 4.5 31.0 23.0 22.5
6 XOSE RAMON MOREIRA MARTINEZ 1865   4.5 28.5 21.5 20.5
7 RAUL OTERO IMPERIAL     4.5 28.0 21.0 18.5
8 EUGENIO PADIN MARTINEZ     4.5 26.0 19.5 17.5
9 MANUEL PIŅEIRO PASTORIZA     4.0 32.0 24.0 23.0
10 ANGEL SANTOS PEREZ   1833 4.0 31.0 22.5 19.5
11 JESUS ANGEL DE LA TORRE 1987   4.0 29.0 23.0 22.0
12 R. LOBATO LANZAROTE     4.0 29.0 22.0 18.0
13 MIGUEL ANGEL GOMEZ GUDE 1987   4.0 28.5 21.5 19.0
14 M. GRAŅA LOBATO     4.0 28.0 21.5 16.5
15 ALBERTO FERNANDEZ LORENZO     4.0 27.5 20.5 18.0
16 ABEL QUIROGA TRIGO     4.0 21.5 16.0 14.0
17 TOMAS LEMOS VIZCAYA 2060   3.5 33.0 25.5 19.0
18 HELADIO OUTEIRO PADIN 1900   3.5 27.0 21.0 18.0
19 BENAJMIN GARCIA ABREU     3.5 24.5 16.5 11.5
20 JUAN MIGUEL LOPEZ CORTES     3.5 23.0 16.5 14.0
21 ENRIQUE SOUTULLO FIGUEROA     3.5 22.0 17.0 16.5
22 M. PALACIOS GONZALEZ     3.0 28.0 20.0 15.0
23 AMARO MARIŅO MALVIDO     3.0 27.5 20.5 15.0
24 J. PARADINAS SAEZ 2004   3.0 27.0 20.0 16.0
25 GUILLERMO CERVIŅO PORTO     3.0 26.5 20.0 17.0
26 C. SABARIS GARCIA     3.0 23.5 18.0 15.0
27 A. GARCIA GONZALEZ     3.0 23.5 17.0 11.0
28 X. LARRETA ORONOZ     3.0 23.0 17.0 11.0
29 SERGIO GONZALEZ RODRIGUEZ     3.0 22.5 17.5 11.0
30 A. FERNANDEZ LORENZO     3.0 21.5 16.0 12.0
31 CARLOS CASTEJON BLANCO     3.0 21.5 15.5 10.0
32 ADRIAN PORTELA GONZALEZ     3.0 20.5 15.0 11.0
33 JUAN SORBET ALLARIZ     3.0 19.5 14.5 11.0
34 DIEGO GRANDE PALACIOS     3.0 16.0 12.0 10.0
35 RUY LOPEZ SANTIAGO     2.5 26.0 20.0 13.5
36 MANUEL SIO AREAL     2.5 23.5 18.0 14.0
37 DAVID FARTO OROZCO     2.5 23.5 17.5 13.0
38 A. RODRIGUEZ     2.0 33.0 24.0 15.0
39 OSCAR VILLAVERDE BUGARIN     2.0 23.5 18.0 12.0
40 ANGEL PAZOS ALDAO     2.0 23.5 16.5 13.0
41 S. LOUZAO MARTINEZ     2.0 23.0 18.0 10.0
42 F. ARGIBAY GONZALEZ     2.0 23.0 17.0 10.0
43 CARLOS RUBEN ROMO REY     2.0 22.0 16.5 10.5
44 L. ABAL CORES     2.0 21.5 16.5 10.0
45 C. ABAL CORES     2.0 19.0 13.5 7.0
46 DIEGO BARCO SANTOME     2.0 16.5 12.5 5.0
47 OSCAR COUŅAGO SOBRAL     2.0 15.0 11.0 4.0
48 IAGO BARRERA CRESPO     2.0 15.0 11.0 4.0
49 ANTONIO SANCHEZ PINTOS     1.5 22.5 18.0 6.0
50 JUAN JOSE FREIRE GONZALEZ     1.0 19.5 15.0 6.0
51 C. FERNANDEZ CRESPO     1.0 18.5 15.5 6.0
52 MARTA PALACIOS GONZALEZ     1.0 14.0 11.0 2.0
53 XOAN FREIRE GONZALEZ     1.0 13.5 11.5 1.0
54 J. GUIMERANS FERNANDEZ     0.0 15.0 10.0 0.0

Informa:

Antonio Sanchez
Web Ajedrez en Pontevedra