Galicia/Galiza
Galicia

VII Aberto Internacional Concello de Ortigueira

Ortigueira - A Coruña

Claustro do Concello de Ortigueira

10 ao 18 de agosto de 2008

TORNEO DO XXI CIRCUITO GALEGO DE XADREZ

Web Oficial | PGN (169) | Visor | Bases | Fotos

Informa: AI Juan J. Montes (Árbitro) | Rodrigo Alonso (Director)

Clasificación Final:

Normas de MI para : Pozo Vera, Sandro (CUBA) Milchev, Nikolay (Bulgaria) e Berbatov, Kiprian (Bulgaria) - MI con 12 anos.

Pos   Nome Rtg FED Pts BH.
1 GM Dgebuadze Alexandre 2562 BEL 30½
2 IM Alvarez Pedraza Aramis 2453 CUB 29 33½
3 FM Guerra Mendez Jose Angel 2456 CUB 29 33
4 FM Milchev Nikolay 2356 BUL 27½
5 GM Paunovic Dragan 2539 SRB 6 29 32½
6 IM Ivanov Jordan 2421 BUL 6 29 32
7 FM Pozo Vera Sandro 2454 CUB 6 28½ 34½
8 FM Berbatov Kiprian 2250 BUL 6 28½ 31
9 GM Dimitrov Vladimir 2450 BUL 6 27 32
10   Barrenechea Bahamonde Gustavo 2175 ESP 6 27 30½
11 GM Manolache Marius 2521 ROU 6 26½
12 GM Petkov Vladimir 2423 BUL 28½
13 FM Ramiro Ovejero Juan Luis 2370 ESP 27½
14 IM Filip Lucian 2461 ROU 27
15 IM Guerra Bastida Diego 2402 ESP 26
16   Navarro Rivas Rashid 0 CUB 25½
17   Alcaide Luque Aitor 2149 ESP 23
18   Alvarez Gonzalo Miguel Angel 1928 ESP 21
19   Pena Torres Jose Carlos 2143 ESP 5 26½
20 FM Del Barrio Gomez Jesus Maria 2217 ESP 5 26
21   Roca Rivera Alejandro 1723 ESP 5 22½
22   Rey Farina Angel 1818 ESP 5 20
23   Corral Sierra Javier 2114 ESP 24
24   Sahelices Casado Roberto 2095 ESP 23 2000
25   Suarez Prendes Rufino 1864 ESP 23 1996
26   Fustes Pardo Carlos 1869 ESP 22
27   Campelo Bermudez Javier 1870 ESP 21
28   Gonzalez Escourido Emilio 1921 ESP 20½
29   Somoza Digon Jose Luis 1741 ESP 19
30   Lopez Heras Arturo 1997 ESP 4 25½
31   Arias Rodriguez Manuel 2083 ESP 4 25
32   Carraminana Lopez Luis Antonio 2031 ESP 4 24½
33   Chao Franco Jose Manuel 1695 ESP 4 23
34   Sanchez Gabin Aranzazu 1556 ESP 4 20½
35   Perez Sierra Brais 1536 ESP 4 17½
36   Pardo Gomez Jose Ramon 1476 ESP 4 17
37   Martinez Insua Adrian 1504 ESP 23½
38   Pereira Pia Luis 1549 ESP 21½
39   Andrade Lopez J. Pablo 1774 ESP 21
40   Santome Rodriguez-Salas Luis 1398 ESP 20
41   Martinez Insua Pablo 1460 ESP 19
42   Pardo Gomez Juan Carlos 0 ESP 18
43   Marino Gonzalez Alejandro 1440 ESP 17½
44   Rodriguez Rodriguez Fernando 0 ESP 3 16½
45   Perez Teijido Vicente 0 ESP 21
46   Fernandez Borrego Carlos 1545 ESP 19
47   Ansede Taboada Adrian 0 ESP 18
48   Gallardo Mendez Francisco Javier 0 ESP 2 20½
49   Lopez Grana Carmen 1764 ESP 2 20
50   Rodriguez Casas Javier 0 ESP 16
51   Martinez Lopez Jeronimo 0 ESP ½ 16½

Datos Técnicos:

Director Torneo Rodrigo Alonso Fernández-Revuelta
Árbitro principal AI Juan J. Montes Mayo
Árbitro AN Juan J. Iglesias González
Sede Ortigueira. A Coruña
Data 10 ao 18 agosto de 2008

 

TablaDeFlandes