XXIV Aberto Xadrez Albariño
I.E.S. “Ramón Cabanillas”. Rúa Rosalía de Castro. Cambados
1 ao 9 de agosto de 2008
TORNEO DO XXI CIRCUITO GALEGO DE XADREZ
PGN (211) | Visor | Web Oficial | Fotos
Informan: AI Lukas Iruretagoiena (Árbitro Principal)
Alex Rodríguez | Manuel Pérez Fungueiro | Miguel Ángel Palacios
Listado:
SNo. | Nome | EloN | EloInt | FED | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GM | Manolache Marius | 0 | 2521 | ROU | |
2 | IM | Rusev Krasimir | 0 | 2508 | BUL | |
3 | IM | Starostits Ilmars | 0 | 2497 | LAT | |
4 | Filip Lucian | 0 | 2461 | ROU | ||
5 | GM | Dimitrov Vladimir | 2434 | 2450 | BUL | Can |
6 | GM | Petkov Vladimir | 0 | 2423 | BUL | |
7 | IM | Ivanov Jordan | 2413 | 2421 | BUL | Can |
8 | IM | Ortiz Suarez Isam | 0 | 2392 | CUB | |
9 | IM | Garcia Castro Pablo | 2356 | 2390 | ESP | Gal |
10 | FM | Ramiro Ovejero Juan Luis | 2364 | 2370 | ESP | Ara |
11 | FM | Astaneh Lopez Alex | 2304 | 2357 | IRL | Gal |
12 | FM | Milchev Nikolay | 0 | 2356 | BUL | |
13 | FM | Permuy Lorenzo Carlos Javier | 2324 | 2335 | ESP | Gal |
14 | IM | Rodriguez Lopez Rafael | 2295 | 2312 | ESP | Gal |
15 | Patino Romaris Juan Roberto | 2242 | 2272 | ESP | Gal | |
16 | FM | Berbatov Kiprian | 0 | 2250 | BUL | |
17 | Torrado Quintela Julio | 2228 | 2245 | ESP | Gal | |
18 | Fernandez De Pablo Miguel A | 2219 | 2232 | ESP | Ctl | |
19 | Corona Garcia Tomas | 2192 | 2210 | ESP | Gal | |
20 | Trigo Urquijo Sergio | 2178 | 2200 | ESP | Eus | |
21 | Stanoev Atanas | 0 | 2198 | BUL | ||
22 | Sanchez Quiroga Miguel Angel | 2179 | 2183 | ESP | Ctl | |
23 | Pena Torres Jose Carlos | 2135 | 2143 | ESP | Gal | |
24 | Torres Dominguez David | 2133 | 2134 | ESP | Gal | |
25 | Elizondo Market Juan Marcos | 1896 | 2070 | ESP | Eus | |
26 | De Dios Alija Rafael | 2077 | 2023 | ESP | Mad | |
27 | Rodriguez Gonzalez Alex | 2010 | 2022 | ESP | Eus | |
28 | Orlovska Madara | 0 | 2021 | LAT | ||
29 | Gonzalez Trigal Jose Luis | 1918 | 1992 | ESP | Ctl | |
30 | Lago Fernandez Fernando | 1936 | 1965 | ESP | Gal | |
31 | Villar Perez Samuel | 1900 | 1937 | ESP | Gal | |
32 | Sanchez De Leon Menendez Rafae | 1979 | 1932 | ESP | Gal | |
33 | Chesa Chavarria Aurelio | 1896 | 1919 | ESP | Ara | |
34 | Minguela Munoz Bienvenido | 1907 | 1917 | ESP | Mad | |
35 | Salgado Gonzalez Julio | 1933 | 1916 | ESP | Gal | |
36 | Outeiro Padin Heladio | 1884 | 1916 | ESP | Gal | |
37 | Guijarro Arca Basilio | 1842 | 1915 | ESP | Gal | |
38 | Galard Agustin Tomas E | 1928 | 1905 | ESP | Ctl | |
39 | Bouza-Brey Teijeiro Gonzalo | 1859 | 1904 | ESP | Gal | |
40 | Otero Chaves Carlos Miguel | 1865 | 1903 | ESP | Gal | |
41 | Prado Garcia Alejandro | 1800 | 1885 | ESP | Gal | |
42 | Buil Montanes Carlos | 1862 | 1882 | ESP | Ara | |
43 | Montero Garcia Fco Javier | 1918 | 1870 | ESP | Mad | |
44 | Campelo Bermudez Javier | 1820 | 1870 | ESP | Gal | |
45 | Maria Lopez Jorge Luis | 1994 | 1846 | ESP | Gal | |
46 | Alonso Gonzalez Fernando | 1779 | 1836 | ESP | Gal | |
47 | Fernandez Rey Jorge | 1692 | 1834 | ESP | Gal | |
48 | Otero Ramirez Angel | 1776 | 1806 | ESP | Gal | |
49 | Outeiral Gonzalez Ricardo | 1768 | 1792 | ESP | Gal | |
50 | Prol Lusquinos Jose Manuel | 1709 | 1792 | ESP | Gal | |
51 | Iglesias Iglesias Jose Manuel | 1804 | 1787 | ESP | Gal | |
52 | Farto Orozco David | 1751 | 1787 | ESP | Gal | |
53 | Bazal Bouzas Xose Henrique | 1740 | 1757 | ESP | Gal | |
54 | Mougan Gonzalez Santiago | 1667 | 1730 | ESP | Gal | |
55 | Rodriguez Dominguez Ramon | 1590 | 1706 | ESP | Gal | |
56 | Maneiro Blanco Jose | 1760 | 1695 | ESP | Gal | |
57 | Diz Suarez Carlos | 1715 | 1689 | ESP | Gal | |
58 | Bedoya Ramos Hector Mario | 1809 | 1683 | ESP | Gal | |
59 | Palacios Gonzalez Miguel | 1656 | 1588 | ESP | Gal | |
60 | Abal Cores Lucas | 1662 | 1566 | ESP | Gal | |
61 | Rozada Olivares Jose Francisco | 1685 | 0 | ESP | Gal | |
62 | Alvarino Pita Fernando | 1678 | 0 | ESP | Gal | |
63 | Pereiro Rodriguez Diego | 1607 | 0 | ESP | Gal | |
64 | Montans Lopez Adrian | 1357 | 0 | ESP | Gal | |
65 | Varela Fernandez Andres | 1331 | 0 | ESP | Gal | |
66 | Otero Perez Javier | 0 | 0 | ESP | Gal | |
67 | Rodriguez Plana Jose Israel | 0 | 0 | ESP | Gal |
Datos Técnicos:
Organizador | Club de Xadrez Cambados |
---|---|
Director Torneo | Marco Antonio Costa |
Árbitro principal | AI Lukas Iruretagoiena |
Árbitro | |
Sede | Cambados. Pontevedra |
Data | 1 ao 9 de agosto de 2008 |