Galicia/Galiza
Galicia

I Aberto McDonalds Vilagarcía

Vilagarcía de Arousa - Pontevedra

Auditorio Municipal de Vilagarcía de Arousa. Pontevedra

Sábado, 10 de novembro de 2007 Ver Bases
Foto
VER FOTOS

Informa: Anxo Vilas (Bases) | Roberto Vidal (Resultados)

Datos Finais:

Alevín | Benxamín | Infantil | Cadete

Categoría Alevín Subir

Listado xogadores

No  Nome                           Rtg  Loc  Club                       

1.  SEGURA SANTOS, LUIS            1684 1529 FONTECARMOA                
2.  ARELLANO, MARTIN                    1570 XADREZ OURENSE             
3.  ENRIQUEZ PARDO, MANUEL              1516 VILA DE BOUZAS (VIGO)      
4.  FREIRE VAZQUEZ, CRISTIAN            1489 KARPOV                     
5.  BARRAL CASTRO, YAGO                 1463 KARPOV                     
6.  GOMEZ DIEGUEZ, DAVID                1456 XADREZ OURENSE             
7.  RODRIGUEZ DOMINGUEZ, JAVIER         1431 ESCOLA PROVINCIAL DE XADREZ
8.  VARELA FERNANDEZ, ANDRES            1375 FONTECARMOA                
9.  ABAL RODRIGUEZ, ANDREA                   FONTECARMOA                
10. ALONSO MACIAS, MARIA                     KARPOV                     
11. ARAÚJO GONZÁLEZ, JAVIER                  LUCENA                     
12. BETANZOS JAMARDO, ADRIAN                 FONTECARMOA                
13. BOUZAS FALCON, OSCAR                     FONTECARMOA                
14. CARBALLO CANCELA, MANUEL                 KARPOV                     
15. CIDRAS NEIRA, JORGE                      CLUB AJEDREZ MARIN         
16. DIESTE PIÑEIRO, SAMUEL                   FONTECARMOA                
17. FERNÁNDEZ CASTRO, RUBÉN                  SANXENXO                   
18. FERNANDEZ PEREIRO, ALFONSO               ESCOLA XADREZ PONTEAREAS   
19. FERNANDEZ SEÑORANS, PEDRO                FONTECARMOA                
20. GALVAN SOTELO, ASIER                     CEMAR                      
21. GARCIA RODRIGUEZ, MANUEL                 FONTECARMOA                
22. GONZÁLVEZ BECERRA, PABLO                 PORTAS                     
23. LOJO FERNANDEZ, PATRICIA                 FONTECARMOA                
24. LOMBA GONZALEZ, SERGIO                   ALBATROS                   
25. LORENZO DIÉGUEZ, MANUEL                  LUCENA                     
26. LUAÑA LOUZAO, JACOBO                     FONTECARMOA                
27. MARQUES, VINCENT M.                      LUCENA                     
28. MARTINEZ JUSTO, JESUS                    FONTECARMOA                
29. MARTINEZ SIO, ALBERTO                    ESCOLA XADREZ PONTEAREAS   
30. MELÓN GÓMEZ, ADRIÁN                      SANXENXO                   
31. MOLINA RIVERA, PABLO                     LUCENA                     
32. PARDO GOMEZ, JUAN CARLOS                 FRANCISCANOS LUGO          
33. PAZ VILAS, JAVIER                        FONTECARMOA                
34. PINO VILAR, DENIS                        LUCENA                     
35. PORTELA GONZALEZ, MARTA                  KARPOV                     
36. RAÑO CONDE, CLARA                        FONTECARMOA                
37. RIVERA VALENZUELA, BEATRIZ               FONTECARMOA                
38. RODRIGUEZ MENDEZ, MIGUEL ANGEL           CLUB AJEDREZ MARIN         
39. RODRÍGUEZ REBOREDO, ANGEL                ALBATROS                   
40. SIERRA CASTRO, BÁRBARA                   PORTAS                     
41. SOLLA PLACER, NOELIA                     PEONS DOBRADOS             
42. SUAREZ GALIÑANES, BELEN                  FONTECARMOA                
43. TOMAS FIUZA, MIGUEL                      FONTECARMOA                
44. VERDE SANTIAGO, GUILLERMO                ALBATROS                   

Táboa de Torneo Alevín

No  Nome                           Feder Rtg   1    2    3    4    5    6  

1.  SEGURA SANTOS, LUIS                  1684 22:W 20:W 10:W  6:L 40:W  4:W
2.  ARELLANO, MARTIN                          24:W 19:W 11:L 21:W 27:W  3:W
3.  ENRIQUEZ PARDO, MANUEL                    25:L 28:W 40:W 22:W 16:W  2:L
4.  FREIRE VAZQUEZ, CRISTIAN                  26:W 21:W 14:W 11:L 39:W  1:L
5.  BARRAL CASTRO, YAGO                       27:L 30:W 24:W  8:L 26:W 34:D
6.  GOMEZ DIEGUEZ, DAVID                      28:W 25:W 27:W  1:W  7:W  8:D
7.  RODRIGUEZ DOMINGUEZ, JAVIER               29:W 27:L 32:W 26:W  6:L 25:L
8.  VARELA FERNANDEZ, ANDRES                  30:W 31:W 39:W  5:W 11:W  6:D
9.  ABAL RODRIGUEZ, ANDREA                    31:L 32:L 37:L 41:W 35:L 12:W
10. ALONSO MACIAS, MARIA                      32:W 33:W  1:L 27:L 14:L 35:W
11. ARAÚJO GONZÁLEZ, JAVIER                   34:W 38:W  2:W  4:W  8:L 14:W
12. BETANZOS JAMARDO, ADRIAN                  35:L 37:L 41:W 30:D 44:L  9:L
13. BOUZAS FALCON, OSCAR                      36:W 40:L 34:L 31:L 42:L 41:W
14. CARBALLO CANCELA, MANUEL                  37:W 35:W  4:L 34:D 10:W 11:L
15. CIDRAS NEIRA, JORGE                       38:L 34:L 30:L 42:L 18:W 43:W
16. DIESTE PIÑEIRO, SAMUEL                    39:L 41:W 25:W 37:W  3:L 27:L
17. FERNÁNDEZ CASTRO, RUBÉN                   40:L 36:L 42:W 38:L 43:W 31:L
18. FERNANDEZ PEREIRO, ALFONSO                41:W 39:L 26:L 32:L 15:L   :W
19. FERNANDEZ SEÑORANS, PEDRO                 42:W  2:L 36:W 40:L 34:L 37:W
20. GALVAN SOTELO, ASIER                      43:W  1:L 31:W 39:L 28:W 32:W
21. GARCIA RODRIGUEZ, MANUEL                  44:W  4:L 38:W  2:L 31:W 40:L
22. GONZÁLVEZ BECERRA, PABLO                   1:L 43:W 35:W  3:L 32:L 38:D
23. LOJO FERNANDEZ, PATRICIA                    :    :    :    :    :    : 
24. LOMBA GONZALEZ, SERGIO                     2:L 42:W  5:L 35:W 37:W 39:W
25. LORENZO DIÉGUEZ, MANUEL                    3:W  6:L 16:L 44:W 38:W  7:W
26. LUAÑA LOUZAO, JACOBO                       4:L 44:W 18:W  7:L  5:L 36:L
27. MARQUES, VINCENT M.                        5:W  7:W  6:L 10:W  2:L 16:W
28. MARTINEZ JUSTO, JESUS                      6:L  3:L 43:W 36:W 20:L 42:W
29. MARTINEZ SIO, ALBERTO                      7:L   :    :    :    :    : 
30. MELÓN GÓMEZ, ADRIÁN                        8:L  5:L 15:W 12:D 36:L 44:L
31. MOLINA RIVERA, PABLO                       9:W  8:L 20:L 13:W 21:L 17:W
32. PARDO GOMEZ, JUAN CARLOS                  10:L  9:W  7:L 18:W 22:W 20:L
33. PAZ VILAS, JAVIER                           :W 10:L   :    :    :    : 
34. PINO VILAR, DENIS                         11:L 15:W 13:W 14:D 19:W  5:D
35. PORTELA GONZALEZ, MARTA                   12:W 14:L 22:L 24:L  9:W 10:L
36. RAÑO CONDE, CLARA                         13:L 17:W 19:L 28:L 30:W 26:W
37. RIVERA VALENZUELA, BEATRIZ                14:L 12:W  9:W 16:L 24:L 19:L
38. RODRIGUEZ MENDEZ, MIGUEL ANGEL            15:W 11:L 21:L 17:W 25:L 22:D
39. RODRÍGUEZ REBOREDO, ANGEL                 16:W 18:W  8:L 20:W  4:L 24:L
40. SIERRA CASTRO, BÁRBARA                    17:W 13:W  3:L 19:W  1:L 21:W
41. SOLLA PLACER, NOELIA                      18:L 16:L 12:L  9:L   :W 13:L
42. SUAREZ GALIÑANES, BELEN                   19:L 24:L 17:L 15:W 13:W 28:L
43. TOMAS FIUZA, MIGUEL                       20:L 22:L 28:L   :W 17:L 15:L
44. VERDE SANTIAGO, GUILLERMO                 21:L 26:L   :W 25:L 12:W 30:W

Clasificación Final Alevín

Posto Nome                           Feder Club                        Score M-Buch. Buch. Progr.

 1-2  GOMEZ DIEGUEZ, DAVID                 XADREZ OURENSE              5.5      16.0  24.5   20.5
      VARELA FERNANDEZ, ANDRES             FONTECARMOA                 5.5      14.5  21.5   20.5
 3-5  ARAÚJO GONZÁLEZ, JAVIER              LUCENA                      5        16.5  24.5   19.0
      SEGURA SANTOS, LUIS                  FONTECARMOA                 5        15.0  23.0   18.0
      ARELLANO, MARTIN                     XADREZ OURENSE              5        15.0  23.0   17.0
6-13  MARQUES, VINCENT M.                  LUCENA                      4        14.5  23.0   15.0
      FREIRE VAZQUEZ, CRISTIAN             KARPOV                      4        14.5  21.5   17.0
      ENRIQUEZ PARDO, MANUEL               VILA DE BOUZAS (VIGO)       4        14.0  21.5   14.0
      LORENZO DIÉGUEZ, MANUEL              LUCENA                      4        12.5  20.5   12.0
      SIERRA CASTRO, BÁRBARA               PORTAS                      4        12.0  19.0   15.0
      PINO VILAR, DENIS                    LUCENA                      4        12.0  19.0   13.0
      GALVAN SOTELO, ASIER                 CEMAR                       4        12.0  17.5   13.0
      LOMBA GONZALEZ, SERGIO               ALBATROS                    4        10.5  17.5   11.0
14-15 BARRAL CASTRO, YAGO                  KARPOV                      3.5      14.0  21.0   11.5
      CARBALLO CANCELA, MANUEL             KARPOV                      3.5      13.0  20.0   14.5
16-26 RODRÍGUEZ REBOREDO, ANGEL            ALBATROS                    3        15.0  22.0   14.0
      RODRIGUEZ DOMINGUEZ, JAVIER          ESCOLA PROVINCIAL DE XADREZ 3        13.5  21.0   13.0
      GARCIA RODRIGUEZ, MANUEL             FONTECARMOA                 3        13.5  21.0   12.0
      ALONSO MACIAS, MARIA                 KARPOV                      3        13.0  20.0   12.0
      FERNANDEZ SEÑORANS, PEDRO            FONTECARMOA                 3        13.0  20.0   11.0
      MARTINEZ JUSTO, JESUS                FONTECARMOA                 3        13.0  19.0    8.0
      DIESTE PIÑEIRO, SAMUEL               FONTECARMOA                 3        13.0  17.5   12.0
      MOLINA RIVERA, PABLO                 LUCENA                      3        11.0  18.5   10.0
      PARDO GOMEZ, JUAN CARLOS             FRANCISCANOS LUGO           3        10.5  16.0   10.0
      VERDE SANTIAGO, GUILLERMO            ALBATROS                    3         9.5  15.0    7.0
      RAÑO CONDE, CLARA                    FONTECARMOA                 3         9.0  13.5    8.0
27-28 RODRIGUEZ MENDEZ, MIGUEL ANGEL       CLUB AJEDREZ MARIN          2.5      11.5  18.5    9.5
      GONZÁLVEZ BECERRA, PABLO             PORTAS                      2.5      11.5  17.0    9.5
29-37 LUAÑA LOUZAO, JACOBO                 FONTECARMOA                 2        12.0  17.5    9.0
      BOUZAS FALCON, OSCAR                 FONTECARMOA                 2        12.0  16.5    7.0
      RIVERA VALENZUELA, BEATRIZ           FONTECARMOA                 2        11.5  17.0    9.0
      PORTELA GONZALEZ, MARTA              KARPOV                      2        11.0  16.5    8.0
      FERNÁNDEZ CASTRO, RUBÉN              SANXENXO                    2        10.5  15.0    6.0
      SUAREZ GALIÑANES, BELEN              FONTECARMOA                 2        10.0  16.0    5.0
      FERNANDEZ PEREIRO, ALFONSO           ESCOLA XADREZ PONTEAREAS    2        10.0  13.5    7.0
      ABAL RODRIGUEZ, ANDREA               FONTECARMOA                 2         8.5  12.0    4.0
      CIDRAS NEIRA, JORGE                  CLUB AJEDREZ MARIN          2         7.5  12.0    3.0
38-39 MELÓN GÓMEZ, ADRIÁN                  SANXENXO                    1.5      11.0  18.0    5.5
      BETANZOS JAMARDO, ADRIAN             FONTECARMOA                 1.5       7.5  10.5    5.5
40-42 TOMAS FIUZA, MIGUEL                  FONTECARMOA                 1        10.5  16.5    3.0
      SOLLA PLACER, NOELIA                 PEONS DOBRADOS              1         8.5  13.0    2.0
      PAZ VILAS, JAVIER                    FONTECARMOA                 1         4.0   4.0    2.0
43-44 MARTINEZ SIO, ALBERTO                ESCOLA XADREZ PONTEAREAS    0         3.0   3.0    0.0
      LOJO FERNANDEZ, PATRICIA             FONTECARMOA                 0         0.0   0.0    0.0

Categoría Benxamín Subir

Listado xogadores

No  Nome                                 Loc  Club                    

1.  ABAL CORES, LUCAS                    1658 FONTECARMOA             
2.  PARDO GOMEZ, JOSE RAMON              1519 FRANCISCANOS LUGO       
3.  ALVES BORGES, RODRIGO ENRIQUE             KARPOV                  
4.  ANDION LINARES, MARTA                     FONTECARMOA             
5.  BARCALA ABALO, IAGO                       FONTECARMOA             
6.  BARCALA PAZ, DIEGO                        FONTECARMOA             
7.  BAYON ROLO, MIGUEL ANGEL                  FONTECARMOA             
8.  BAYON ROLO, JUAN ANDRES                   FONTECARMOA             
9.  BETANZOS JAMARDO, MIRIAN                  FONTECARMOA             
10. BLANCO SEIJAS, ANTIA                      FONTECARMOA             
11. BUA SOMOZA, DAVID                         FONTECARMOA             
12. CABANELAS, JOSE IGNACIO                   XADREZ OURENSE          
13. CANEDO GONZALEZ, NICOLAS                  LAROCA                  
14. DA ROCHA PROL, PAULA                      LAROCA                  
15. DA ROCHA PROL, DANIEL                     LAROCA                  
16. DE SANTIAGO RODRIGUEZ, JORGE              FONTECARMOA             
17. DEVESA MELÓN, DANIEL                      SANXENXO                
18. DIZ BARREIRO, JAVIER                      FONTECARMOA             
19. DOVAL SALGADO, MIGUEL                     PORTAS                  
20. FERNANDEZ LAGE, RAMON                     CENTRO S. DE CONXO      
21. GALVÁN SOTELO, BRAIS                      CEMAR                   
22. GARCIA ALVAREZ, ALEJANDRO                 KARPOV                  
23. GARCÍA JAMARDO, HÉCTOR                    PORTAS                  
24. GARNELO FERNÁNDEZ DE CÓRD, GUILLERMO      KARPOV                  
25. GOMEZ, ADRIAN                             XADREZ OURENSE          
26. GRANDE PALACIOS, ANA                      FONTECARMOA             
27. GRAÑA GOMEZ, DIEGO                        CFX                     
28. LAGO RODRIGUEZ, ALBERTO                   FONTECARMOA             
29. LEDO BUCETA, BEATRIZ                      FONTECARMOA             
30. LOMBA GONZALEZ, DANIEL                    ALBATROS                
31. LOPEZ CARBALLAL, ALONSO                   KARPOV                  
32. LOPEZ CARBALLAL, SERGIO                   KARPOV                  
33. LOUREIRO GARCIA, ESTEBAN                  FONTECARMOA             
34. MAQUIEIRA VIDAL, ALVARO                   NADJORF                 
35. MARTINEZ JUSTO, SOFIA                     FONTECARMOA             
36. MELÓN GÓMEZ, BRAIS                        SANXENXO                
37. MORAIS MAYOR, CRISTIAN                    LAROCA                  
38. MOURIÑO NUÑEZ, JUAN                       FONTECARMOA             
39. NOVO LORENZO, BRIAN                       LUCENA                  
40. OTERO EIRAS, RUBEN                        FONTECARMOA             
41. PADILLA PICUASI, SANDRO CESAR             PORTAS                  
42. PALACIOS GONZALEZ, MARTA                  EXP                     
43. PAULOS SAAVEDRA, LAURA MARIA              FONTECARMOA             
44. PENAS GARRIDO, MARCOS                     FONTECARMOA             
45. PEREZ TROITIÑO, AGUSTIN                   FONTECARMOA             
46. PEREZ TROITIÑO, PABLO                     FONTECARMOA             
47. PICOS MAIZTEGUI, MIGUEL                   CFX                     
48. PORTAS BETANZOS, EZEQUIEL                 FONTECARMOA             
49. PORTELA PELETEIRO, ALBERTO                KARPOV                  
50. PRIETO ARROYO, IGNACIO                    LUCENA                  
51. RIAL GARCÍA, ANTÓN                        SANXENXO                
52. RIVERA VALENZUELA, JOSE                   FONTECARMOA             
53. RIVERA VALENZUELA, LUIS                   FONTECARMOA             
54. RODRIGUEZ ALVAREZ, ANXO                   ESCOLA XADREZ PONTEAREAS
55. RODRIGUEZ DOMINGUEZ, MIGUEL               MARIN                   
56. RODRIGUEZ MOURIÑO, ANAIS                  LUCENA                  
57. RODRIGUEZ MOURIÑO, NICOLAS                LUCENA                  
58. RODRIGUEZ SIGLER, ALEXANDRE               ESCOLA FERROLÁ DE XADREZ
59. ROMA, GABRIEL                             XADREZ OURENSE          
60. SALAS FERNANDEZ, ANTONIO                  ESCOLA XADREZ PONTEAREAS
61. SANTOS GARCIA, MARIO                      FONTECARMOA             
62. SEGURA SANTOS, JORGE                      FONTECARMOA             
63. SUAREZ GALIÑANES, ANA                     FONTECARMOA             
64. SUAREZ GOMEZ, JULIO                       FONTECARMOA             
65. TOMAS FIUZA, LUCIA                        FONTECARMOA             
66. TORRADO BAÑOS, MARCOS                     FONTECARMOA             
67. VERDE SANTIAGO, CARLOS                    ALBATROS                
68. VICTORERO DOMINGUEZ, OSCAR                FONTECARMOA             
69. VICTORERO DOMINGUEZ, ALEJANDRO            FONTECARMOA             

Táboa Torneo Benxamín

No  Nome                                 Feder Rtg  1    2    3    4    5    6    7  

1.  ABAL CORES, LUCAS                              35:W 41:W 45:W 60:W 49:L 30:W  2:W
2.  PARDO GOMEZ, JOSE RAMON                        36:W 40:W 25:W 57:W 59:W 49:W  1:L
3.  ALVES BORGES, RODRIGO ENRIQUE                  37:W 45:L 30:L 44:W 47:L 51:L 26:W
4.  ANDION LINARES, MARTA                          38:W 42:W 55:W 59:L 25:L 46:W 57:W
5.  BARCALA ABALO, IAGO                  S-8       39:L 61:W 40:W 32:W 30:L 41:L 36:W
6.  BARCALA PAZ, DIEGO                   S-8       40:L 36:L 38:L 67:L 33:D 35:L 18:L
7.  BAYON ROLO, MIGUEL ANGEL             S-8         :    :    :    :    :    :    : 
8.  BAYON ROLO, JUAN ANDRES                          :    :    :    :    :    :    : 
9.  BETANZOS JAMARDO, MIRIAN                       41:L 35:W 37:L 46:L 34:L 28:W 29:W
10. BLANCO SEIJAS, ANTIA                           42:L 38:W 44:W 27:L 48:L 45:L 56:W
11. BUA SOMOZA, DAVID                    S-8       43:W 49:L 39:L 47:L 36:L 65:L 38:L
12. CABANELAS, JOSE IGNACIO                        44:L   :    :    :    :    :    : 
13. CANEDO GONZALEZ, NICOLAS                       45:L 37:L 47:L 35:W 38:W 53:L 42:L
14. DA ROCHA PROL, PAULA                 S-8       46:W 44:W 57:L 31:W 27:L 48:L 37:L
15. DA ROCHA PROL, DANIEL                          47:W 60:L 41:W 30:L 51:W 39:W 52:L
16. DE SANTIAGO RODRIGUEZ, JORGE         S-8       48:W 50:W 59:L 55:W 64:W 27:D 60:L
17. DEVESA MELÓN, DANIEL                           49:L 47:W 53:L 51:L 44:L 38:W 67:W
18. DIZ BARREIRO, JAVIER                 S-8       50:L 46:L 48:L 29:L 35:D 33:D  6:W
19. DOVAL SALGADO, MIGUEL                          51:W 62:W 49:L 37:L 53:W 64:L 39:W
20. FERNANDEZ LAGE, RAMON                          52:L 48:W 42:W 50:L 55:L 56:W 46:W
21. GALVÁN SOTELO, BRAIS                           53:W 64:L 58:W 39:W 60:L 47:L 51:W
22. GARCIA ALVAREZ, ALEJANDRO                      55:L 63:W 46:W 61:W 50:L 57:L 45:L
23. GARCÍA JAMARDO, HÉCTOR                         56:W 66:W 60:L 45:W 37:W 50:L 55:L
24. GARNELO FERNÁNDEZ DE CÓRD, GUILLERMO           57:L   :    :    :    :    :    : 
25. GOMEZ, ADRIAN                                  58:W 69:W  2:L 53:W  4:W 60:L 64:W
26. GRANDE PALACIOS, ANA                           59:L 65:W 50:L 48:L 40:W 61:L  3:L
27. GRAÑA GOMEZ, DIEGO                             60:L 51:W 62:W 10:W 14:W 16:D 30:W
28. LAGO RODRIGUEZ, ALBERTO              S-8       61:L 67:L 63:L 33:W 65:D  9:L 35:D
29. LEDO BUCETA, BEATRIZ                 S-8       62:L 53:L 51:L 18:W 66:L 40:W  9:L
30. LOMBA GONZALEZ, DANIEL               S-8       63:W 52:D  3:W 15:W  5:W  1:L 27:L
31. LOPEZ CARBALLAL, ALONSO                        64:L 56:W 66:W 14:L 58:W 69:L 53:L
32. LOPEZ CARBALLAL, SERGIO                        65:W 55:L 67:W  5:L 56:W 63:L 61:L
33. LOUREIRO GARCIA, ESTEBAN             S-8       66:L 58:L 56:L 28:L  6:D 18:D 40:L
34. MAQUIEIRA VIDAL, ALVARO                        67:W 57:L 61:L 63:L  9:W 62:D 65:W
35. MARTINEZ JUSTO, SOFIA                S-8        1:L  9:L 65:L 13:L 18:D  6:W 28:D
36. MELÓN GÓMEZ, BRAIS                   S-8        2:L  6:W 69:L 56:L 11:W 67:W  5:L
37. MORAIS MAYOR, CRISTIAN                          3:L 13:W  9:W 19:W 23:L 55:L 14:W
38. MOURIÑO NUÑEZ, JUAN                  S-8        4:L 10:L  6:W 58:L 13:L 17:L 11:W
39. NOVO LORENZO, BRIAN                             5:W 59:L 11:W 21:L 61:W 15:L 19:L
40. OTERO EIRAS, RUBEN                   S-8        6:W  2:L  5:L 62:L 26:L 29:L 33:W
41. PADILLA PICUASI, SANDRO CESAR                   9:W  1:L 15:L 65:W 62:W  5:W 59:W
42. PALACIOS GONZALEZ, MARTA                       10:W  4:L 20:L 66:W 69:L 58:L 13:W
43. PAULOS SAAVEDRA, LAURA MARIA         S-8       11:L   :    :    :    :    :    : 
44. PENAS GARRIDO, MARCOS                S-8       12:W 14:L 10:L  3:L 17:W 66:D 58:L
45. PEREZ TROITIÑO, AGUSTIN                        13:W  3:W  1:L 23:L 63:L 10:W 22:W
46. PEREZ TROITIÑO, PABLO                S-8       14:L 18:W 22:L  9:W 67:W  4:L 20:L
47. PICOS MAIZTEGUI, MIGUEL                        15:L 17:L 13:W 11:W  3:W 21:W 63:W
48. PORTAS BETANZOS, EZEQUIEL                      16:L 20:L 18:W 26:W 10:W 14:W 69:W
49. PORTELA PELETEIRO, ALBERTO                     17:W 11:W 19:W 64:W  1:W  2:L 50:W
50. PRIETO ARROYO, IGNACIO                         18:W 16:L 26:W 20:W 22:W 23:W 49:L
51. RIAL GARCÍA, ANTÓN                             19:L 27:L 29:W 17:W 15:L  3:W 21:L
52. RIVERA VALENZUELA, JOSE              S-8       20:W 30:D 64:L 69:W 57:W 59:W 15:W
53. RIVERA VALENZUELA, LUIS              S-8       21:L 29:W 17:W 25:L 19:L 13:W 31:W
54. RODRIGUEZ ALVAREZ, ANXO                          :    :    :    :    :    :    : 
55. RODRIGUEZ DOMINGUEZ, MIGUEL                    22:W 32:W  4:L 16:L 20:W 37:W 23:W
56. RODRIGUEZ MOURIÑO, ANAIS             S-8       23:L 31:L 33:W 36:W 32:L 20:L 10:L
57. RODRIGUEZ MOURIÑO, NICOLAS                     24:W 34:W 14:W  2:L 52:L 22:W  4:L
58. RODRIGUEZ SIGLER, ALEXANDRE                    25:L 33:W 21:L 38:W 31:L 42:W 44:W
59. ROMA, GABRIEL                                  26:W 39:W 16:W  4:W  2:L 52:L 41:L
60. SALAS FERNANDEZ, ANTONIO                       27:W 15:W 23:W  1:L 21:W 25:W 16:W
61. SANTOS GARCIA, MARIO                 S-8       28:W  5:L 34:W 22:L 39:L 26:W 32:W
62. SEGURA SANTOS, JORGE                 S-8       29:W 19:L 27:L 40:W 41:L 34:D 66:W
63. SUAREZ GALIÑANES, ANA                          30:L 22:L 28:W 34:W 45:W 32:W 47:L
64. SUAREZ GOMEZ, JULIO                            31:W 21:W 52:W 49:L 16:L 19:W 25:L
65. TOMAS FIUZA, LUCIA                   S-8       32:L 26:L 35:W 41:L 28:D 11:W 34:L
66. TORRADO BAÑOS, MARCOS                          33:W 23:L 31:L 42:L 29:W 44:D 62:L
67. VERDE SANTIAGO, CARLOS               S-8       34:L 28:W 32:L  6:W 46:L 36:L 17:L
68. VICTORERO DOMINGUEZ, OSCAR           S-8         :    :    :    :    :    :    : 
69. VICTORERO DOMINGUEZ, ALEJANDRO       S-8         :W 25:L 36:W 52:L 42:W 31:W 48:L

Clasificación Final Benxamin

Posto Nome                                 Feder Club                     Score M-Buch. Buch. Progr.

 1-4  ABAL CORES, LUCAS                          FONTECARMOA              6        25.5  33.5   25.0
      SALAS FERNANDEZ, ANTONIO                   ESCOLA XADREZ PONTEAREAS 6        23.0  33.0   24.0
      PARDO GOMEZ, JOSE RAMON                    FRANCISCANOS LUGO        6        22.0  30.0   27.0
      PORTELA PELETEIRO, ALBERTO                 KARPOV                   6        22.0  29.0   26.0
 5-6  RIVERA VALENZUELA, JOSE              S-8   FONTECARMOA              5.5      20.0  28.0   20.0
      GRAÑA GOMEZ, DIEGO                         CFX                      5.5      18.5  27.5   20.0
7-13  GOMEZ, ADRIAN                              XADREZ OURENSE           5        23.0  32.5   21.0
      RODRIGUEZ DOMINGUEZ, MIGUEL                MARIN                    5        19.5  27.5   19.0
      ANDION LINARES, MARTA                      FONTECARMOA              5        19.0  26.0   21.0
      PADILLA PICUASI, SANDRO CESAR              PORTAS                   5        18.5  27.0   17.0
      PRIETO ARROYO, IGNACIO                     LUCENA                   5        17.5  25.5   21.0
      PICOS MAIZTEGUI, MIGUEL                    CFX                      5        16.0  21.0   15.0
      PORTAS BETANZOS, EZEQUIEL                  FONTECARMOA              5        15.5  22.0   15.0
14-15 DE SANTIAGO RODRIGUEZ, JORGE         S-8   FONTECARMOA              4.5      24.5  34.5   21.0
      LOMBA GONZALEZ, DANIEL               S-8   ALBATROS                 4.5      23.0  32.0   22.0
16-31 SUAREZ GOMEZ, JULIO                        FONTECARMOA              4        23.0  32.0   20.0
      DA ROCHA PROL, DANIEL                      LAROCA                   4        23.0  32.0   17.0
      ROMA, GABRIEL                              XADREZ OURENSE           4        23.0  31.0   22.0
      FERNANDEZ LAGE, RAMON                      CENTRO S. DE CONXO       4        21.0  28.5   14.0
      GARCÍA JAMARDO, HÉCTOR                     PORTAS                   4        20.5  28.5   20.0
      RODRIGUEZ MOURIÑO, NICOLAS                 LUCENA                   4        20.0  29.0   20.0
      GALVÁN SOTELO, BRAIS                       CEMAR                    4        20.0  29.0   17.0
      VICTORERO DOMINGUEZ, ALEJANDRO       S-8   FONTECARMOA              4        19.5  28.0   17.0
      DOVAL SALGADO, MIGUEL                      PORTAS                   4        18.5  27.5   17.0
      SUAREZ GALIÑANES, ANA                      FONTECARMOA              4        18.0  25.0   14.0
      BARCALA ABALO, IAGO                  S-8   FONTECARMOA              4        17.5  24.5   16.0
      PEREZ TROITIÑO, AGUSTIN                    FONTECARMOA              4        17.0  25.0   16.0
      MORAIS MAYOR, CRISTIAN                     LAROCA                   4        17.0  24.0   16.0
      RIVERA VALENZUELA, LUIS              S-8   FONTECARMOA              4        16.0  23.0   14.0
      SANTOS GARCIA, MARIO                 S-8   FONTECARMOA              4        14.5  20.5   15.0
      RODRIGUEZ SIGLER, ALEXANDRE                ESCOLA FERROLÁ DE XADREZ 4        14.5  20.5   13.0
32-33 SEGURA SANTOS, JORGE                 S-8   FONTECARMOA              3.5      17.0  24.5   13.0
      MAQUIEIRA VIDAL, ALVARO                    NADJORF                  3.5      17.0  23.0   12.0
34-46 GARCIA ALVAREZ, ALEJANDRO                  KARPOV                   3        21.0  29.0   15.0
      NOVO LORENZO, BRIAN                        LUCENA                   3        20.0  25.0   15.0
      DA ROCHA PROL, PAULA                 S-8   LAROCA                   3        19.0  27.0   17.0
      RIAL GARCÍA, ANTÓN                         SANXENXO                 3        18.0  25.5   11.0
      ALVES BORGES, RODRIGO ENRIQUE              KARPOV                   3        18.0  25.0   12.0
      PALACIOS GONZALEZ, MARTA                   EXP                      3        17.0  24.0   12.0
      LOPEZ CARBALLAL, ALONSO                    KARPOV                   3        17.0  23.0   14.0
      DEVESA MELÓN, DANIEL                       SANXENXO                 3        16.5  24.5    9.0
      BLANCO SEIJAS, ANTIA                       FONTECARMOA              3        16.5  24.0   12.0
      LOPEZ CARBALLAL, SERGIO                    KARPOV                   3        16.5  23.5   15.0
      PEREZ TROITIÑO, PABLO                S-8   FONTECARMOA              3        15.0  22.0   13.0
      BETANZOS JAMARDO, MIRIAN                   FONTECARMOA              3        14.5  21.5    9.0
      MELÓN GÓMEZ, BRAIS                   S-8   SANXENXO                 3        12.5  19.0   11.0
47-49 PENAS GARRIDO, MARCOS                S-8   FONTECARMOA              2.5      15.0  21.5   11.0
      TORRADO BAÑOS, MARCOS                      FONTECARMOA              2.5      14.0  19.0   11.0
      TOMAS FIUZA, LUCIA                   S-8   FONTECARMOA              2.5      12.5  18.5    8.5
50-59 GRANDE PALACIOS, ANA                       FONTECARMOA              2        18.5  25.5    9.0
      CANEDO GONZALEZ, NICOLAS                   LAROCA                   2        17.0  24.0    7.0
      RODRIGUEZ MOURIÑO, ANAIS             S-8   LUCENA                   2        16.0  21.0    9.0
      LEDO BUCETA, BEATRIZ                 S-8   FONTECARMOA              2        14.0  20.0    6.0
      VERDE SANTIAGO, CARLOS               S-8   ALBATROS                 2        14.0  18.0   10.0
      LAGO RODRIGUEZ, ALBERTO              S-8   FONTECARMOA              2        13.5  18.5    6.0
      MOURIÑO NUÑEZ, JUAN                  S-8   FONTECARMOA              2        13.0  18.5    6.0
      DIZ BARREIRO, JAVIER                 S-8   FONTECARMOA              2        13.0  18.5    3.5
      OTERO EIRAS, RUBEN                   S-8   FONTECARMOA              2        12.5  19.0    8.0
      MARTINEZ JUSTO, SOFIA                S-8   FONTECARMOA              2        11.5  18.0    4.0
60-61 BUA SOMOZA, DAVID                    S-8   FONTECARMOA              1        16.5  24.5    7.0
      LOUREIRO GARCIA, ESTEBAN             S-8   FONTECARMOA              1        10.5  15.0    2.5
 62   BARCALA PAZ, DIEGO                   S-8   FONTECARMOA              0.5      10.0  14.0    1.5
63-69 GARNELO FERNÁNDEZ DE CÓRD, GUILLERMO       KARPOV                   0         4.0   4.0    0.0
      CABANELAS, JOSE IGNACIO                    XADREZ OURENSE           0         2.5   2.5    0.0
      PAULOS SAAVEDRA, LAURA MARIA         S-8   FONTECARMOA              0         1.0   1.0    0.0
      BAYON ROLO, MIGUEL ANGEL             S-8   FONTECARMOA              0         0.0   0.0    0.0
      BAYON ROLO, JUAN ANDRES                    FONTECARMOA              0         0.0   0.0    0.0
      RODRIGUEZ ALVAREZ, ANXO                    ESCOLA XADREZ PONTEAREAS 0         0.0   0.0    0.0
      VICTORERO DOMINGUEZ, OSCAR           S-8   FONTECARMOA              0         0.0   0.0    0.0

Categoría Infantil Subir

Listado xogadores

No  Nome                        Rtg  Loc  Club                    

1.  PORTELA GONZALEZ, ADRIAN    1861 1775 KARPOV                  
2.  ALONSO CAAMAÑO, RUBEN       1851 1645 UNIVERSIDAD VIGO        
3.  AGUIRRE ALVAREZ, MARINA     1701 1567 UNIVERSIDAD VIGO        
4.  CARREIRA CASAIS, ANXO       1580 1638 CDU                     
5.  SANCHEZ GABIN, ARANZAZU     1564 1468 ESCOLA FERROLÁ DE XADREZ
6.  PALACIOS GONZALEZ, MIGUEL   1512 1576 EXP                     
7.  RIVERA COUCE, ADAY          1497 1495 ESCOLA FERROLÁ DE XADREZ
8.  BARRAL LIJÓ, JAVIER              1614 CEMAR                   
9.  MEDARDE SANTIAGO, LUIS           1521 CDU                     
10. CRUZ, SAMUEL                     1516 XADREZ OURENSE          
11. SABUZ, MARTIN                    1470 XADREZ OURENSE          
12. GRANDE PALACIOS, FATIMA          1456 FONTECARMOA             
13. MONTANS LOPEZ, ADRIAN            1321 FONTECARMOA             
14. AMIL INSUA, ANXO                      MARQUIÑO                
15. BARROSO COSTAS, AL BERTO              LAROCA                  
16. BENTO IGLESIAS, ANXO                  CEMAR                   
17. BERRIDI SOLLA, FELIX                  FONTECARMOA             
18. BLANCO SEIJAS, ADRIAN                 FONTECARMOA             
19. BRUN CASCALLAR, LUCIA                 FONTECARMOA             
20. DOMINGUEZ DOMINGUEZ, DAVID            LUCENA                  
21. FERNÁNDEZ ANSUAR, BORJA               ESCOLA LUGUESA XADREZ   
22. LEIRO POZA, AITOR                     SANXENXO                
23. LOJO FERNANDEZ, JOSE MANUEL           FONTECARMOA             
24. MOREIRA GORÍS, RAÚL                   PORTAS                  
25. OTERO PEREZ, JAVIER                   FONTECARMOA             
26. RODRÍGUEZ REBOREDO, SARA              ALBATROS                
27. SIEIRA TOURIÑO, IAGO                  FONTECARMOA             
28. SOLLA PLACER, ADRIAN                  PEONS DOBRADOS          
29. VIDAL ALVES, ALEJANDRO                PORTAS                  
30. VILAS BAÑA, YANIRE                    FONTECARMOA             

Táboa torneo Infantil

No  Nome                        Feder Rtg   1    2    3    4    5    6  

1.  PORTELA GONZALEZ, ADRIAN          1861 15:W 10:W  6:W  2:D  4:W  8:D
2.  ALONSO CAAMAÑO, RUBEN             1851 16:W  9:W  5:W  1:D  8:L 12:D
3.  AGUIRRE ALVAREZ, MARINA           1701 17:W 12:L 21:W  9:L 20:W 25:L
4.  CARREIRA CASAIS, ANXO             1580 18:W 11:W  8:L 26:W  1:L  7:W
5.  SANCHEZ GABIN, ARANZAZU           1564 19:W 14:W  2:L 25:W  9:L 11:D
6.  PALACIOS GONZALEZ, MIGUEL         1512 20:W 13:W  1:L 11:W  7:W  9:L
7.  RIVERA COUCE, ADAY                1497 21:D 15:W 12:D 14:W  6:L  4:L
8.  BARRAL LIJÓ, JAVIER                    22:W 29:W  4:W 12:W  2:W  1:D
9.  MEDARDE SANTIAGO, LUIS                 23:W  2:L 20:W  3:W  5:W  6:W
10. CRUZ, SAMUEL                           24:W  1:L 26:L 28:W 13:W   :L
11. SABUZ, MARTIN                          25:W  4:L 28:W  6:L 27:W  5:D
12. GRANDE PALACIOS, FATIMA                26:W  3:W  7:D  8:L 24:W  2:D
13. MONTANS LOPEZ, ADRIAN                  27:W  6:L 25:L 17:W 10:L 20:L
14. AMIL INSUA, ANXO                       28:W  5:L 29:W  7:L 26:L 24:L
15. BARROSO COSTAS, AL BERTO                1:L  7:L 22:L 18:W 28:L 29:L
16. BENTO IGLESIAS, ANXO                    2:L 21:L 27:L 19:W 29:W 28:W
17. BERRIDI SOLLA, FELIX                    3:L 24:D 18:W 13:L 25:L 27:L
18. BLANCO SEIJAS, ADRIAN                   4:L 25:L 17:L 15:L 19:L   :W
19. BRUN CASCALLAR, LUCIA                   5:L 26:L 24:L 16:L 18:W 22:W
20. DOMINGUEZ DOMINGUEZ, DAVID              6:L 27:W  9:L 29:W  3:L 13:W
21. FERNÁNDEZ ANSUAR, BORJA                 7:D 16:W  3:L 24:L 22:W 26:L
22. LEIRO POZA, AITOR                       8:L 28:L 15:W 27:L 21:L 19:L
23. LOJO FERNANDEZ, JOSE MANUEL             9:L   :    :    :    :    : 
24. MOREIRA GORÍS, RAÚL                    10:L 17:D 19:W 21:W 12:L 14:W
25. OTERO PEREZ, JAVIER                    11:L 18:W 13:W  5:L 17:W  3:W
26. RODRÍGUEZ REBOREDO, SARA               12:L 19:W 10:W  4:L 14:W 21:W
27. SIEIRA TOURIÑO, IAGO                   13:L 20:L 16:W 22:W 11:L 17:W
28. SOLLA PLACER, ADRIAN                   14:L 22:W 11:L 10:L 15:W 16:L
29. VIDAL ALVES, ALEJANDRO                   :W  8:L 14:L 20:L 16:L 15:W
30. VILAS BAÑA, YANIRE                       :    :    :    :    :    : 

Clasificación Final Infantil

Posto Nome                        Feder Club                     Score M-Buch. Buch. Progr.

  1   BARRAL LIJÓ, JAVIER               CEMAR                    5.5      13.5  19.5   20.5
 2-3  PORTELA GONZALEZ, ADRIAN          KARPOV                   5        15.5  22.0   19.0
      MEDARDE SANTIAGO, LUIS            CDU                      5        13.5  20.0   16.0
 4-9  ALONSO CAAMAÑO, RUBEN             UNIVERSIDAD VIGO         4        17.5  26.0   17.0
      CARREIRA CASAIS, ANXO             CDU                      4        15.5  21.5   15.0
      GRANDE PALACIOS, FATIMA           FONTECARMOA              4        14.5  23.0   15.5
      PALACIOS GONZALEZ, MIGUEL         EXP                      4        14.5  21.5   16.0
      RODRÍGUEZ REBOREDO, SARA          ALBATROS                 4        12.0  18.0   12.0
      OTERO PEREZ, JAVIER               FONTECARMOA              4        10.0  14.0   12.0
10-12 SABUZ, MARTIN                     XADREZ OURENSE           3.5      14.5  20.5   12.5
      SANCHEZ GABIN, ARANZAZU           ESCOLA FERROLÁ DE XADREZ 3.5      13.5  20.5   14.5
      MOREIRA GORÍS, RAÚL               PORTAS                   3.5      10.0  15.5   10.5
13-18 AGUIRRE ALVAREZ, MARINA           UNIVERSIDAD VIGO         3        13.5  20.0   12.0
      CRUZ, SAMUEL                      XADREZ OURENSE           3        12.5  19.5   11.0
      RIVERA COUCE, ADAY                ESCOLA FERROLÁ DE XADREZ 3        12.5  17.5   13.0
      DOMINGUEZ DOMINGUEZ, DAVID        LUCENA                   3        12.0  18.5    9.0
      BENTO IGLESIAS, ANXO              CEMAR                    3         9.5  15.0    6.0
      SIEIRA TOURIÑO, IAGO              FONTECARMOA              3         9.5  14.0    8.0
 19   FERNÁNDEZ ANSUAR, BORJA           ESCOLA LUGUESA XADREZ    2.5      12.5  17.5   10.0
20-24 MONTANS LOPEZ, ADRIAN             FONTECARMOA              2        13.5  19.0    9.0
      AMIL INSUA, ANXO                  MARQUIÑO                 2        12.0  17.5   10.0
      VIDAL ALVES, ALEJANDRO            PORTAS                   2        11.0  17.5    7.0
      BRUN CASCALLAR, LUCIA             FONTECARMOA              2        11.0  15.5    3.0
      SOLLA PLACER, ADRIAN              PEONS DOBRADOS           2         9.5  14.0    7.0
 25   BERRIDI SOLLA, FELIX              FONTECARMOA              1.5      11.5  16.0    6.5
26-28 BLANCO SEIJAS, ADRIAN             FONTECARMOA              1        10.5  15.5    1.0
      LEIRO POZA, AITOR                 SANXENXO                 1         9.5  16.0    4.0
      BARROSO COSTAS, AL BERTO          LAROCA                   1         7.5  13.0    3.0
29-30 LOJO FERNANDEZ, JOSE MANUEL       FONTECARMOA              0         5.0   5.0    0.0
      VILAS BAÑA, YANIRE                FONTECARMOA              0         0.0   0.0    0.0

Categoría Cadete Subir

Listado xogadores

No  Nome                        Rtg  Loc  Club                       

1.  ALONSO MACIAS, VICTOR       1964 1912 KARPOV                     
2.  OTERO NOGUEIRA, BRAIS       1918 1878 UNIVERSIDAD VIGO           
3.  VILLAR PEREZ, SAMUEL        1882 1848 UNIVERSIDAD VIGO           
4.  LOPEZ GARRIDO, DANIEL       1861 1872 XADREZ OURENSE             
5.  ESCUDEIRO TILVE, RAMON      1834 1783 EXP                        
6.  RODRIGUEZ DOMINGUEZ, MIGUEL 1717 1719 ESCOLA PROVINCIAL DE XADREZ
7.  SOUSA BARREIRO, BIEITO      1523 1519 LUCENA                     
8.  CASCALLAR TABOADA, DIEGO         1580 FONTECARMOA                
9.  ABAL CORES, CHRISTIAN            1549 FONTECARMOA                
10. CHEN LIN, YAN QING                    ESCOLA FERROLÁ DE XADREZ   
11. GARCIA PAZ, MARTIN                    FONTECARMOA                
12. LÓPEZ GRAÑA, CARMEN                   CÍRCULO FERROLANO          
13. MOUGÁN GONZÁLEZ, SANTIAGO             LUCENA                     
14. PEREIRO RODRIGUEZ, DIEGO              FONTECARMOA                
15. ROMA, LUIS                            XADREZ OURENSE             
16. SUAREZ, MIGUEL                        ESCOLA FERROLÁ DE XADREZ   

Táboa Cadete

No  Nome                        Feder Rtg   1    2    3    4    5    6  

1.  ALONSO MACIAS, VICTOR             1964  9:W  4:W  3:D  2:L 13:W  5:D
2.  OTERO NOGUEIRA, BRAIS             1918 10:W  5:W 15:W  1:W  3:D  8:W
3.  VILLAR PEREZ, SAMUEL              1882 11:W  8:W  1:D  5:W  2:D  4:L
4.  LOPEZ GARRIDO, DANIEL             1861 13:W  1:L 10:W 15:W  8:L  3:W
5.  ESCUDEIRO TILVE, RAMON            1834 14:W  2:L 11:W  3:L 15:W  1:D
6.  RODRIGUEZ DOMINGUEZ, MIGUEL       1717   :    :    :    :    :    : 
7.  SOUSA BARREIRO, BIEITO            1523 15:L 13:L 14:L 16:W  9:W 10:W
8.  CASCALLAR TABOADA, DIEGO               16:W  3:L 13:L 11:W  4:W  2:L
9.  ABAL CORES, CHRISTIAN                   1:L 15:L 16:W 14:L  7:L 11:W
10. CHEN LIN, YAN QING                      2:L 14:W  4:L 13:L 16:D  7:L
11. GARCIA PAZ, MARTIN                      3:L 16:W  5:L  8:L 14:L  9:L
12. LÓPEZ GRAÑA, CARMEN                      :    :    :    :    :    : 
13. MOUGÁN GONZÁLEZ, SANTIAGO               4:L  7:W  8:W 10:W  1:L 14:W
14. PEREIRO RODRIGUEZ, DIEGO                5:L 10:L  7:W  9:W 11:W 13:L
15. ROMA, LUIS                              7:W  9:W  2:L  4:L  5:L 16:W
16. SUAREZ, MIGUEL                          8:L 11:L  9:L  7:L 10:D 15:L

Clasificación Final Cadete

Posto Nome                        Feder Club                        Score M-Buch. Buch. Progr.

  1   OTERO NOGUEIRA, BRAIS             UNIVERSIDAD VIGO            5.5      13.5  19.0   20.0
 2-5  ALONSO MACIAS, VICTOR             KARPOV                      4        15.5  23.0   15.5
      VILLAR PEREZ, SAMUEL              UNIVERSIDAD VIGO            4        14.5  21.0   17.0
      LOPEZ GARRIDO, DANIEL             XADREZ OURENSE              4        14.0  19.5   14.0
      MOUGÁN GONZÁLEZ, SANTIAGO         LUCENA                      4        13.0  18.5   13.0
  6   ESCUDEIRO TILVE, RAMON            EXP                         3.5      14.0  20.5   12.5
7-10  CASCALLAR TABOADA, DIEGO          FONTECARMOA                 3        13.0  19.0   11.0
      ROMA, LUIS                        XADREZ OURENSE              3        12.5  18.5   12.0
      PEREIRO RODRIGUEZ, DIEGO          FONTECARMOA                 3        10.0  15.0    9.0
      SOUSA BARREIRO, BIEITO            LUCENA                      3         9.5  14.0    6.0
 11   ABAL CORES, CHRISTIAN             FONTECARMOA                 2        10.0  14.5    5.0
 12   CHEN LIN, YAN QING                ESCOLA FERROLÁ DE XADREZ    1.5      14.0  20.0    6.0
 13   GARCIA PAZ, MARTIN                FONTECARMOA                 1        11.5  16.0    5.0
 14   SUAREZ, MIGUEL                    ESCOLA FERROLÁ DE XADREZ    0.5       9.5  13.5    1.0
15-16 RODRIGUEZ DOMINGUEZ, MIGUEL       ESCOLA PROVINCIAL DE XADREZ 0         0.0   0.0    0.0
      LÓPEZ GRAÑA, CARMEN               CÍRCULO FERROLANO           0         0.0   0.0    0.0

Organizan:

Logo
Iridio Restaurantes S.L.
McDonald´s Vilagarcía
Logo
Ilmo. Concello de Vilagarcía de Arousa
Logo
Club de Xadrez Fontecarmoa

 

TablaDeFlandes