Galicia
VI Aberto Concello de Ortigueira
Claustro do Concello de Ortigueira Praza Isabel II, s/n. Ortigueira
11 ao 19 de agosto de 2007
TORNEO DO CIRCUITO GALEGO 2007
PARTIDAS: PGN | VISOR | CRÓNICAS | WEB
Informan: Rodrigo Alonso (Director)| Juan José Montes (Árbitro do Torneo)
Rolda 4:
Bo. | SNo. | Nome | Pts | Res. |
Pts | Nome | SNo. | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | IM | Iotov Valentin | 3 | 1 - 0 |
3 | FM | Milchev Nicolay | 15 |
2 | 1 | GM | Manolache Marius | 2½ | ½ - ½ |
3 | IM | Starostits Ilmars | 3 |
3 | 11 | GM | Spassov Ljuben | 2½ | 0 - 1 |
2½ | IM | Abreu Delgado Aryam | 5 |
4 | 14 | Samolins Vitalijs | 2½ | 0 - 1 |
2½ | GM | Dimitrov Vladimir | 7 | |
5 | 8 | IM | Rusev Krasimir | 2½ | 1 - 0 |
2½ | FM | Huerga Leache Mikel | 13 |
6 | 10 | IM | Ortiz Suarez Isam | 2½ | 1 - 0 |
2½ | Berbatov Kiprian | 28 | |
7 | 49 | Andrade Lopez Jose Pablo | 2½ | 0 - 1 |
2 | IM | Gongora Reyes Maikel | 9 | |
8 | 12 | IM | Ivanov Jordan | 2 | ½ - ½ |
2 | Veganzones Rojo David | 26 | |
9 | 24 | Sahelices Casado Roberto | 2 | ½ - ½ |
2 | Senlle Caride Miguel | 19 | ||
10 | 20 | Borras Duran Pere | 2 | 1 - 0 |
2 | Lopez Heras Arturo | 30 | ||
11 | 27 | Colet Fernandez José | 2 | 0 - 1 |
2 | Trigo Urquijo Sergio | 21 | ||
12 | 22 | Lozano Arribas Carlos | 1½ | 1 - 0 |
2 | Escofet Llongueras Joan | 38 | ||
13 | 16 | Diaz Nuñez Adolfo | 1½ | 1 - 0 |
1½ | Fustes Pardo Carlos | 37 | ||
14 | 41 | Chao Franco José Manuel | 1½ | 0 - 1 |
1½ | Fernandez Borrego Pablo | 17 | ||
15 | 59 | Pardo Gomez Jose Ramon | 1½ | 0 - 1 |
1½ | Pena Torres Carlos | 23 | ||
16 | 29 | Vilarnovo Caamaño José | 1½ | ½ - ½ |
1½ | Caaveiro Prieto Jesus | 43 | ||
17 | 32 | Triquell Sanchez Manel | 1½ | 1 - 0 |
1½ | Lopez Lopez Juan Manuel | 44 | ||
18 | 35 | Stanoev Atanas | 1½ | 1 - 0 |
1½ | Rodriguez Rodriguez Fernando | 64 | ||
19 | 60 | Pardo Gomez Juan Carlos | 1½ | 0 - 1 |
1½ | Gonzalez Escourido Emilio | 36 | ||
20 | 45 | Mendoza Verdes Miguel | 1 | 0 - 1 |
1 | Ortiz Lafont Jose | 18 | ||
21 | 25 | Rodriguez Gonzalez Alex | 1 | 1 - 0 |
1 | Martinez Insua Adrian | 46 | ||
22 | 31 | Fuentes Arjona Antonio | 1 | 1 - 0 |
1 | Docal Permuy Carlos | 51 | ||
23 | 57 | Martinez Insua Pablo | 1 | 0 - 1 |
1 | Alvarez Gonzalo Miguel Angel | 33 | ||
24 | 34 | Goday Otero Victor | 1 | 1 - 0 |
1 | Santome Rodriguez-Salas Luis | 47 | ||
25 | 39 | Castro Caaveiro Antonio | 1 | 1 - 0 |
1 | Perez Teijido Vicente | 62 | ||
26 | 61 | Pereira Pia Luis | 1 | ½ - ½ |
1 | Rey Fariña Angel | 40 | ||
27 | 50 | Chao Vale Fernando | ½ | 1 - 0 |
½ | Andrade Gomez Álvaro | 48 | ||
28 | 52 | Fernandez Borrego Carlos | 0 | 1 - 0 |
½ | Prieto Cabello Pablo | 63 | ||
29 | 58 | Martinez Lopez Jeronimo | 0 | 0 - 1 |
0 | Filgueiras Lopes Juan Carlos | 53 |
Outros datos:
Datas: 11 ao 19 de agosto de 2007
Local de xogo: Claustro do Concello de Ortigueira. Praza Isabel II, s/n. Ortigueira. A Coruña
Sistema:Suizo a 9 roldas Ritmo:1 h 30 min incremento 30 seg por xogada
Horario:17:00 horas. Última rolda ás 10.00 h
Válido para normas e ELO FIDE/ FEDA | Incluído no Circuito Galego de Xadrez
Web Oficial: www.concellodeortigueira.com
Información: 655 27 20 35 (Juan José Iglesias)
Director: Rodrigo Alonso
Árbitro principal do torneo: Juan José Montes
Árbitro adxunto: Juan José Iglesias