Galicia
Local Asociación Círculo de Artesanos.
Rúa
San Andrés, Nº 36. A Coruña
FINAL: TRIUNFO CLUB SARDIÑEIRA B
Informa: Juan Pedro Martínez Nalda
TORNEO POR EQUIPOS DE CLUB . FINAL Sábado 26 de Novembro
GRUPO X GRUPO Z A.......ARTEIXO E.... SAFA B.......ARTESANOS F.....EXALCOHOLICOS C.......SARDIÑEIRA B G.....SARDIÑEIRA D.......ALEXANDRE BOVEDA A H.....ALEXANDRE BOVEDA BRESULTADOS ROLDAS, SEMIFINAIS, FINAIS:
GRUPO X
1ª RONDA A-B
ARTEIXO
1
0
0
0
1
ARTESANOS.
0
1
1
1
3
C -D
SARDIÑ. B
0
1
1
0
2
ALEX.BOV.A
1
0
0
1
2
2ª RONDA D-A
ALEX.BOV A
1
1
0
1
3
ALGALIA
0
0
1
0
1
B-C
ARTESANOS
0
0
0
0
0
SARDIÑ. B
1
1
1
1
4
3ª RONDA A-C
ARTEIXO
0
0
0
0
0
ALEX.BOV.A
1
1
1
1
4
B-D
ARTESANOS
0
0
1
0
1
ARTESAN.A
1
1
0
1
3
GRUPO Z
1ª RONDA E-F
SAFA
1
1
1
1
4
EXALCOHOL.
0
0
0
0
0
G-H
SARDIÑ. .A
0
1
1
1
3
ARTESAN B
1
0
0
0
0
2ª RONDA H-E
ALEX. BOV.B
1
0
0
0
1
SAFA
0
1
1
1
3
F-G
EXALCOHOL.
1
1
1
0
3
SARDIÑEI.
0
0
0
1
1
3ª RONDA E-G
SAFA
1
1
0.5
1
3.5
SARDIÑ. A.
0
0
0.5
0
0.5
H-F
ALEX. BOV.B
1
1
0
0
2
ARTEIXO
0
0
1
1
2
SEMIFINALES
1º GRUPO X – 2º GRUPO Z
SARDIÑ. B
1
1
0
1
3
EXALCOHOL.
0
0
1
0
1
1º GRUPO Z – 2º GRUPO X
SAFA
0
0
1
0
1
ALEX.BOV.A
1
1
0
1
3
3º GRUPO X – 4º GRUPO Z
ARTESANOS
0
0
1
0.5
1,5
ALEX. BOV.B
1
1
0
0.5
2.5
3º GRUPO Z – 4º GRUPO X
SARDIÑ. A
1
1
1
0
3
ARTEIXO
0
0
0
1
1
FINALES
PARA 1º Y 2º
SARDIÑ. B
1
0
1
0
2
ALEX. BOVA
0
1
0
1
2
PARA 3º Y 4º
EXALCOHOL.
0
0
0
0
0
SAFA
1
1
1
1
4
PARA 5º Y 6º
ALEX.BOV. B
0
1
0
0
1
SARDIÑ. A
1
0
1
1
3
PARA 7º Y 8º
ARTESAN0S
0
0
0
1
1
ARTEIXO
1
1
1
0
3
CLASIFICACION FINAL: 1º SARDIÑEIRA B (Jorge Graña, Elías Fernández, Marcos Martínez y Diego López) 2º ALEXANDRE BOVEDA A (José Sande, Fernando de la Fuente Arias, Iván Vázquez, Oscar y Marcos Yañez) 3º SAFA (Luis Carril, Miguel Diéguez, Víctor Goday, Jorge Súarez, Fernando Arroyo y Julio Bugliot) 4º EX - ALCOHOLICOS (Daniel Pousada, Eduardo Rodríguez, Alberto Espiñeira, Diego Fernández, Miguel Mendoza y Daniel Pousada Estevez) 5º SARDIÑEIRA A (Ricardo Vilariño, Xabier Rodríguez, Alberto Sánchez y Angel Rey) 6º ALEXANDRE BOVEDA B (Iría Ares, Yelena Kolar, Pablo Santiso, Iago Fraga, Bruno Méndez y Víctor González 7º ARTEIXO (Alejandro Ferreiro, Miguel Villar, A. Dopico y José Villar) 8º ARTESANOS (Celestino Redondo, Francisco Capelan, Vícftor Walker, Javier Súarez, Manuel Esteve, Ramón Borrazás, Luis Camarero y Rafael Limia)INFORMACIÓN RELACIONADA:
III Festival de Xadrez Infántil-Xuvenil
NOVEMBRO 2005 - MES DE PORTAS ABERTAS
Entrada libre para a práctica do Xadrez. Horario: de 19 a 22 horas
Ademáis: Torneos e Clases de Perfeccionamento