Galicia/Galiza
Galicia

I Torneo Cidade de Lugo

Lugo

Sala multiusos da nave de asociacións, parque de Frigsa

13, 14, 20, 21, 27 e 28 de novembro | Bases | Fotos

Informa: Pablo Castro Girona Círculo Artes Lugo | ChessResults

En castellanoEn galego

Final:

Cadro de Torneo por Clasificación Final

Foto
Diego Florez (pezas brancas) vs MF Óscar de Prado

Pos.   Nome Elo FED 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd 7.Rd 8.Rd Pts.  D1   D2 
1 FM De Prado Rodriguez Oscar 2308 ESP 42w1 10s1 7w1 9s1 5w1 4s1 18w1 2s½ 7,5 1942 38,0
2 Mazaira Alba Javier I. 2072 ESP 52s1 35w1 17s½ 6w½ 14s1 7s½ 8w1 1w½ 6,0 1870 37,0
3 Lopez Lopez Alfredo 2078 ESP 47w1 27s1 5w½ 4s½ 18w0 12s1 14w1 7s1 6,0 1857 35,0
4 Diaz Nunez Adolfo 2248 ESP 23s1 11w1 6s½ 3w½ 40s1 1w0 13s1 5w½ 5,5 1880 39,0
5 FM Del Barrio Gomez Jesus Maria 2196 ESP 41s1 15w1 3s½ 17w1 1s0 13w½ 29s1 4s½ 5,5 1871 37,5
6 Penalonga Sweers Angel 2080 ESP 20w1 29s1 4w½ 2s½ 9w½ 8s0 34w1 18s1 5,5 1861 35,0
7 Carril Garcia Luis 2079 ESP 33s1 14w1 1s0 15w1 11s1 2w½ 9s1 3w0 5,5 1858 40,5
8 Pardo Gomez Jose Ramon 1681 ESP 52s1 36w1 6w1 2s0 17w1 5,5 1684 32,0
9 Fernandez Lopez Miguel Angel 2042 ESP 46w1 49s1 36w1 1w0 6s½ 34s1 7w0 22s1 5,5 1648 32,5
10 Florez Rodriguez Diego 2034 ESP 54s1 1w0 28s1 14w0 51s1 22w½ 21s1 20w1 5,5 1532 31,0
11 Brana Lopez Eduardo 2024 ESP 56w1 4s0 20w1 32s1 7w0 28w1 17s½ 12s½ 5,0 1757 33,5
12 Alves Rodriguez Jorge Alberto 1480 ESP 17s0 24w1 35s1 16w1 3w0 19s1 11w½ 5,0 1730 33,0
13 Nieto Velado Antonio 1962 ESP 24s1 23w1 5s½ 4w0 29s1 5,0 1694 32,0
14 Perez Pardo Ricardo 1568 ESP 50w1 7s0 53w1 10s1 2w0 40w1 3s0 36w1 5,0 1682 32,5
15 Fernandez Ansuar Borja 1697 ESP 30w1 5s0 27w1 7s0 26w1 -0 31s1 28w1 5,0 1571 31,0
16 Gandoy Martinez Pablo 1712 ESP 31s1 26w½ 12s0 34s0 51w1 24w1 25s1 5,0 1518 28,0
17 Casares Cabanas Carlos 2238 ESP 12w1 19s1 2w½ 5s0 37w1 18s½ 11w½ 8s0 4,5 1906 35,5
18 Vazquez Del Valle Ruben 1905 ESP 25s1 38w1 3s1 17w½ 1s0 6w0 4,5 1829 35,5
19 Hierro Ferreiro Alvaro 1691 ESP 37s1 17w0 41s+ 12w0 34s1 4,5 1687 28,5
20 Franco Jimenez Rodrigo 1260 ESP 6s0 31w1 11s0 35w½ 54s1 39w1 40s1 10s0 4,5 1558 29,0
21 Prado Acebo Ines 1671 ESP 26s0 49w1 37s1 10w0 35s1 4,5 1464 28,5
22 Grana Castanal Andres 1529 ESP 35s0 54w½ 45w1 55s+ 10s½ 36w+ 9w0 4,5 1430 29,0
23 Fernandez Lopez Ivan 1509 ESP 4w0 56s1 30w1 13s0 36s0 37w1 39w1 4,5 1412 29,5
24 Mendez Lopez Manuel 0 ESP 13w0 12s0 50w1 44s1 42w1 -0 16s0 40w1 4,0 1545 28,5
25 Freire Boudon Carlos 1555 ESP 18w0 54s0 35s1 27w1 26s1 16w0 4,0 1522 29,0
26 Rodriguez Sabariz Carlos 1847 ESP 21w1 16s½ 40w0 15s0 30s1 25w0 44s1 4,0 1519 30,0
27 Muina Rivas Miguel 0 ESP 40s1 3w0 15s0 31w0 43s1 25s0 49w1 41w1 4,0 1503 28,0
28 Arias Pineiro Alejandro 1569 ESP 44s1 10w0 41w1 11s0 45w1 15s0 4,0 1490 30,0
29 Fernandez Fernandez Fernando 1594 ESP 48w+ 6w0 37s0 53s1 30w1 31s1 5w0 13w0 4,0 1464 29,5
30 Perez Gomez Jose Antonio 0 ESP 15s0 33w1 23s0 52w1 29s0 26w0 51s1 50w1 4,0 1391 26,0
31 Paz Rodriguez Roman 0 ESP 16w0 20s0 56w1 27s1 55w+ 29w0 15w0 42s+ 4,0 1384 30,5
32 Rodriguez Rey Juan Vicente 1648 ESP 51s1 11w0 -0 41s½ 43w1 4,0 1344 27,5
33 Filgueiras Basanta Alvaro 1182 ESP 7w0 30s0 51w0 56s1 53w1 44s0 46w1 45s1 4,0 1146 21,0
34 Pardo Gomez Juan Carlos 1577 ESP 48s1 16w1 9w0 6s0 19w0 3,5 1656 32,0
35 Villarino Fdez-Ardisan Juan 0 ESP 22w1 2s0 12w0 20s½ 25w0 49s1 38s1 21w0 3,5 1630 31,5
36 Sanchez Lopez Borja 1812 ESP 43w1 9s0 54w1 8s0 23w1 22s- 14s0 3,5 1518 31,0
37 Regueiro Vazquez Oscar 0 ESP 19w0 47s1 29w1 17s0 21w0 23s0 51w1 3,5 1489 28,5
38 Rodriguez Sigler Alexandre 1485 ESP 39w1 18s0 -0 35w0 48s1 3,5 1457 27,5
39 Leal Valdes Francisco Jose 1685 ESP 38s0 48w1 20s0 44w1 23s0 3,5 1453 28,0
40 Perez Carballo David 1829 ESP 27w0 45s1 49w1 26s1 4w0 14s0 20w0 24s0 3,0 1545 30,0
41 Hierro Carnicero Jose 1315 ESP 5w0 43s1 44w1 28s0 19w- 32w½ 27s0 3,0 1443 29,0
42 Vazquez Alvarez Diego 1524 ESP 1s0 43w1 24s0 -0 48s1 31w- 3,0 1429 30,0
43 Paz Rodriguez David 0 ESP 36s0 41w0 46w1 42s0 27w0 56w1 52s1 32s0 3,0 1427 25,0
44 Valin Carreira Fernando 0 ESP 28w0 -1 41s0 24w0 52s1 33w1 39s0 26w0 3,0 1407 27,5
45 Veiga Morandeira Jesus 0 ESP 40w0 22s0 47w+ 54w1 28s0 33w0 3,0 1336 26,0
46 Fernandez Mujin Adrian 0 ESP 9s0 48w0 43s0 50w0 56s1 47w1 33s0 52w1 3,0 1249 23,5
47 Da Silva Perez Adrian 0 ESP 3s0 37w0 45s- 46s0 53w1 54s1 3,0 1119 24,5
48 Shamir Abdellah 0 ESP 29s- 46s1 34w0 39s0 50s1 42w0 38w0 2,5 1419 25,5
49 Otero Gonzalez Alexe 0 ESP 57w+ 9w0 40s0 21s0 35w0 27s0 56w1 2,5 1357 28,5
50 Vila Munoz Noe 0 ESP 14s0 52w0 24s0 46s1 48w0 54w1 30s0 2,5 1337 25,5
51 Arango Fernandez Alfonso 0 ESP 32w0 33s1 10w0 16s0 30w0 37s0 2,0 1474 31,0
52 Diaz Rodriguez Pablo 0 ESP 2w0 50s1 8w0 30s0 44w0 53s1 43w0 46s0 2,0 1403 26,5
53 Padorno Fernandez Jesus 0 ESP 14s0 29w0 33s0 52w0 47s0 -1 2,0 1284 28,0
54 Franco Manso Francisco Jose 0 ESP 10w0 22s½ 25w1 36s0 20w0 45s0 50s0 47w0 1,5 1463 27,5
55 Recuna Aranda Miguel 1414 ESP 22w- 31s- -0 -0 -0 1,5 0 27,5
56 Garcia Martinez Ivan 0 ESP 11s0 23w0 31s0 33w0 46w0 43s0 -1 49s0 1,0 1285 26,5
57 Varela Hernandez Jesus 1819 ESP 49s- -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 0,0 0 28,0

Resultados en ChessResults


Organización, Patrocinios e Colaboradores:

Organizan Patrocinan Colaboran

 

TablaDeFlandes