Galicia/Galiza
Galicia

Zonais Pontevedra Norte - Trofeo Caixa Galicia

Vilagarcía de Arousa - Pontevedra

Auditorio Municipal

20 e 21 de decembro de 2008 | Bases

Informa: Roberto Vidal
Club Xadrez Fontecarmoa

Categorías:

Sub8 | Sub10 | Sub12 | Sub14 | Sub16 | Sub18 + Absoluto

Categoría Sub8 Subir

Listado Participantes Sub8

Nº  Nombre                      Feder Rtg Loc Club       

1.  ABAD DE LA CIERVA, GERMÁN   S-8           KARPOV     
2.  ABOAL SACRISTÁN, ALEXANDRE  S-8           KARPOV     
3.  ARUFE CAL, VÍCTOR           S-8           FONTECARMOA
4.  BARROS CARRO, CECILIA       S-8           FONTECARMOA
5.  BAYÓN ROLO, MIGUEL ANGEL    S-8           FONTECARMOA
6.  BOUZA FREIRE-LESTÓN, SAMSON S-8           FONTECARMOA
7.  BOUZA FREIRE-LESTÓN, ASTER  S-8           FONTECARMOA
8.  CABEZAS MORENO, JAVIER      S-8           FONTECARMOA
9.  COBO TORRADO, PATRICIA      S-8           FONTECARMOA
10. DIOS PORTOS, ENRIQUE        S-8           FONTECARMOA
11. DIOS PORTOS, PABLO          S-8           FONTECARMOA
12. GARCÍA ALVAREZ, PAULA       S-8           KARPOV     
13. LOUREIRO PEGO, PEDRO        S-8           FONTECARMOA
14. MARTÍNEZ DOLDÁN, EVA        S-8           FONTECARMOA
15. MARTÍNEZ DOLDÁN, JAIME      S-8           FONTECARMOA
16. MARTÍNEZ JUSTO, SOFÍA       S-8           FONTECARMOA
17. MOURIÑO NÚÑEZ, JUAN         S-8           FONTECARMOA
18. OTERO EIRAS, RUBÉN          S-8           FONTECARMOA
19. PEREIRA REBOREDO, IRENE     S-8           FONTECARMOA
20. PÉREZ TROITIÑO, PABLO       S-8           FONTECARMOA
21. PORTELA PELETEIRO, PABLO    S-8           EXP        
22. REY SUÁREZ, IVÁN            S-8           FONTECARMOA
23. RODRÍGUEZ FERREIRÓS, ANDRÉS S-8           FONTECARMOA
24. RODRÍGUEZ FERREIRÓS, ANGELA S-8           FONTECARMOA
25. SEGURA SANTOS, JORGE        S-8           FONTECARMOA
26. VICTORERO DOMÍNGUEZ, OSCAR  S-8           FONTECARMOA
27. VIZCAÍNO MARTÍNEZ, DIEGO    S-8           FONTECARMOA

Cadro Torneo Sub-8

Nº  Nombre                      Feder Rtg  1    2    3    4    5    6    7    8  

1.  ABAD DE LA CIERVA, GERMÁN   S-8       15:L 13:W 18:L  9:L 21:W 23:W 16:L  7:W
2.  ABOAL SACRISTÁN, ALEXANDRE  S-8       16:-   :    :    :    :    :    :    : 
3.  ARUFE CAL, VÍCTOR           S-8       18:W 22:L 15:L 12:L 13:W  6:W  9:W 25:L
4.  BARROS CARRO, CECILIA       S-8         :    :    :    :    :    :    :    : 
5.  BAYÓN ROLO, MIGUEL ANGEL    S-8       19:+ 23:W 24:W 16:W 25:L 15:W 18:W 26:L
6.  BOUZA FREIRE-LESTÓN, SAMSON S-8       20:+ 24:L 26:L 14:W 22:L  3:L  7:W 21:L
7.  BOUZA FREIRE-LESTÓN, ASTER  S-8         :    :L   :L   :L 14:D 21:L  6:L  1:L
8.  CABEZAS MORENO, JAVIER      S-8         :    :    :    :    :    :    :    : 
9.  COBO TORRADO, PATRICIA      S-8       21:L 14:W 23:L  1:W 12:L 27:W  3:L 13:D
10. DIOS PORTOS, ENRIQUE        S-8       22:-   :    :    :    :    :    :    : 
11. DIOS PORTOS, PABLO          S-8       23:-   :    :    :    :    :    :    : 
12. GARCÍA ALVAREZ, PAULA       S-8       24:L 18:L 21:W  3:W  9:W 22:D 25:L 27:L
13. LOUREIRO PEGO, PEDRO        S-8       25:L  1:L 14:W 21:D  3:L 24:L   :W  9:D
14. MARTÍNEZ DOLDÁN, EVA        S-8       26:L  9:L 13:L  6:L  7:D   :W 27:L 23:L
15. MARTÍNEZ DOLDÁN, JAIME      S-8        1:W 25:L  3:W 24:W 16:W  5:L 22:W 18:W
16. MARTÍNEZ JUSTO, SOFÍA       S-8        2:+ 26:W 27:W  5:L 15:L 18:L  1:W 22:W
17. MOURIÑO NÚÑEZ, JUAN         S-8         :    :    :    :    :    :    :    : 
18. OTERO EIRAS, RUBÉN          S-8        3:L 12:W  1:W 25:L 24:W 16:W  5:L 15:L
19. PEREIRA REBOREDO, IRENE     S-8        5:-   :    :    :    :    :    :    : 
20. PÉREZ TROITIÑO, PABLO       S-8        6:-   :    :    :    :    :    :    : 
21. PORTELA PELETEIRO, PABLO    S-8        9:W 27:L 12:L 13:D  1:L  7:W 23:W  6:W
22. REY SUÁREZ, IVÁN            S-8       10:+  3:W 25:L 26:D  6:W 12:D 15:L 16:L
23. RODRÍGUEZ FERREIRÓS, ANDRÉS S-8       11:+  5:L  9:W 27:D 26:L  1:L 21:L 14:W
24. RODRÍGUEZ FERREIRÓS, ANGELA S-8       12:W  6:W  5:L 15:L 18:L 13:W 26:L   :W
25. SEGURA SANTOS, JORGE        S-8       13:W 15:W 22:W 18:W  5:W 26:W 12:W  3:W
26. VICTORERO DOMÍNGUEZ, OSCAR  S-8       14:W 16:L  6:W 22:D 23:W 25:L 24:W  5:W
27. VIZCAÍNO MARTÍNEZ, DIEGO    S-8         :W 21:W 16:L 23:D   :L  9:L 14:W 12:W

Clasificación Final Sub8

Foto
Puesto Nombre                      Feder Loc Club        Puntos Buch.-M Buch. Progr.

  1    SEGURA SANTOS, JORGE        S-8       FONTECARMOA 8         26.0  34.5   36.0
 2-3   BAYÓN ROLO, MIGUEL ANGEL    S-8       FONTECARMOA 6         27.5  38.5   31.0
       MARTÍNEZ DOLDÁN, JAIME      S-8       FONTECARMOA 6         25.5  37.0   26.0
  4    VICTORERO DOMÍNGUEZ, OSCAR  S-8       FONTECARMOA 5.5       22.5  31.5   23.5
  5    MARTÍNEZ JUSTO, SOFÍA       S-8       FONTECARMOA 5         27.5  37.0   24.0
 6-7   VIZCAÍNO MARTÍNEZ, DIEGO    S-8       FONTECARMOA 4.5       22.5  28.0   20.5
       PORTELA PELETEIRO, PABLO    S-8       EXP         4.5       19.0  25.5   16.5
 8-12  OTERO EIRAS, RUBÉN          S-8       FONTECARMOA 4         27.5  39.0   20.0
       REY SUÁREZ, IVÁN            S-8       FONTECARMOA 4         27.5  38.0   23.0
       RODRÍGUEZ FERREIRÓS, ANGELA S-8       FONTECARMOA 4         25.0  33.5   19.0
       ARUFE CAL, VÍCTOR           S-8       FONTECARMOA 4         23.0  33.5   17.0
       ABAD DE LA CIERVA, GERMÁN   S-8       KARPOV      4         22.0  30.0   15.0
13-15  RODRÍGUEZ FERREIRÓS, ANDRÉS S-8       FONTECARMOA 3.5       26.0  32.5   17.5
       GARCÍA ALVAREZ, PAULA       S-8       KARPOV      3.5       24.0  35.5   16.5
       COBO TORRADO, PATRICIA      S-8       FONTECARMOA 3.5       21.5  27.0   15.5
16-17  LOUREIRO PEGO, PEDRO        S-8       FONTECARMOA 3         23.5  32.5   11.0
       BOUZA FREIRE-LESTÓN, SAMSON S-8       FONTECARMOA 3         21.5  28.0   15.0
  18   MARTÍNEZ DOLDÁN, EVA        S-8       FONTECARMOA 1.5       20.0  27.5    5.0
  19   BOUZA FREIRE-LESTÓN, ASTER  S-8       FONTECARMOA 0.5       22.5  28.0    2.0
20-27  PEREIRA REBOREDO, IRENE     S-8       FONTECARMOA 0          5.5   5.5    0.0
       ABOAL SACRISTÁN, ALEXANDRE  S-8       KARPOV      0          4.5   4.5    0.0
       DIOS PORTOS, ENRIQUE        S-8       FONTECARMOA 0          3.5   3.5    0.0
       DIOS PORTOS, PABLO          S-8       FONTECARMOA 0          3.0   3.0    0.0
       PÉREZ TROITIÑO, PABLO       S-8       FONTECARMOA 0          2.5   2.5    0.0
       BARROS CARRO, CECILIA       S-8       FONTECARMOA 0          0.0   0.0    0.0
       CABEZAS MORENO, JAVIER      S-8       FONTECARMOA 0          0.0   0.0    0.0
       MOURIÑO NÚÑEZ, JUAN         S-8       FONTECARMOA 0          0.0   0.0    0.0

Categoría Sub10 Subir

Listado Participantes Sub10

Nº  Nome                           CAT   Rtg Loc Clube                

1.  BARCALA PAZ, DIEGO             S-10          FONTECARMOA         
2.  BÚA SOMOZA, DAVID              S-10          FONTECARMOA         
3.  DE SANTIAGO RODRÍGUEZ, JORGE   S-10          FONTECARMOA         
4.  DIZ BARREIRO, JAVIER           S-10          FONTECARMOA         
5.  DORADO MEIJIDE, ANDREA         S-10          FONTECARMOA         
6.  DUARTE BLANCO, CHRISTIAN       S-10          ESCOLA XADREZ PORTAS
7.  LEDO BUCETA, BEATRIZ           S-10          FONTECARMOA         
8.  LÓPEZ CARBALLA, SERGIO         S-10          KARPOV              
9.  LOUREIRO GARCÍA, ESTEBAN       S-10          FONTECARMOA         
10. OUTÓN FERREIRO, PABLO          S-10          FONTECARMOA         
11. PADILLA PICUASI, INTI EDISON   S-10          ESCOLA XADREZ PORTAS
12. PARAMIO SANTAMARÍA, ANDRÉS     S-10          KARPOV              
13. PAÚLOS SAAVEDRA, LAURA MARIA   S-10          FONTECARMOA         
14. PORTELA PELETEIRO, ALBERTO     S-10          EXP                 
15. RIVERA VALENZUELA, JOSE        S-10          FONTECARMOA         
16. RIVERA VALENZUELA, LUIS        S-10          FONTECARMOA         
17. SANTIAGO CASTRO, JORGE         S-10          CLUB XADREZ MARÍN   
18. SANTOS GARCÍA, MARIO           S-10          FONTECARMOA         
19. TORRES ALFONSÍN, BRAIS         S-10          ESCOLA XADREZ PORTAS
20. VICTORERO DOMÍNGUEZ, ALEJANDRO S-10          FONTECARMOA         

Cadro do Torneo Sub10

Nº  Nome                          CAT  Rtg   1    2    3    4    5    6    7    8  

1.  BARCALA PAZ, DIEGO             S-10      10:L 20:L  7:L  6:L   :W  2:L 17:L  9:L
2.  BÚA SOMOZA, DAVID              S-10      12:L  5:L 10:L   :W 17:L  1:W  9:W 20:L
3.  DE SANTIAGO RODRÍGUEZ, JORGE   S-10      14:L  7:W 18:W 16:L 10:W 15:W 19:W  6:W
4.  DIZ BARREIRO, JAVIER           S-10      15:L  9:W 12:L 17:W  7:W  5:W 14:L 16:L
5.  DORADO MEIJIDE, ANDREA         S-10      16:L  2:W 17:W 18:W 14:L  4:L  6:L  7:W
6.  DUARTE BLANCO, CHRISTIAN       S-10      17:W 15:L 19:L  1:W 12:L  7:W  5:W  3:L
7.  LEDO BUCETA, BEATRIZ           S-10      18:L  3:L  1:W  9:W  4:L  6:L   :W  5:L
8.  LÓPEZ CARBALLA, SERGIO         S-10      19:-   :    :    :    :    :    :    : 
9.  LOUREIRO GARCÍA, ESTEBAN       S-10      20:L  4:L   :W  7:L 18:W 19:L  2:L  1:W
10. OUTÓN FERREIRO, PABLO          S-10       1:W 16:L  2:W 19:L  3:L 17:W 12:L   :W
11. PADILLA PICUASI, INTI EDISON   S-10        :    :    :    :    :    :    :    : 
12. PARAMIO SANTAMARÍA, ANDRÉS     S-10       2:W 18:L  4:W 20:L  6:W 16:L 10:W 14:L
13. PAÚLOS SAAVEDRA, LAURA MARIA   S-10        :    :    :    :    :    :    :    : 
14. PORTELA PELETEIRO, ALBERTO     S-10       3:W 19:W 16:W 15:W  5:W 20:W  4:W 12:W
15. RIVERA VALENZUELA, JOSE        S-10       4:W  6:W 20:W 14:L 16:W  3:L 18:W 19:W
16. RIVERA VALENZUELA, LUIS        S-10       5:W 10:W 14:L  3:W 15:L 12:W 20:W  4:W
17. SANTIAGO CASTRO, JORGE         S-10       6:L   :W  5:L  4:L  2:W 10:L  1:W 18:L
18. SANTOS GARCÍA, MARIO           S-10       7:W 12:W  3:L  5:L  9:L   :W 15:L 17:W
19. TORRES ALFONSÍN, BRAIS         S-10       8:+ 14:L  6:W 10:W 20:L  9:W  3:L 15:L
20. VICTORERO DOMÍNGUEZ, ALEJANDRO S-10       9:W  1:W 15:L 12:W 19:W 14:L 16:L  2:W

Clasificación Final Sub10

Foto
Posto  Nome                           CAT  Loc Clube                Puntos    Buch.-M Buch. Progr.

  1    PORTELA PELETEIRO, ALBERTO     S-10      EXP                  8         29.0  38.5   36.0
 2-4   RIVERA VALENZUELA, LUIS        S-10      FONTECARMOA          6         29.0  40.5   26.0
       RIVERA VALENZUELA, JOSE        S-10      FONTECARMOA          6         28.5  40.0   28.0
       DE SANTIAGO RODRÍGUEZ, JORGE   S-10      FONTECARMOA          6         26.5  37.0   23.0
  5    VICTORERO DOMÍNGUEZ, ALEJANDRO S-10      FONTECARMOA          5         24.5  33.0   25.0
 6-12  TORRES ALFONSÍN, BRAIS         S-10      ESCOLA XADREZ PORTAS 4         28.5  39.0   22.0
       PARAMIO SANTAMARÍA, ANDRÉS     S-10      KARPOV               4         26.0  36.5   20.0
       DIZ BARREIRO, JAVIER           S-10      FONTECARMOA          4         25.0  35.5   19.0
       SANTOS GARCÍA, MARIO           S-10      FONTECARMOA          4         23.0  31.5   19.0
       DORADO MEIJIDE, ANDREA         S-10      FONTECARMOA          4         22.5  33.0   19.0
       DUARTE BLANCO, CHRISTIAN       S-10      ESCOLA XADREZ PORTAS 4         22.5  29.0   18.0
       OUTÓN FERREIRO, PABLO          S-10      FONTECARMOA          4         22.5  29.0   18.0
13-16  LEDO BUCETA, BEATRIZ           S-10      FONTECARMOA          3         22.0  28.5   13.0
       SANTIAGO CASTRO, JORGE         S-10      CLUB XADREZ MARÍN    3         21.5  26.0   13.0
       BÚA SOMOZA, DAVID              S-10      FONTECARMOA          3         20.5  26.0   10.0
       LOUREIRO GARCÍA, ESTEBAN       S-10      FONTECARMOA          3         20.0  25.5   11.0
  17   BARCALA PAZ, DIEGO             S-10      FONTECARMOA          1         19.0  26.5    4.0
18-20  LÓPEZ CARBALLA, SERGIO         S-10      KARPOV               0          3.5   3.5    0.0
       PADILLA PICUASI, INTI EDISON   S-10      ESCOLA XADREZ PORTAS 0          0.0   0.0    0.0
       PAÚLOS SAAVEDRA, LAURA MARIA   S-10      FONTECARMOA          0          0.0   0.0    0.0
 

Categoría Sub12 Subir

Listado Participantes Sub12

Nº  Nome                          CAT   FIDE  FEDA  Clube                

1.  ABAL CORES, LUCAS             S-12  1596 1663 FONTECARMOA         
2.  PARDO GÓMEZ, JOSE RAMÓN       S-12       1459 FONTECARMOA         
3.  ABAD DE LA CIERVA, ALBERTO    S-12            KARPOV              
4.  ANDIÓN LINARES, MARTA         S-12            FONTECARMOA         
5.  BAYÓN ROLO, JUAN ANDRÉS       S-12            FONTECARMOA         
6.  BETANZOS JAMARDO, MIRIAN      S-12            FONTECARMOA         
7.  BLANCO SEIJAS, ANTÍA          S-12            FONTECARMOA         
8.  GARCÍA ALVAREZ, ALEJANDRO     S-12            KARPOV              
9.  GARCÍA JAMARDO, HÉCTOR        S-12            ESCOLA XADREZ PORTAS
10. GARCÍA SEÑORÁNS, BRAIS        S-12            ESCOLA XADREZ PORTAS
11. GARNELO FERNÁNDEZ, GUILLERMO  S-12            KARPOV              
12. GRANDE PALACIOS, ANA          S-12            FONTECARMOA         
13. LÓPEZ CARBALLAL, ALONSO       S-12            KARPOV              
14. NIETO DIZ, DANIEL             S-12            ESCOLA XADREZ PORTAS
15. OCAMPO RIVAS, JUAN RAMÓN      S-12            ESCOLA XADREZ PORTAS
16. PADILLA PICUASI, SANDOR CÉSAR S-12            ESCOLA XADREZ PORTAS
17. PEREIRA REBOREDO, MARÍA       S-12            FONTECARMOA         
18. PÉREZ TROITIÑÓ, AGUSTÍN       S-12            FONTECARMOA         
19. PORTAS BETANZOS, EZEQUIEL     S-12            FONTECARMOA         
20. RODRIGUEZ DOMÍNGUEZ, MIGUEL   S-12            CLUB XADREZ MARÍN   
21. SUÁREZ GÓMEZ, JULIO           S-12            FONTECARMOA         
22. TORRADO BAÑOS, MARCOS         S-12            FONTECARMOA         

Cadro Torneo Sub12

Nº  Nome                          CAT  Rtg   1    2    3    4    5    6    7    8  

1.  ABAL CORES, LUCAS             S-12  1596 12:W  7:W 15:W  5:L  2:L 20:W 16:L 21:L
2.  PARDO GÓMEZ, JOSE RAMÓN       S-12       13:+  9:W 19:W 21:D  1:W 15:W  5:D 16:D
3.  ABAD DE LA CIERVA, ALBERTO    S-12       14:W 11:L  9:L  8:L  7:L   :W 12:W 10:L
4.  ANDIÓN LINARES, MARTA         S-12       15:L 21:L  8:D 20:L   :W  6:W 11:L  7:L
5.  BAYÓN ROLO, JUAN ANDRÉS       S-12       16:W 15:L 20:W  1:W  8:W  9:W  2:D 19:W
6.  BETANZOS JAMARDO, MIRIAN      S-12       17:+ 19:L 16:L 10:L 14:L  4:L  7:W 12:L
7.  BLANCO SEIJAS, ANTÍA          S-12       18:+  1:L 22:L 12:L  3:W 14:L  6:L  4:W
8.  GARCÍA ALVAREZ, ALEJANDRO     S-12       19:L 14:D  4:D  3:W  5:L 11:L   :W 22:W
9.  GARCÍA JAMARDO, HÉCTOR        S-12       20:W  2:L  3:W 19:W 21:W  5:L 15:W 11:L
10. GARCÍA SEÑORÁNS, BRAIS        S-12       21:L 16:L 14:W  6:W 19:L 12:D 22:W  3:W
11. GARNELO FERNÁNDEZ, GUILLERMO  S-12       22:W  3:W 21:L 16:L 20:L  8:W  4:W  9:W
12. GRANDE PALACIOS, ANA          S-12        1:L 20:L   :W  7:W 22:L 10:D  3:L  6:W
13. LÓPEZ CARBALLAL, ALONSO       S-12        2:-   :    :    :    :    :    :    : 
14. NIETO DIZ, DANIEL             S-12        3:L  8:D 10:L   :W  6:W  7:W 19:L 15:W
15. OCAMPO RIVAS, JUAN RAMÓN      S-12        4:W  5:W  1:L 22:W 16:W  2:L  9:L 14:L
16. PADILLA PICUASI, SANDOR CÉSAR S-12        5:L 10:W  6:W 11:W 15:L 21:W  1:W  2:D
17. PEREIRA REBOREDO, MARÍA       S-12        6:-   :    :    :    :    :    :    : 
18. PÉREZ TROITIÑÓ, AGUSTÍN       S-12        7:-   :    :    :    :    :    :    : 
19. PORTAS BETANZOS, EZEQUIEL     S-12        8:W  6:W  2:L  9:L 10:W 22:W 14:W  5:L
20. RODRIGUEZ DOMÍNGUEZ, MIGUEL   S-12        9:L 12:W  5:L  4:W 11:W  1:L 21:L   :W
21. SUÁREZ GÓMEZ, JULIO           S-12       10:W  4:W 11:W  2:D  9:L 16:L 20:W  1:W
22. TORRADO BAÑOS, MARCOS         S-12       11:L   :W  7:W 15:L 12:W 19:L 10:L  8:L

Clasificación Final Sub12

Foto
Posto  Nome                         CAT    FIDE Clube                Puntos Buch.-M Buch. Progr.

 1-2   PARDO GÓMEZ, JOSE RAMÓN       S-12  1459 FONTECARMOA          6.5       29.0  39.5   32.0
       BAYÓN ROLO, JUAN ANDRÉS       S-12       FONTECARMOA          6.5       27.0  36.5   28.0
 3-4   PADILLA PICUASI, SANDOR CÉSAR S-12       ESCOLA XADREZ PORTAS 5.5       29.0  37.0   23.5
       SUÁREZ GÓMEZ, JULIO           S-12       FONTECARMOA          5.5       27.5  35.5   26.5
 5-7   GARCÍA JAMARDO, HÉCTOR        S-12       ESCOLA XADREZ PORTAS 5         29.0  38.0   25.0
       PORTAS BETANZOS, EZEQUIEL     S-12       FONTECARMOA          5         25.5  33.5   24.0
       GARNELO FERNÁNDEZ, GUILLERMO  S-12       KARPOV               5         22.5  30.0   21.0
 8-9   GARCÍA SEÑORÁNS, BRAIS        S-12       ESCOLA XADREZ PORTAS 4.5       22.5  29.5   15.5
       NIETO DIZ, DANIEL             S-12       ESCOLA XADREZ PORTAS 4.5       21.0  27.5   16.5
10-13  ABAL CORES, LUCAS             S-12  1663 FONTECARMOA          4         27.5  36.5   24.0
       OCAMPO RIVAS, JUAN RAMÓN      S-12       ESCOLA XADREZ PORTAS 4         27.0  35.5   24.0
       RODRIGUEZ DOMÍNGUEZ, MIGUEL   S-12       CLUB XADREZ MARÍN    4         26.5  35.0   17.0
       GARCÍA ALVAREZ, ALEJANDRO     S-12       KARPOV               4         23.0  31.5   14.5
  14   GRANDE PALACIOS, ANA          S-12       FONTECARMOA          3.5       19.0  25.0   13.5
15-17  TORRADO BAÑOS, MARCOS         S-12       FONTECARMOA          3         24.0  31.5   17.0
       ABAD DE LA CIERVA, ALBERTO    S-12       KARPOV               3         24.0  31.5   13.0
       BLANCO SEIJAS, ANTÍA          S-12       FONTECARMOA          3         18.0  23.5   13.0
  18   ANDIÓN LINARES, MARTA         S-12       FONTECARMOA          2.5       22.5  29.5   10.0
  19   BETANZOS JAMARDO, MIRIAN      S-12       FONTECARMOA          2         23.0  30.5   10.0
20-22  LÓPEZ CARBALLAL, ALONSO       S-12       KARPOV               0          6.0   6.0    0.0
       PÉREZ TROITIÑÓ, AGUSTÍN       S-12       FONTECARMOA          0          2.5   2.5    0.0
       PEREIRA REBOREDO, MARÍA       S-12       FONTECARMOA          0          1.5   1.5    0.0

Categoría Sub14 Subir

Listado Participantes Sub14

Nº  Nome                       CAT   FIDE FEDA  Clube                

1.  SEGURA SANTOS, LUIS        S-14  1738 1633 FONTECARMOA         
2.  ALONSO MACÍAS, MARÍA       S-14  1686 1632 KARPOV              
3.  BARRAL CASTRO, YAGO        S-14  1671 1503 KARPOV              
4.  GONZÁLEZ REGUEIRO, RODRIGO S-14  1569 1564 EXP                 
5.  RIOBO MAYO, LOIS           S-14       1517 EXP                 
6.  PIÑEIRO NOVÁS, ADRIÁN      S-14       1465 EXP                 
7.  PARDO GÓMEZ, JUAN CARLOS   S-14       1357 FONTECARMOA         
8.  VARELA FERNÁNDEZ, ANDRÉS   S-14       1352 FONTECARMOA         
9.  ABAL RODRÍGUEZ, ANDREA     S-14            FONTECARMOA         
10. BAAMONDE BASILIO, JORGE    S-14            CLUB XADREZ MARÍN   
11. BERMÚDEZ ABAL, IVÁN        S-14            CLUB XADREZ MARÍN   
12. BETANZOS JAMARDO, ADRIÁN   S-14            FONTECARMOA         
13. CARBALLO CANCELA, MANUEL   S-14            KARPOV              
14. DIESTE PIÑEIRO, SAMUEL     S-14            FONTECARMOA         
15. FERNÁNDEZ CAMBEIRO, MARIÑO S-14            EXP                 
16. GARCÍA RODRÍGUEZ, MANUEL   S-14            FONTECARMOA         
17. GONZÁLEZ HERRERA, PABLO    S-14            FONTECARMOA         
18. GONZÁLVEZ BECERRA, PABLO   S-14            ESCOLA XADREZ PORTAS
19. LAMAS LUAÑA, JACOBO        S-14            FONTECARMOA         
20. LOJO FERNÁNDEZ, PATRICIA   S-14            FONTECARMOA         
21. MARTÍNEZ JUSTO, JESÚS      S-14            FONTECARMOA         
22. PAZ VILAS, JAVIER          S-14            FONTECARMOA         
23. RAÑO CONDE, CLARA          S-14            FONTECARMOA         
24. REY PÉREZ, IAGO            S-14            FONTECARMOA         
25. RIVERA VALENZUELA, BEATRIZ S-14            FONTECARMOA         
26. SIERRA CASTRO, BÁRBARA     S-14            ESCOLA XADREZ PORTAS

Cadro Torneo Sub14

Nº  Nome                       CAT   FIDE  1    2    3    4    5    6  

1.  SEGURA SANTOS, LUIS        S-14  1738 13:D  2:W  8:W  4:W  7:D  5:W
2.  ALONSO MACÍAS, MARÍA       S-14  1686 14:D  1:L 11:W 13:D 18:W 26:W
3.  BARRAL CASTRO, YAGO        S-14  1671 15:W  8:L 13:W 23:W  6:W  7:W
4.  GONZÁLEZ REGUEIRO, RODRIGO S-14  1569 16:W 10:W  7:D  1:L 26:L 13:L
5.  RIOBO MAYO, LOIS           S-14       17:W 23:W  6:L 21:W  8:W  1:L
6.  PIÑEIRO NOVÁS, ADRIÁN      S-14       18:W 26:W  5:W  7:L  3:L 16:W
7.  PARDO GÓMEZ, JUAN CARLOS   S-14       21:W 25:W  4:D  6:W  1:D  3:L
8.  VARELA FERNÁNDEZ, ANDRÉS   S-14       22:+  3:W  1:L 18:W  5:L 21:W
9.  ABAL RODRÍGUEZ, ANDREA     S-14       23:-   :    :    :    :    : 
10. BAAMONDE BASILIO, JORGE    S-14       24:+  4:L 21:L 17:L 11:D 12:L
11. BERMÚDEZ ABAL, IVÁN        S-14       25:L 17:L  2:L 16:L 10:D 18:L
12. BETANZOS JAMARDO, ADRIÁN   S-14       26:L 16:L 14:L   :W 25:W 10:W
13. CARBALLO CANCELA, MANUEL   S-14        1:D 14:W  3:L  2:D 23:W  4:W
14. DIESTE PIÑEIRO, SAMUEL     S-14        2:D 13:L 12:W 26:D 21:L 23:W
15. FERNÁNDEZ CAMBEIRO, MARIÑO S-14        3:L 18:L   :W 25:-   :    : 
16. GARCÍA RODRÍGUEZ, MANUEL   S-14        4:L 12:W 23:L 11:W 17:W  6:L
17. GONZÁLEZ HERRERA, PABLO    S-14        5:L 11:W 26:L 10:W 16:L 25:L
18. GONZÁLVEZ BECERRA, PABLO   S-14        6:L 15:W 25:W  8:L  2:L 11:W
19. LAMAS LUAÑA, JACOBO        S-14         :    :    :    :    :    : 
20. LOJO FERNÁNDEZ, PATRICIA   S-14         :    :    :    :    :    : 
21. MARTÍNEZ JUSTO, JESÚS      S-14        7:L   :W 10:W  5:L 14:W  8:L
22. PAZ VILAS, JAVIER          S-14        8:-   :    :    :    :    : 
23. RAÑO CONDE, CLARA          S-14        9:+  5:L 16:W  3:L 13:L 14:L
24. REY PÉREZ, IAGO            S-14       10:-   :    :    :    :    : 
25. RIVERA VALENZUELA, BEATRIZ S-14       11:W  7:L 18:L 15:+ 12:L 17:W
26. SIERRA CASTRO, BÁRBARA     S-14       12:W  6:L 17:W 14:D  4:W  2:L

Clasificación Final Sub14

Foto
Posto  Nome                       CAT   FEDA  Clube               Puntos Buch.-M Buch. Progr.

 1-2   SEGURA SANTOS, LUIS        S-14  1633 FONTECARMOA          5         15.5  22.0   17.0
       BARRAL CASTRO, YAGO        S-14  1503 KARPOV               5         13.5  19.0   16.0
 3-8   VARELA FERNÁNDEZ, ANDRÉS   S-14  1352 FONTECARMOA          4         15.0  22.5   15.0
       PIÑEIRO NOVÁS, ADRIÁN      S-14  1465 EXP                  4         14.5  22.5   16.0
       CARBALLO CANCELA, MANUEL   S-14       KARPOV               4         14.5  21.0   12.5
       PARDO GÓMEZ, JUAN CARLOS   S-14  1357 FONTECARMOA          4         14.0  21.5   17.0
       ALONSO MACÍAS, MARÍA       S-14  1632 KARPOV               4         13.5  19.0   11.5
       RIOBO MAYO, LOIS           S-14  1517 EXP                  4         12.0  18.5   16.0
  9    SIERRA CASTRO, BÁRBARA     S-14       ESCOLA XADREZ PORTAS 3.5       12.0  18.0   13.5
10-15  MARTÍNEZ JUSTO, JESÚS      S-14       FONTECARMOA          3         13.5  18.5   11.0
       DIESTE PIÑEIRO, SAMUEL     S-14       FONTECARMOA          3         12.5  18.0    9.5
       GONZÁLVEZ BECERRA, PABLO   S-14       ESCOLA XADREZ PORTAS 3         12.0  16.5   10.0
       BETANZOS JAMARDO, ADRIÁN   S-14       FONTECARMOA          3         11.5  16.0    6.0
       RIVERA VALENZUELA, BEATRIZ S-14       FONTECARMOA          3          9.5  14.0   10.0
       GARCÍA RODRÍGUEZ, MANUEL   S-14       FONTECARMOA          3          8.5  13.0   10.0
  16   GONZÁLEZ REGUEIRO, RODRIGO S-14  1564 EXP                  2.5       14.5  20.5   13.0
17-18  RAÑO CONDE, CLARA          S-14       FONTECARMOA          2         14.0  22.0   10.0
       GONZÁLEZ HERRERA, PABLO    S-14       FONTECARMOA          2         10.0  14.5    8.0
  19   BAAMONDE BASILIO, JORGE    S-14       CLUB XADREZ MARÍN    1.5        9.5  13.0    7.0
  20   FERNÁNDEZ CAMBEIRO, MARIÑO S-14       EXP                  1          5.5  12.5    2.0
  21   BERMÚDEZ ABAL, IVÁN        S-14       CLUB XADREZ MARÍN    0.5       10.5  15.5    1.0
22-26  PAZ VILAS, JAVIER          S-14       FONTECARMOA          0          3.5   3.5    0.0
       ABAL RODRÍGUEZ, ANDREA     S-14       FONTECARMOA          0          1.5   1.5    0.0
       REY PÉREZ, IAGO            S-14       FONTECARMOA          0          1.0   1.0    0.0
       LAMAS LUAÑA, JACOBO        S-14       FONTECARMOA          0          0.0   0.0    0.0
       LOJO FERNÁNDEZ, PATRICIA   S-14       FONTECARMOA          0          0.0   0.0    0.0

Categoría Sub16 Subir

Listado Participantes Sub16

Nº  Nome                     Feder Rtg  Loc  Club                

1.  GALLEGO MARTIN, MIGUEL   S-16  1934 1877 EXP                 
2.  PORTELA GONZÁLEZ, ADRIÁN S-16  1829 1802 KARPOV              
3.  BARRAL LIJO, JAVIER      S-16  1810 1701 EXP                 
4.  MONTÁNS LÓPEZ, ADRIÁN    S-16  1600 1420 FONTECARMOA         
5.  OTERO PÉREZ, JAVIER      S-16       1494 FONTECARMOA         
6.  GRANDE PALACIOS, FÁTIMA  S-16       1402 FONTECARMOA         
7.  BERRIDI SOLLA, FÉLIX     S-16            FONTECARMOA         
8.  BLANCO SEIJAS, ADRIÁN    S-16            FONTECARMOA         
9.  BRUN CASCALLAR, LUCÍA    S-16            FONTECARMOA         
10. LEIRO POZA, AITOR        S-16            KARPOV              
11. LLERENA POTEL, SERGIO    S-16            CONCELLO DE VALGA   
12. LÓPEZ CASTRO, ALBERTO    S-16            FONTECARMOA         
13. MIGUENS BLANCO, GABRIEL  S-16            CONCELLO DE VALGA   
14. NIETO DIZ, CAROLINA      S-16            ESCOLA XADREZ PORTAS
15. NIETO LUNA, ALEXANDRO    S-16            ESCOLA XADREZ PORTAS
16. SIEIRA TOURIÑO, IAGO     S-16            FONTECARMOA         

Cadro Torneo Sub16

Nº  Nome                     Feder Rtg   1    2    3    4    5    6  

1.  GALLEGO MARTIN, MIGUEL   S-16  1934  8:W  6:W  4:W  3:W  2:D 16:W
2.  PORTELA GONZÁLEZ, ADRIÁN S-16  1829  9:L 13:W  8:W  5:W  1:D  6:W
3.  BARRAL LIJO, JAVIER      S-16  1810 10:+  7:W  5:W  1:L  6:W  4:D
4.  MONTÁNS LÓPEZ, ADRIÁN    S-16  1600 11:W  9:W  1:L 15:W 16:D  3:D
5.  OTERO PÉREZ, JAVIER      S-16       13:W 16:W  3:L  2:L  9:W  8:W
6.  GRANDE PALACIOS, FÁTIMA  S-16       14:W  1:L  9:W  7:W  3:L  2:L
7.  BERRIDI SOLLA, FÉLIX     S-16       15:W  3:L 16:D  6:L 14:W 11:W
8.  BLANCO SEIJAS, ADRIÁN    S-16        1:L 14:W  2:L 12:W 15:W  5:L
9.  BRUN CASCALLAR, LUCÍA    S-16        2:W  4:L  6:L 14:W  5:L 15:L
10. LEIRO POZA, AITOR        S-16        3:-   :    :    :    :    : 
11. LLERENA POTEL, SERGIO    S-16        4:L 15:L 12:W 16:L   :W  7:L
12. LÓPEZ CASTRO, ALBERTO    S-16         :L   :L 11:L  8:L 13:+ 14:L
13. MIGUENS BLANCO, GABRIEL  S-16        5:L  2:L 15:L   :W 12:-   : 
14. NIETO DIZ, CAROLINA      S-16        6:L  8:L   :W  9:L  7:L 12:W
15. NIETO LUNA, ALEXANDRO    S-16        7:L 11:W 13:W  4:L  8:L  9:W
16. SIEIRA TOURIÑO, IAGO     S-16         :W  5:L  7:D 11:W  4:D  1:L

Clasificación Final Sub16

Foto
Posto  Nome                    Feder Loc  Club                 Puntos Buch.-M Buch. Progr.

  1    GALLEGO MARTIN, MIGUEL   S-16  1877 EXP                  5.5       14.0  21.0   20.0
 2-3   BARRAL LIJO, JAVIER      S-16  1701 EXP                  4.5       14.5  23.0   17.5
       PORTELA GONZÁLEZ, ADRIÁN S-16  1802 KARPOV               4.5       12.0  19.0   14.0
 4-5   MONTÁNS LÓPEZ, ADRIÁN    S-16  1420 FONTECARMOA          4         11.5  18.5   15.5
       OTERO PÉREZ, JAVIER      S-16  1494 FONTECARMOA          4         11.5  17.5   14.0
  6    BERRIDI SOLLA, FÉLIX     S-16       FONTECARMOA          3.5       10.0  15.5   11.0
 7-10  SIEIRA TOURIÑO, IAGO     S-16       FONTECARMOA          3         14.5  21.5   12.0
       GRANDE PALACIOS, FÁTIMA  S-16  1402 FONTECARMOA          3         14.0  21.0   13.0
       BLANCO SEIJAS, ADRIÁN    S-16       FONTECARMOA          3         13.0  20.0   10.0
       NIETO LUNA, ALEXANDRO    S-16       ESCOLA XADREZ PORTAS 3         10.0  15.5   10.0
11-13  BRUN CASCALLAR, LUCÍA    S-16       FONTECARMOA          2         14.0  20.0    9.0
       LLERENA POTEL, SERGIO    S-16       CONCELLO DE VALGA    2         12.0  17.5    6.0
       NIETO DIZ, CAROLINA      S-16       ESCOLA XADREZ PORTAS 2         11.0  16.0    5.0
14-15  MIGUENS BLANCO, GABRIEL  S-16       CONCELLO DE VALGA    1          9.5  15.5    2.0
       LÓPEZ CASTRO, ALBERTO    S-16       FONTECARMOA          1          9.0  13.5    2.0
  16   LEIRO POZA, AITOR        S-16       KARPOV               0          4.0   4.0    0.0

Categoría Sub18 + AbsolutoSubir

Listado Participantes Sub 18 + Absoluto

Nº  Nome                                 CAT    FIDE  FEDA  Clube            

1.  MERINO MEJUTO, DOMINGOS               ABS   2264      FONTECARMOA     
2.  TORRADO QUINTELA, JULIO               ABS   2246 2229 FONTECARMOA     
3.  RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, ANTONIO          ABS   2235 2222 FONTECARMOA     
4.  CONDE ABUÍN, MANUEL                   ABS   2175 2148 FONTECARMOA     
5.  MELIO REY, RAMÓN AMADOR               ABS   2037 1948 FONTECARMOA     
6.  ALONSO MACÍAS, VÍCTOR                 S-18  2019 1990 KARPOV          
7.  SABORIDO BÚA, JORGE                   ABS   2000 1964 FONTECARMOA     
8.  DEZAGOIRE LIMERES, DAVID              ABS   1995 1944 FONTECARMOA     
9.  BOUZA-BREY TEIJEIRO, GONZALO          ABS   1901 1861 FONTECARMOA     
10. LAGO DURÁN, JOSE ENRIQUE              ABS   1886 1774 FONTECARMOA     
11. MARÍA LÓPEZ, JORGE LUIS               ABS   1858 1990 FONTECARMOA     
12. PROL LUSQUIÑOS, JOSE MANUEL           ABS   1790 1710 INDEPENDIENTE   
13. RODRÍGUEZ GARCÍA, JOSE ALBERTO        ABS   1781 1944 FONTECARMOA     
14. GARCÍA RODRÍGUEZ, SANCHO              ABS   1769 1681 CABALLO DE TROYA
15. PADÍN MARTÍNEZ, EUGENIO               ABS   1760 1740 CABALLO DE TROYA
16. FARTO OROZCO, DAVID                   ABS   1741 1718 KARPOV          
17. MANEIRO BLANCO, JOSÉ                  ABS   1706 1759 FONTECARMOA     
18. PEREIRO RODRÍGUEZ, DIEGO              S-18  1697 1616 FONTECARMOA     
19. CASCALLAR TABOADA, DIEGO              S-18  1664 1559 FONTECARMOA     
20. SAAVEDRA SANTIAGO, GONZALO            ABS   1608 1597 KARPOV          
21. PALACIOS GONZÁLEZ, MIGUEL             S-18  1595 1631 EXP             
22. CASTEJÓN BLANCO, CARLOS               ABS   1545 1496 CABALLO DE TROYA
23. ABAL CORES, CHRISTIAN                 S-18  1511 1459 FONTECARMOA     
24. RODRÍGUEZ MIGUÉNS, DAVID              ABS        2125 FONTECARMOA     
25. DIOGO GUINARTE, JORGE                 ABS        1858 FONTECARMOA     
26. VILAS LÓPEZ, JUAN FRANCISCO           ABS        1743 FONTECARMOA     
27. VIDAL VALTUILLE, ROBERTO              ABS        1706 FONTECARMOA     
28. LÓPEZ MANEIRO, JOSE MANUEL            ABS        1681 FONTECARMOA     
29. BOUZAS COLLAZO, FRANCISCO JAVIER      ABS        1679 FONTECARMOA     
30. ABALO VILLAVERDE, MANUEL FRANCISCO    ABS             FONTECARMOA     
31. BANDÍN DEAÑO, PABLO                   ABS             FONTECARMOA     
32. BARCALA BOUZADA, ALBERTO              ABS             FONTECARMOA     
33. BAYÓN PADÍN, JUAN BENITO              ABS             FONTECARMOA     
34. BOUZADA BARREIRO, JOSE LUIS           ABS             FONTECARMOA     
35. BOUZAS RIAL, FRANCISCO JAVIER         ABS             FONTECARMOA     
36. DE LA TORRE DIZ, JORGE                ABS             FONTECARMOA     
37. DE SANTIAGO DE SANTIAGO, JOSE ANTONIO ABS             FONTECARMOA     
38. FANDIÑO MARIÑO, ALBERTO               ABS             FONTECARMOA     
39. FONTES TOBÍO, AMBROSIO                ABS             FONTECARMOA     
40. GARCÍA CASTRO, JUAN JOSÉ              ABS             FONTECARMOA     
41. GARCÍA PAZ, MARTÍN                    S-18            FONTECARMOA     
42. GUILLÁN PEDREIRA, LUIS                ABS             FONTECARMOA     
43. LOSADA BOUZADA, JESÚS                 ABS             FONTECARMOA     
44. MARTÍN PÉREZ, ALBERTO                 ABS             FONTECARMOA     
45. MONTÁNS LEAL, JOSE JOAQUÍN            ABS             FONTECARMOA     
46. NOVALES ORDAX, XURXO                  ABS             FONTECARMOA     
47. OTERO DASILVA, FRANCISCO JAVIER       ABS             FONTECARMOA     
48. OTERO OUTEIRAL, MARIANO               ABS             FONTECARMOA     
49. RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, JORGE A.         ABS             FONTECARMOA     
50. RÚA CARRIL, VÍCTOR                    ABS             FONTECARMOA     
51. SABORIDO SOLLA, ANTONIO               ABS             FONTECARMOA     
52. SEGURA RODRÍGUEZ, LUIS FELIPE         ABS             FONTECARMOA     
53. SUÁREZ VALLEJO, MANUEL                ABS             FONTECARMOA     
54. TORRADO BEA, RAMÓN                    ABS             FONTECARMOA     
55. TOURÍS OTERO, JORGE                   ABS             FONTECARMOA     

Cadro Torneo Sub18+Absoluto

Nº Nome                                  CAT   FIDE  1    2    3    4    5    6  

1  TORRADO QUINTELA, JULIO               ABS   2246 20:W  5:W  4:W  2:W  3:W  9:W
2  ALONSO MACÍAS, VÍCTOR                 S-18  2019  6:W 18:W  3:W  1:L  7:W  5:D
3  PROL LUSQUIÑOS, JOSE MANUEL           ABS   1790 10:W 17:W  2:L  4:W  1:L 11:W
4  BOUZA-BREY TEIJEIRO, GONZALO          ABS   1901 16:W  9:W  1:L  3:L  5:W  7:W
5  GARCÍA RODRÍGUEZ, SANCHO              ABS   1769 22:+  1:L 15:+ 13:W  4:L  2:D
6  ABAL CORES, CHRISTIAN                 S-18  1511  2:L 11:D 20:W  8:L 13:W 12:W
7  PALACIOS GONZÁLEZ, MIGUEL             S-18  1595  0:L 10:W  8:W 11:W  2:L  4:L
8  PEREIRO RODRÍGUEZ, DIEGO              S-18  1697 15:L 14:W  7:L  6:W  9:L 19:W
9  SAAVEDRA SANTIAGO, GONZALO            ABS   1608 19:W  4:L 13:L 20:W  8:W  1:L
10 FONTES TOBÍO, AMBROSIO                ABS         3:L  7:L 16:L  0:W 14:W 13:W
11 GARCÍA PAZ, MARTÍN                    S-18       18:L  6:D 19:W  7:L 16:W  3:L
12 OTERO OUTEIRAL, MARIANO               ABS         0:L  0:L 14:W 16:D 19:W  6:L
13 LAGO DURÁN, JOSE ENRIQUE              ABS   1886 14:W 15:L  9:W  5:L  6:L 10:L
14 DE SANTIAGO DE SANTIAGO, JOSE ANTONIO ABS        13:L  8:L 12:L 19:W 10:L 16:W
15 LOSADA BOUZADA, JESÚS                 ABS         8:W 13:W  5:-  0:   0:   0: 
16 BAYÓN PADÍN, JUAN BENITO              ABS         4:L  0:L 10:W 12:D 11:L 14:L
17 RÚA CARRIL, VÍCTOR                    ABS        21:+  3:L 18:-  0:   0:   0: 
18 PADÍN MARTÍNEZ, EUGENIO               ABS   1760 11:W  2:L 17:-  0:   0:   0: 
19 SUÁREZ VALLEJO, MANUEL                ABS         9:L 20:D 11:L 14:L 12:L  8:L
20 CASTEJÓN BLANCO, CARLOS               ABS   1545  1:L 19:D  6:L  9:L  0:   0: 
21 CASCALLAR TABOADA, DIEGO              S-18  1664 17:-  0:   0:   0:   0:   0: 
22 GARCÍA CASTRO, JUAN JOSÉ              ABS         5:-  0:   0:   0:   0:   0: 
23 MELIO REY, RAMÓN AMADOR               ABS   2037  0:L  0:   0:   0:   0:   0: 
24 DEZAGOIRE LIMERES, DAVID              ABS   1995  0:L  0:   0:   0:   0:   0: 
25 RODRÍGUEZ GARCÍA, JOSE ALBERTO        ABS   1781  0:L  0:   0:   0:   0:   0: 
26 VILAS LÓPEZ, JUAN FRANCISCO           ABS         0:L  0:   0:   0:   0:   0: 
27 LÓPEZ MANEIRO, JOSE MANUEL            ABS         0:L  0:   0:   0:   0:   0: 
28 ABALO VILLAVERDE, MANUEL FRANCISCO    ABS         0:L  0:   0:   0:   0:   0: 
29 BANDÍN DEAÑO, PABLO                   ABS         0:L  0:   0:   0:   0:   0: 
30 DE LA TORRE DIZ, JORGE                ABS         0:L  0:   0:   0:   0:   0: 
31 FANDIÑO MARIÑO, ALBERTO               ABS         0:L  0:   0:   0:   0:   0: 
32 MARTÍN PÉREZ, ALBERTO                 ABS         0:L  0:   0:   0:   0:   0: 
33 RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, JORGE A.         ABS         0:L  0:   0:   0:   0:   0: 
34 TORRADO BEA, RAMÓN                    ABS         0:L  0:   0:   0:   0:   0: 
35 TOURÍS OTERO, JORGE                   ABS         0:L  0:   0:   0:   0:   0: 
36 MERINO MEJUTO, DOMINGOS               ABS   2264  0:   0:   0:   0:   0:   0: 
37 RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, ANTONIO          ABS   2235  0:   0:   0:   0:   0:   0: 
38 CONDE ABUÍN, MANUEL                   ABS   2175  0:   0:   0:   0:   0:   0: 
39 SABORIDO BÚA, JORGE                   ABS   2000  0:   0:   0:   0:   0:   0: 
40 MARÍA LÓPEZ, JORGE LUIS               ABS   1858  0:   0:   0:   0:   0:   0: 
41 FARTO OROZCO, DAVID                   ABS   1741  0:   0:   0:   0:   0:   0: 
42 MANEIRO BLANCO, JOSÉ                  ABS   1706  0:   0:   0:   0:   0:   0: 
43 RODRÍGUEZ MIGUÉNS, DAVID              ABS         0:   0:   0:   0:   0:   0: 
44 DIOGO GUINARTE, JORGE                 ABS         0:   0:   0:   0:   0:   0: 
45 VIDAL VALTUILLE, ROBERTO              ABS         0:   0:   0:   0:   0:   0: 
46 BOUZAS COLLAZO, FRANCISCO JAVIER      ABS         0:   0:   0:   0:   0:   0: 
47 BARCALA BOUZADA, ALBERTO              ABS         0:   0:   0:   0:   0:   0: 
48 BOUZADA BARREIRO, JOSE LUIS           ABS         0:   0:   0:   0:   0:   0: 
49 BOUZAS RIAL, FRANCISCO JAVIER         ABS         0:   0:   0:   0:   0:   0: 
50 GUILLÁN PEDREIRA, LUIS                ABS         0:   0:   0:   0:   0:   0: 
51 MONTÁNS LEAL, JOSE JOAQUÍN            ABS         0:   0:   0:   0:   0:   0: 
52 NOVALES ORDAX, XURXO                  ABS         0:   0:   0:   0:   0:   0: 
53 OTERO DASILVA, FRANCISCO JAVIER       ABS         0:   0:   0:   0:   0:   0: 
54 SABORIDO SOLLA, ANTONIO               ABS         0:   0:   0:   0:   0:   0: 
55 SEGURA RODRÍGUEZ, LUIS FELIPE         ABS         0:   0:   0:   0:   0:   0: 

Clasificación Final Sub18+Absoluto

Foto
Sub18

Foto
Absoluto

Posto  Nome                                  CAT FIDE  FEDA  Clube             Puntos Buch.-M Buch. Progr.

  1    TORRADO QUINTELA, JULIO               ABS   2246 2229 FONTECARMOA      6         13.5  19.5   21.0
  2    ALONSO MACÍAS, VÍCTOR                 S-18  2019 1990 KARPOV           4.5       14.0  22.5   17.5
 3-4   PROL LUSQUIÑOS, JOSE MANUEL           ABS   1790 1710 INDEPENDIENTE    4         13.5  22.0   15.0
       BOUZA-BREY TEIJEIRO, GONZALO          ABS   1901 1861 FONTECARMOA      4         13.0  21.0   14.0
 5-6   GARCÍA RODRÍGUEZ, SANCHO              ABS   1769 1681 CABALLO DE TROYA 3.5       15.5  23.5   13.5
       ABAL CORES, CHRISTIAN                 S-18  1511 1459 FONTECARMOA      3.5       11.0  17.0    9.5
 7-10  PALACIOS GONZÁLEZ, MIGUEL             S-18  1595 1631 EXP              3         12.5  19.5   12.0
       PEREIRO RODRÍGUEZ, DIEGO              S-18  1697 1616 FONTECARMOA      3         12.0  16.5    9.0
       SAAVEDRA SANTIAGO, GONZALO            ABS   1608 1597 KARPOV           3         10.5  17.0   11.0
       FONTES TOBÍO, AMBROSIO                ABS             FONTECARMOA      3         10.5  16.5    6.0
11-12  GARCÍA PAZ, MARTÍN                    S-18            FONTECARMOA      2.5       12.0  16.5    8.5
       OTERO OUTEIRAL, MARIANO               ABS             FONTECARMOA      2.5       10.0  14.0    7.5
13-15  LAGO DURÁN, JOSE ENRIQUE              ABS   1886 1774 FONTECARMOA      2         11.5  17.5   10.0
       DE SANTIAGO DE SANTIAGO, JOSE ANTONIO ABS             FONTECARMOA      2          9.5  13.5    4.0
       LOSADA BOUZADA, JESÚS                 ABS             FONTECARMOA      2          2.5   7.5    5.0
  16   BAYÓN PADÍN, JUAN BENITO              ABS             FONTECARMOA      1.5       11.5  17.5    5.5
17-18  RÚA CARRIL, VÍCTOR                    ABS             FONTECARMOA      1          3.0  10.0    3.0
       PADÍN MARTÍNEZ, EUGENIO               ABS   1760 1740 CABALLO DE TROYA 1          2.5   9.5    3.0
19-20  SUÁREZ VALLEJO, MANUEL                ABS             FONTECARMOA      0.5       10.5  15.5    2.5
       CASTEJÓN BLANCO, CARLOS               ABS   1545 1496 CABALLO DE TROYA 0.5        6.5  13.0    1.5
21-55  CASCALLAR TABOADA, DIEGO              S-18  1664 1559 FONTECARMOA      0          2.5   2.5    0.0
       GARCÍA CASTRO, JUAN JOSÉ              ABS             FONTECARMOA      0          2.5   2.5    0.0
       MELIO REY, RAMÓN AMADOR               ABS   2037 1948 FONTECARMOA      0          0.5   0.5    0.0
       DEZAGOIRE LIMERES, DAVID              ABS   1995 1944 FONTECARMOA      0          0.5   0.5    0.0
       RODRÍGUEZ GARCÍA, JOSE ALBERTO        ABS   1781 1944 FONTECARMOA      0          0.5   0.5    0.0
       VILAS LÓPEZ, JUAN FRANCISCO           ABS        1743 FONTECARMOA      0          0.5   0.5    0.0
       LÓPEZ MANEIRO, JOSE MANUEL            ABS        1681 FONTECARMOA      0          0.5   0.5    0.0
       ABALO VILLAVERDE, MANUEL FRANCISCO    ABS             FONTECARMOA      0          0.5   0.5    0.0
       BANDÍN DEAÑO, PABLO                   ABS             FONTECARMOA      0          0.5   0.5    0.0
       DE LA TORRE DIZ, JORGE                ABS             FONTECARMOA      0          0.5   0.5    0.0
       FANDIÑO MARIÑO, ALBERTO               ABS             FONTECARMOA      0          0.5   0.5    0.0
       MARTÍN PÉREZ, ALBERTO                 ABS             FONTECARMOA      0          0.5   0.5    0.0
       RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, JORGE A.         ABS             FONTECARMOA      0          0.5   0.5    0.0
       TORRADO BEA, RAMÓN                    ABS             FONTECARMOA      0          0.5   0.5    0.0
       TOURÍS OTERO, JORGE                   ABS             FONTECARMOA      0          0.5   0.5    0.0
       MERINO MEJUTO, DOMINGOS               ABS   2264      FONTECARMOA      0          0.0   0.0    0.0
       RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, ANTONIO          ABS   2235 2222 FONTECARMOA      0          0.0   0.0    0.0
       CONDE ABUÍN, MANUEL                   ABS   2175 2148 FONTECARMOA      0          0.0   0.0    0.0
       SABORIDO BÚA, JORGE                   ABS   2000 1964 FONTECARMOA      0          0.0   0.0    0.0
       MARÍA LÓPEZ, JORGE LUIS               ABS   1858 1990 FONTECARMOA      0          0.0   0.0    0.0
       FARTO OROZCO, DAVID                   ABS   1741 1718 KARPOV           0          0.0   0.0    0.0
       MANEIRO BLANCO, JOSÉ                  ABS   1706 1759 FONTECARMOA      0          0.0   0.0    0.0
       RODRÍGUEZ MIGUÉNS, DAVID              ABS        2125 FONTECARMOA      0          0.0   0.0    0.0
       DIOGO GUINARTE, JORGE                 ABS        1858 FONTECARMOA      0          0.0   0.0    0.0
       VIDAL VALTUILLE, ROBERTO              ABS        1706 FONTECARMOA      0          0.0   0.0    0.0
       BOUZAS COLLAZO, FRANCISCO JAVIER      ABS        1679 FONTECARMOA      0          0.0   0.0    0.0
       BARCALA BOUZADA, ALBERTO              ABS             FONTECARMOA      0          0.0   0.0    0.0
       BOUZADA BARREIRO, JOSE LUIS           ABS             FONTECARMOA      0          0.0   0.0    0.0
       BOUZAS RIAL, FRANCISCO JAVIER         ABS             FONTECARMOA      0          0.0   0.0    0.0
       GUILLÁN PEDREIRA, LUIS                ABS             FONTECARMOA      0          0.0   0.0    0.0
       MONTÁNS LEAL, JOSE JOAQUÍN            ABS             FONTECARMOA      0          0.0   0.0    0.0
       NOVALES ORDAX, XURXO                  ABS             FONTECARMOA      0          0.0   0.0    0.0
       OTERO DASILVA, FRANCISCO JAVIER       ABS             FONTECARMOA      0          0.0   0.0    0.0
       SABORIDO SOLLA, ANTONIO               ABS             FONTECARMOA      0          0.0   0.0    0.0
       SEGURA RODRÍGUEZ, LUIS FELIPE         ABS             FONTECARMOA      0          0.0   0.0    0.0

Organizan:

Federación de Deportes Municipal de Vilagarcía de Arousa

Club Xadrez Fontecarmoa de Vilagarcía de Arousa

Colaboran:

Federación Galega de Xadrez
http://www.fegaxa.org

Caixa Galicia | McDonald's de Vilagarcía | Deportes Rodas