II Aberto Internacional Concello de Valga
e Campionato de Xadrez Escolar
Pavillón de Deportes do Concello de Valga. Cordeiro-Valga.
Estrada Pontecesures-Vilagarcía. Poranse indicadores MAPA DE SITUACIÓN E MENÚ
8 de novembro de 2008
VALEDEIRO PARA O III CIRCUITO GALEGO ESCOLAR 2008
Informa: Antonio Espiñeira | Bases
Club de Xadrez Padrón
Sub-10| Sub-12 | Sub-14 | Sub-16 | Absoluto
Táboa Categoría Sub-10
Pos | SNo. | Nome | Rtg | 1.Rd. | 2.Rd. | 3.Rd. | 4.Rd. | 5.Rd. | 6.Rd. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Salas Fernandez Antonio | 1629 | 23 | w 1 | 24 | b 1 | 2 | b ½ | 8 | w 1 | 9 | b 1 | 3 | w 1 |
2 | 42 | Portela Peleteiro Alberto | 0 | 18 | b 1 | 7 | b 1 | 1 | w ½ | 37 | w 1 | 20 | b ½ | 9 | w 1 |
3 | 59 | Suarez Gomez Julio | 0 | 53 | w 1 | 6 | b 1 | 36 | w 1 | 20 | b 1 | 4 | w 1 | 1 | b 0 |
4 | 56 | Roma Barge Gabriel | 0 | 31 | b 1 | 44 | w 1 | 37 | b 1 | 10 | w 1 | 3 | b 0 | 14 | w 1 |
5 | 25 | Gomez Dieguez Adrian | 0 | 28 | b 1 | 21 | w 0 | 54 | b 1 | 43 | w 1 | 17 | b 1 | 10 | w 1 |
6 | 27 | Grana Gomez Diego | 0 | 38 | b 1 | 3 | w 0 | 16 | b 1 | 13 | w 1 | 7 | w ½ | 11 | b 1 |
7 | 2 | Chao Vale Fernando | 1563 | 22 | b 1 | 2 | w 0 | 40 | b 1 | 12 | w 1 | 6 | b ½ | 20 | w 1 |
8 | 51 | Rodriguez Dominguez Miguel | 0 | 25 | w 1 | 36 | b ½ | 33 | w 1 | 1 | b 0 | 21 | w 1 | 27 | b 1 |
9 | 3 | Picos Maiztegui Miguel | 1540 | 57 | w 1 | 26 | b 1 | 17 | w 1 | 21 | b 1 | 1 | w 0 | 2 | b 0 |
10 | 49 | Rivera Valenzuela Luis | 0 | 15 | w 1 | 27 | b 1 | 29 | w 1 | 4 | b 0 | 25 | w 1 | 5 | b 0 |
11 | 48 | Rivera Valenzuela Jose | 0 | 14 | b 1 | 46 | b 1 | 20 | w 0 | 39 | w 1 | 15 | b 1 | 6 | w 0 |
12 | 31 | Lopez Carballal Alonso | 0 | 13 | b 1 | 16 | w 1 | 21 | b 0 | 7 | b 0 | 34 | w 1 | 30 | w 1 |
13 | 61 | del Rio Sánchez Jaime | 0 | 12 | w 0 | 19 | w 1 | 31 | b 1 | 6 | b 0 | 29 | w 1 | 23 | b 1 |
14 | 17 | Fernandez Cagigas Pablo | 0 | 11 | w 0 | 48 | b 1 | 34 | w 1 | 26 | b 1 | 23 | w 1 | 4 | b 0 |
15 | 18 | Fernández Lage Ramón | 0 | 10 | b 0 | 30 | w 1 | 44 | b 1 | 22 | w 1 | 11 | w 0 | 24 | b 1 |
16 | 60 | Torres Alfonsin Brais | 0 | 58 | - + | 12 | b 0 | 6 | w 0 | 55 | b 1 | 33 | w 1 | 25 | b 1 |
17 | 50 | Rodriguez Alvarez Anxo | 0 | 39 | b 1 | 41 | w 1 | 9 | b 0 | 29 | b 1 | 5 | w 0 | 36 | b 1 |
18 | 11 | De Santiago Rodriguez Jorge | 0 | 2 | w 0 | 53 | b 1 | 24 | w 1 | 23 | b 0 | 36 | w 1 | 32 | b 1 |
19 | 28 | Grande Palacios Ana | 0 | 43 | w 0 | 13 | b 0 | 42 | w 1 | 28 | b 1 | 45 | w 1 | 26 | b 1 |
20 | 4 | Bayon Rolo Juan Andres | 0 | 32 | b 1 | 45 | w 1 | 11 | b 1 | 3 | w 0 | 2 | w ½ | 7 | b 0 |
21 | 54 | Rodriguez Sigler Alexandre | 0 | 49 | b 1 | 5 | b 1 | 12 | w 1 | 9 | w 0 | 8 | b 0 | 22 | w ½ |
22 | 33 | Lorenzo Vazquez Antonio | 0 | 7 | w 0 | 35 | b 1 | 46 | w 1 | 15 | b 0 | 38 | w 1 | 21 | b ½ |
23 | 32 | Lopez Carballal Sergio | 0 | 1 | b 0 | 47 | w 1 | 41 | b 1 | 18 | w 1 | 14 | b 0 | 13 | w 0 |
24 | 38 | Moreira Goris Simón | 0 | 56 | b 1 | 1 | w 0 | 18 | b 0 | 47 | w 1 | 39 | b 1 | 15 | w 0 |
25 | 20 | García Alvarez Alejandro | 0 | 8 | b 0 | 50 | w 1 | 45 | b 1 | 32 | w 1 | 10 | b 0 | 16 | w 0 |
26 | 44 | Puga Sanchez Miguel | 0 | 47 | b 1 | 9 | w 0 | 51 | b 1 | 14 | w 0 | 31 | b 1 | 19 | w 0 |
27 | 10 | Da Rocha Prol Paula | 0 | 30 | b 1 | 10 | w 0 | 32 | b 0 | 50 | w 1 | 43 | b 1 | 8 | w 0 |
28 | 55 | Rodríguez Sánchez de Toca Mario | 0 | 5 | w 0 | 59 | - + | 39 | b 0 | 19 | w 0 | 57 | b 1 | 49 | w 1 |
29 | 22 | García Anxo | 0 | 42 | b 1 | 54 | w 1 | 10 | b 0 | 17 | w 0 | 13 | b 0 | 45 | w 1 |
30 | 41 | Padilla Picuasi Inti Edison | 0 | 27 | w 0 | 15 | b 0 | 55 | w 1 | 46 | b 1 | 35 | w 1 | 12 | b 0 |
31 | 26 | Gonzalez Lopez Manuel | 0 | 4 | w 0 | 38 | b 1 | 13 | w 0 | 54 | b 1 | 26 | w 0 | 46 | b 1 |
32 | 35 | Martinez Peña Raul | 0 | 20 | w 0 | 55 | b 1 | 27 | w 1 | 25 | b 0 | 37 | b 1 | 18 | w 0 |
33 | 16 | Exposito Rivera Oscar | 0 | 40 | b ½ | 56 | w 1 | 8 | b 0 | 41 | w ½ | 16 | b 0 | 48 | w 1 |
34 | 46 | Represa Pérez Mireya | 0 | 51 | b 1 | 37 | w 0 | 14 | b 0 | 49 | w 1 | 12 | b 0 | 47 | w 1 |
35 | 6 | Betanzos Jamardo Miriam | 0 | 44 | b 0 | 22 | w 0 | 57 | b 1 | 48 | w 1 | 30 | b 0 | 40 | b 1 |
36 | 12 | Devesa Melón Daniel | 0 | 50 | b 1 | 8 | w ½ | 3 | b 0 | 40 | w 1 | 18 | b 0 | 17 | w 0 |
37 | 5 | Bayon Rolo Miguel A | 0 | 60 | - + | 34 | b 1 | 4 | w 0 | 2 | b 0 | 32 | w 0 | 42 | b ½ |
38 | 57 | Santos Garcia Mario | 0 | 6 | w 0 | 31 | w 0 | - | - 1 | 44 | b 1 | 22 | b 0 | 39 | w ½ |
39 | 19 | Garcia Ruiz Sergio | 0 | 17 | w 0 | 52 | b 1 | 28 | w 1 | 11 | b 0 | 24 | w 0 | 38 | b ½ |
40 | 47 | Rey Suarez Ivan | 0 | 33 | w ½ | 43 | b 1 | 7 | w 0 | 36 | b 0 | 41 | b 1 | 35 | w 0 |
41 | 9 | Da Rocha Prol Daniel | 0 | 52 | w 1 | 17 | b 0 | 23 | w 0 | 33 | b ½ | 40 | w 0 | 43 | b 1 |
42 | 53 | Rodriguez Ferreiros Angela | 0 | 29 | w 0 | 49 | w 0 | 19 | b 0 | - | - 1 | 51 | b 1 | 37 | w ½ |
43 | 58 | Segura Santos Jorge | 0 | 19 | b 1 | 40 | w 0 | 49 | b 1 | 5 | b 0 | 27 | w 0 | 41 | w 0 |
44 | 37 | Melón Gómez Brais | 0 | 35 | w 1 | 4 | b 0 | 15 | w 0 | 38 | w 0 | 48 | b 0 | 54 | b 1 |
45 | 45 | Pérez González Julián | 0 | 55 | w 1 | 20 | b 0 | 25 | w 0 | 51 | w 1 | 19 | b 0 | 29 | b 0 |
46 | 8 | Carrera Martínez Severino | 0 | 48 | b 1 | 11 | w 0 | 22 | b 0 | 30 | w 0 | 50 | b 1 | 31 | w 0 |
47 | 13 | Diz Barreiro Javier | 0 | 26 | w 0 | 23 | b 0 | 52 | w 1 | 24 | b 0 | 54 | w 1 | 34 | b 0 |
39 | Otero Eiras Rubén | 0 | 46 | w 0 | 14 | w 0 | 56 | b 1 | 35 | b 0 | 44 | w 1 | 33 | b 0 | |
49 | 23 | García Xiana | 0 | 21 | w 0 | 42 | b 1 | 43 | w 0 | 34 | b 0 | 52 | w 1 | 28 | b 0 |
50 | 43 | Portela Peleteiro Pablo | 0 | 36 | w 0 | 25 | b 0 | 53 | w 1 | 27 | b 0 | 46 | w 0 | 57 | w 1 |
51 | 15 | Duarte Blanco Christian | 0 | 34 | w 0 | 57 | b 1 | 26 | w 0 | 45 | b 0 | 42 | w 0 | 53 | b 1 |
52 | 40 | Outón Ferreiro Pablo | 0 | 41 | b 0 | 39 | w 0 | 47 | b 0 | 56 | w 1 | 49 | b 0 | 55 | w 1 |
53 | 29 | Ledo Buceta Beatriz | 0 | 3 | b 0 | 18 | w 0 | 50 | b 0 | 57 | w ½ | 56 | b 1 | 51 | w 0 |
54 | 52 | Rodriguez Ferreiros Andrés | 0 | 61 | - + | 29 | b 0 | 5 | w 0 | 31 | w 0 | 47 | b 0 | 44 | w 0 |
55 | 14 | Dorado Meijide Andrea | 0 | 45 | b 0 | 32 | w 0 | 30 | b 0 | 16 | w 0 | - | - 1 | 52 | b 0 |
56 | 7 | Bua Somoza David | 0 | 24 | w 0 | 33 | b 0 | 48 | w 0 | 52 | b 0 | 53 | w 0 | - | - 1 |
57 | 34 | Loureiro Garcia Esteban | 0 | 9 | b 0 | 51 | w 0 | 35 | w 0 | 53 | b ½ | 28 | w 0 | 50 | b 0 |
58 | 30 | Lomba Gonzalez Daniel | 0 | 16 | - - | - | - - | - | - - | - | - - | - | - - | - | - - |
59 | 24 | Garnelo Fernandez De Guillermo | 0 | - | - - | 28 | - - | - | - - | - | - - | - | - - | - | - - |
60 | 36 | Martinez Vecillas Carlos | 0 | 37 | - - | - | - - | - | - - | - | - - | - | - - | - | - - |
61 | 21 | García Alvarez Paula | 0 | 54 | - - | - | - - | - | - - | - | - - | - | - - | - | - - |
Clasificación Final Sub-10
Sub-10
Rank | Nome |
Club | Tipo | Pts | BUC | Prog-1 |
BUC |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Salas Fernandez Antonio |
Ponteareas | 5½ | 21½ | 18 16 13½ 10 5½ |
24½ | |
2 | Portela Peleteiro Alberto |
U10 | 5 | 21½ | 17 15 12½ 9 5 |
23½ | |
3 | Suarez Gomez Julio |
Fontecarmoa | U10 | 5 | 21 | 19 17 14 10 5 |
22½ |
4 | Roma Barge Gabriel |
Xadrez Ourense | U8 | 5 | 18 | 18 16 13 9 5 |
20 |
5 | Gomez Dieguez Adrian |
Xadrez Ourense | U10 | 5 | 16 | 15 14 12 9 5 |
16½ |
6 | Grana Gomez Diego |
CFX | U10 | 4½ | 21 | 14 13 11 8 4½ |
23 |
7 | Chao Vale Fernando |
Viveiro | U10 | 4½ | 20½ | 14 13 11 8 4½ |
23 |
8 | Rodriguez Dominguez Miguel |
Marin | U10 | 4½ | 18 | 14½ 13 10½ 8 4½ |
20½ |
9 | Picos Maiztegui Miguel |
CFX | 4 | 21 | 17 15 12 8 4 |
21½ | |
10 | Rivera Valenzuela Luis |
Fontecarmoa | 4 | 20 | 16 14 11 8 4 |
23 | |
11 | Rivera Valenzuela Jose |
Fontecarmoa | 4 | 18½ | 15 13 11 8 4 |
20½ | |
12 | Lopez Carballal Alonso |
Karpov | U10 | 4 | 18½ | 13 11 9 7 4 |
21½ |
13 | del Rio Sánchez Jaime |
Betanzos | 4 | 18½ | 12 11 9 7 4 |
21½ | |
14 | Fernandez Cagigas Pablo |
Vila de Bouzas | 4 | 18 | 14 13 11 8 4 |
20 | |
15 | Fernández Lage Ramón |
Xadrez Conxo | 4 | 17½ | 13 12 10 7 4 |
19½ | |
16 | Torres Alfonsin Brais |
C.D. Portas | U8 | 4 | 17½ | 11 10 9 7 4 |
18 |
17 | Rodriguez Alvarez Anxo |
Ponteareas | 4 | 17 | 14 12 10 7 4 |
19½ | |
18 | De Santiago Rodriguez Jorge |
Fontecarmoa | U10 | 4 | 16½ | 12 11 9 7 4 |
18 |
19 | Grande Palacios Ana |
Fontecarmoa | U10 | 4 | 13½ | 10 10 9 7 4 |
15½ |
20 | Bayon Rolo Juan Andres |
Fontecarmoa | U10 | 3½ | 21½ | 15 13 10 7 3½ |
23½ |
21 | Rodriguez Sigler Alexandre |
Grupo Bazán | U10 | 3½ | 21 | 14½ 12½ 9½ 6½ 3½ |
23 |
22 | Lorenzo Vazquez Antonio |
Grupo Bazán | 3½ | 17 | 11½ 10½ 8½ 6½ 3½ |
19 | |
23 | Lopez Carballal Sergio |
Karpov | U8 | 3 | 20 | 12 11 9 6 3 |
22 |
24 | Moreira Goris Simón |
C.D. Portas | 3 | 18 | 10 9 8 6 3 |
18½ | |
25 | García Alvarez Alejandro |
Karpov | 3 | 17 | 12 11 9 6 3 |
19 | |
26 | Puga Sanchez Miguel |
Casa Xuventude | U8 | 3 | 17 | 11 10 8 6 3 |
19 |
27 | Da Rocha Prol Paula |
Laroca | U8 | 3 | 16½ | 10 9 8 6 3 |
18½ |
28 | Rodríguez Sánchez de Toca Mario |
CFX | U8 | 3 | 16½ | 8 7 6 5 3 |
17 |
29 | García Anxo |
Xadrez Ourense | 3 | 16 | 11 9 7 5 3 |
16½ | |
30 | Padilla Picuasi Inti Edison |
C.D. Portas | 3 | 16 | 9 9 8 6 3 |
16½ | |
31 | Gonzalez Lopez Manuel |
Grupo Bazán | U10 | 3 | 16 | 9 8 7 5 3 |
16½ |
32 | Martinez Peña Raul |
Casa Xuventude | U8 | 3 | 15½ | 11 10 8 6 3 |
16 |
33 | Exposito Rivera Oscar |
Vila de Bouzas | 3 | 15 | 10 8½ 7 5 3 |
15½ | |
34 | Represa Pérez Mireya |
Laroca | U8 | 3 | 14 | 9 8 7 5 3 |
16 |
35 | Betanzos Jamardo Miriam |
Fontecarmoa | 3 | 13 | 8 8 7 5 3 |
13½ | |
36 | Devesa Melón Daniel |
Club Xadrez Sanxenxo | 2½ | 20 | 10½ 9 7½ 5 2½ |
22 | |
37 | Bayon Rolo Miguel A |
Fontecarmoa | U8 | 2½ | 19 | 10½ 8½ 6½ 4½ 2½ |
21 |
38 | Santos Garcia Mario |
Fontecarmoa | 2½ | 16½ | 7½ 7½ 6½ 4½ 2½ |
18½ | |
39 | Garcia Ruiz Sergio |
Xadrez Ourense | 2½ | 15½ | 9½ 8½ 6½ 4½ 2½ |
17½ | |
40 | Rey Suarez Ivan |
Fontecarmoa | U8 | 2½ | 15½ | 9½ 8 6½ 5 2½ |
17½ |
41 | Da Rocha Prol Daniel |
Laroca | 2½ | 14½ | 7½ 6½ 5½ 4 2½ |
16½ | |
42 | Rodriguez Ferreiros Angela |
Fontecarmoa | U8 | 2½ | 14 | 5½ 5½ 5½ 4½ 2½ |
16 |
43 | Segura Santos Jorge |
Fontecarmoa | U8 | 2 | 17 | 9 8 6 4 2 |
19 |
44 | Melón Gómez Brais |
Club Xadrez Sanxenxo | U8 | 2 | 16 | 6 5 4 3 2 |
16½ |
45 | Pérez González Julián |
Ponteareas | 2 | 15½ | 8 7 6 4 2 |
16 | |
46 | Carrera Martínez Severino |
Ponteareas | 2 | 15½ | 7 6 5 4 2 |
17½ | |
47 | Diz Barreiro Javier |
Fontecarmoa | 2 | 14 | 6 6 5 4 2 |
14½ | |
Otero Eiras Rubén |
Fontecarmoa | U8 | 2 | 14 | 6 6 5 4 2 |
14½ | |
49 | García Xiana |
Xadrez Ourense | U8 | 2 | 13 | 7 6 5 4 2 |
15 |
50 | Portela Peleteiro Pablo |
U8 | 2 | 12 | 5 5 4 3 2 |
12½ | |
51 | Duarte Blanco Christian |
C.D. Portas | U8 | 2 | 11½ | 6 5 4 3 2 |
12 |
52 | Outón Ferreiro Pablo |
Fontecarmoa | 2 | 9½ | 4 4 4 3 2 |
10 | |
53 | Ledo Buceta Beatriz |
Fontecarmoa | 1½ | 13½ | 3½ 3½ 3½ 3 1½ |
14 | |
54 | Rodriguez Ferreiros Andrés |
Fontecarmoa | U8 | 1 | 16 | 5 4 3 2 1 |
18 |
55 | Dorado Meijide Andrea |
Fontecarmoa | 1 | 14½ | 2 2 2 2 1 |
16½ | |
56 | Bua Somoza David |
Fontecarmoa | 1 | 13 | 1 1 1 1 1 |
14½ | |
57 | Loureiro Garcia Esteban |
Fontecarmoa | ½ | 13½ | 1½ 1½ 1½ 1 ½ |
15 | |
58 | Lomba Gonzalez Daniel |
Albatros | U10 | 0 | 15½ | 0 0 0 0 0 |
18½ |
59 | Garnelo Fernandez De Guillermo |
Karpov | U10 | 0 | 15 | 0 0 0 0 0 |
17½ |
60 | Martinez Vecillas Carlos |
Xadrez Ourense | 0 | 15 | 0 0 0 0 0 |
17 | |
61 | García Alvarez Paula |
Karpov | 0 | 15 | 0 0 0 0 0 |
15½ |
Táboa Categoría Sub-12
Pos | SNo. | Nome | Rtg | 1.Rd. | 2.Rd. | 3.Rd. | 4.Rd. | 5.Rd. | 6.Rd. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Arellano Pardo Martin | 1588 | 19 | w 1 | 15 | b 1 | 7 | w 1 | 6 | b 1 | 3 | w 1 | 5 | b 1 |
2 | 7 | Pardo Gomez Jose Ramon | 1459 | 24 | w 1 | 12 | b 1 | 10 | w ½ | 7 | b 1 | 5 | b ½ | 8 | w 1 |
3 | 1 | Segura Santos Luis | 1738 | 17 | w 1 | 11 | b ½ | 9 | w 1 | 4 | b 1 | 1 | b 0 | 10 | w 1 |
4 | 6 | Dominguez Carnero Javier | 1506 | 25 | b 1 | 14 | w 1 | 5 | b ½ | 3 | w 0 | 13 | w 1 | 11 | b 1 |
5 | 3 | Iglesias Garcia Jorge | 1650 | 20 | w 1 | 27 | b 1 | 4 | w ½ | 10 | b 1 | 2 | w ½ | 1 | w 0 |
6 | 29 | Sierra Castro Barbara | 0 | 13 | w 1 | 9 | b 1 | 11 | w 1 | 1 | w 0 | 8 | b 0 | 17 | b 1 |
7 | 2 | Alonso Macias Maria | 1686 | 29 | b 1 | 8 | w 1 | 1 | b 0 | 2 | w 0 | 23 | b 1 | 16 | w 1 |
8 | 11 | Alvarez Dominguez Lua | 0 | 22 | w 1 | 7 | b 0 | 23 | w 1 | 16 | b 1 | 6 | w 1 | 2 | b 0 |
9 | 8 | Pardo Gomez Juan Carlos | 1357 | 21 | b 1 | 6 | w 0 | 3 | b 0 | 18 | w 1 | 22 | b 1 | 20 | w 1 |
10 | 4 | Lorenzo Dieguez Manuel | 1605 | 31 | b 1 | 30 | w 1 | 2 | b ½ | 5 | w 0 | 14 | b 1 | 3 | b 0 |
11 | 9 | Rodriguez Reboredo Angel | 1271 | 23 | w 1 | 3 | w ½ | 6 | b 0 | 12 | b 1 | 20 | w 1 | 4 | w 0 |
12 | 31 | Vazquez Gomez David | 0 | - | - 1 | 2 | w 0 | 30 | b 1 | 11 | w 0 | 25 | b 1 | 13 | b ½ |
13 | 14 | Cabanelas Estevez Jose I | 0 | 6 | b 0 | 24 | w 1 | 21 | b 1 | 25 | w 1 | 4 | b 0 | 12 | w ½ |
14 | 25 | Prado Acebo Ines | 0 | 28 | w 1 | 4 | b 0 | 15 | w 1 | 20 | b ½ | 10 | w 0 | 21 | b 1 |
15 | 15 | Dieste Piñeiro Samuel | 0 | 18 | w 1 | 1 | w 0 | 14 | b 0 | 22 | b 0 | 24 | w 1 | 23 | w 1 |
16 | 28 | Rivera Valenzuela Beatriz | 0 | 30 | b 0 | 31 | - + | 26 | b 1 | 8 | w 0 | 19 | w 1 | 7 | b 0 |
17 | 16 | Doval Salgao Miguel | 0 | 3 | b 0 | 21 | w 0 | 24 | b 1 | 28 | w 1 | 27 | b 1 | 6 | w 0 |
18 | 30 | Torrado Baños Marcos | 0 | 15 | b 0 | - | - 1 | 20 | w 0 | 9 | b 0 | 30 | w 1 | 25 | w 1 |
19 | 20 | Melón Gómez Adrián | 0 | 1 | b 0 | 26 | w ½ | 29 | b ½ | 30 | w 1 | 16 | b 0 | 22 | w 1 |
20 | 18 | Gonzalez Becerra Pablo | 0 | 5 | b 0 | 22 | w 1 | 18 | b 1 | 14 | w ½ | 11 | b 0 | 9 | b 0 |
21 | 23 | Padilla Piscuani Sandro Cesar | 0 | 9 | w 0 | 17 | b 1 | 13 | w 0 | 27 | b ½ | 28 | b 1 | 14 | w 0 |
22 | 26 | Prieto Arroyo Ignacio | 0 | 8 | b 0 | 20 | b 0 | - | - 1 | 15 | w 1 | 9 | w 0 | 19 | b 0 |
23 | 24 | Portas Betanzos Ezequiel | 0 | 11 | b 0 | 29 | w 1 | 8 | b 0 | 26 | w 1 | 7 | w 0 | 15 | b 0 |
24 | 22 | Ocampo Rivas Juan R | 0 | 2 | b 0 | 13 | b 0 | 17 | w 0 | 29 | w 1 | 15 | b 0 | 27 | w 1 |
25 | 21 | Nieto Diz Daniel | 0 | 4 | w 0 | 28 | b 1 | 27 | w 1 | 13 | b 0 | 12 | w 0 | 18 | b 0 |
26 | 27 | Rial Garcia Antón | 0 | 27 | w 0 | 19 | b ½ | 16 | w 0 | 23 | b 0 | 29 | b 1 | 28 | w ½ |
27 | 12 | Andión Linares Marta | 0 | 26 | b 1 | 5 | w 0 | 25 | b 0 | 21 | w ½ | 17 | w 0 | 24 | b 0 |
28 | 10 | Abal Rodriguez Andrea | 0 | 14 | b 0 | 25 | w 0 | 31 | - + | 17 | b 0 | 21 | w 0 | 26 | b ½ |
29 | 17 | Garcia Señoráns Brais | 0 | 7 | w 0 | 23 | b 0 | 19 | w ½ | 24 | b 0 | 26 | w 0 | 30 | b 1 |
30 | 13 | Blanco Seijas Antía | 0 | 16 | w 1 | 10 | b 0 | 12 | w 0 | 19 | b 0 | 18 | b 0 | 29 | w 0 |
31 | 19 | González Maestro Adrian | 0 | 10 | w 0 | 16 | - - | 28 | - - | - | - - | - | - - | - | - - |
Clasificación Final Sub-12
Sub-12
Rank | Nome |
Club | Pts | BUC | Prog-1 |
BUC |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arellano Pardo Martin |
Xadrez Ourense | 6 | 19½ | 20 18 15 11 6 |
22½ |
2 | Pardo Gomez Jose Ramon |
Gal | 5 | 18½ | 17 15 12½ 9 5 |
20½ |
3 | Segura Santos Luis |
Fontecarmoa | 4½ | 21½ | 15½ 14 11½ 8 4½ |
24½ |
4 | Dominguez Carnero Javier |
Lucena | 4½ | 19 | 15 13 10½ 8 4½ |
21 |
5 | Iglesias Garcia Jorge |
Lucena | 4 | 21½ | 16 14 11½ 8 4 |
23 |
6 | Sierra Castro Barbara |
C.D. Portas | 4 | 21 | 15 13 10 7 4 |
24 |
7 | Alonso Macias Maria |
Karpov | 4 | 19½ | 13 11 9 7 4 |
21 |
8 | Alvarez Dominguez Lua |
Laroca | 4 | 17½ | 14 13 11 8 4 |
19 |
9 | Pardo Gomez Juan Carlos |
Fontecarmoa | 4 | 16 | 11 10 9 7 4 |
17½ |
10 | Lorenzo Dieguez Manuel |
Lucena | 3½ | 19½ | 14 12 9½ 7 3½ |
20½ |
11 | Rodriguez Reboredo Angel |
Albatros | 3½ | 18½ | 12½ 11 9½ 7 3½ |
20½ |
12 | Vazquez Gomez David |
Xadrez Ourense | 3½ | 17 | 11½ 10½ 8½ 6½ 3½ |
18 |
13 | Cabanelas Estevez Jose I |
Xadrez Ourense | 3½ | 16 | 12½ 11½ 9½ 6½ 3½ |
18 |
14 | Prado Acebo Ines |
Grupo Bazán | 3½ | 16 | 11½ 10½ 8½ 6 3½ |
17 |
15 | Dieste Piñeiro Samuel |
Fontecarmoa | 3 | 16 | 8 7 6 5 3 |
17½ |
16 | Rivera Valenzuela Beatriz |
Fontecarmoa | 3 | 15½ | 11 10 8 6 3 |
16½ |
17 | Doval Salgao Miguel |
C.D. Portas | 3 | 14½ | 9 9 8 6 3 |
15½ |
18 | Torrado Baños Marcos |
Fontecarmoa | 3 | 14½ | 8 7 6 5 3 |
15½ |
19 | Melón Gómez Adrián |
Club Xadrez Sanxenxo | 3 | 13½ | 8½ 8 7 5 3 |
14½ |
20 | Gonzalez Becerra Pablo |
C.D. Portas | 2½ | 17½ | 10½ 9½ 7½ 5 2½ |
19 |
21 | Padilla Piscuani Sandro Cesar |
C.D. Portas | 2½ | 15½ | 8½ 7½ 6½ 5 2½ |
16½ |
22 | Prieto Arroyo Ignacio |
Lucena | 2 | 17 | 7 7 6 4 2 |
19½ |
23 | Portas Betanzos Ezequiel |
Fontecarmoa | 2 | 16½ | 8 7 6 4 2 |
18 |
24 | Ocampo Rivas Juan R |
C.D. Portas | 2 | 16 | 4 4 4 3 2 |
17½ |
25 | Nieto Diz Daniel |
C.D. Portas | 2 | 15 | 9 8 6 4 2 |
16 |
26 | Rial Garcia Antón |
Club Xadrez Sanxenxo | 2 | 10½ | 5 4½ 4 3½ 2 |
11½ |
27 | Andión Linares Marta |
Fontecarmoa | 1½ | 13½ | 6½ 5½ 4½ 3 1½ |
15½ |
28 | Abal Rodriguez Andrea |
Fontecarmoa | 1½ | 13½ | 4½ 4½ 3½ 2½ 1½ |
15½ |
29 | Garcia Señoráns Brais |
C.D. Portas | 1½ | 13 | 3 3 2½ 2 1½ |
14 |
30 | Blanco Seijas Antía |
Fontecarmoa | 1 | 14½ | 5 4 3 2 1 |
16 |
31 | González Maestro Adrian |
Colegio Luis Vives | 0 | 15 | 0 0 0 0 0 |
16 |
Táboa Sub-14
Pos | SNo. | Nome | Rtg | 1.Rd. | 2.Rd. | 3.Rd. | 4.Rd. | 5.Rd. | 6.Rd. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Villar Perez Samuel | 1977 | 6 | w 1 | 7 | b 1 | 2 | w 1 | 10 | b 1 | 3 | w 1 | 5 | b 1 |
2 | 4 | Alvarez Dominguez Breixo | 1741 | 18 | b 1 | 8 | w 1 | 1 | b 0 | 12 | w 1 | 10 | b 1 | 6 | w 1 |
3 | 6 | Carreira Casais Anxo | 1672 | 22 | b 1 | 21 | w 1 | 4 | b ½ | 11 | w 1 | 1 | b 0 | 10 | w 1 |
4 | 3 | Medarde Santiago Luis Marcos | 1781 | 15 | w 1 | 14 | b 1 | 3 | w ½ | 5 | b 0 | 13 | w 1 | 11 | b 1 |
5 | 2 | Barral Lijo Javier | 1810 | 28 | - + | 12 | w 1 | 11 | b 0 | 4 | w 1 | 8 | b 1 | 1 | w 0 |
6 | 16 | Varela Fernandez Andres | 1352 | 1 | b 0 | 22 | w 1 | 21 | b 1 | 9 | w 1 | 11 | b 1 | 2 | b 0 |
7 | 10 | Palacios Gonzalez Miguel | 1595 | 23 | b 1 | 1 | w 0 | 18 | b 1 | 8 | w 0 | 16 | b 1 | 12 | w 1 |
8 | 15 | Garrido Rodriguez Ruben | 1387 | 27 | w 1 | 2 | b 0 | 17 | w 1 | 7 | b 1 | 5 | w 0 | 19 | b 1 |
9 | 7 | Barral Castro Yago | 1671 | 14 | w 0 | 13 | b 1 | 20 | w 1 | 6 | b 0 | 15 | w 1 | 17 | b 1 |
10 | 8 | Cruz Guerra Samuel | 1658 | 24 | b 1 | 26 | w 1 | 16 | b 1 | 1 | w 0 | 2 | w 0 | 3 | b 0 |
11 | 5 | Gomez Dieguez David | 1706 | 20 | w 1 | 17 | b 1 | 5 | w 1 | 3 | b 0 | 6 | w 0 | 4 | w 0 |
12 | 11 | Sanchez Gabin Aranzazu | 1538 | 25 | w 1 | 5 | b 0 | 14 | w 1 | 2 | b 0 | 20 | w 1 | 7 | b 0 |
13 | 14 | Grande Palacios Fatima | 1402 | 16 | b ½ | 9 | w 0 | 26 | b 1 | 18 | w 1 | 4 | b 0 | 15 | w ½ |
14 | 22 | Garcia Rodriguez Manuel | 0 | 9 | b 1 | 4 | w 0 | 12 | b 0 | 26 | w 1 | 19 | w 0 | 25 | b 1 |
15 | 18 | Araújo González Javier | 0 | 4 | b 0 | 24 | w 1 | 27 | b 1 | 16 | w ½ | 9 | b 0 | 13 | b ½ |
16 | 29 | Rodriguez Alleres Samuel | 0 | 13 | w ½ | 19 | b 1 | 10 | w 0 | 15 | b ½ | 7 | w 0 | 22 | b 1 |
17 | 24 | Leiro Poza Aitor | 0 | 29 | - + | 11 | w 0 | 8 | b 0 | 27 | w 1 | 23 | b 1 | 9 | w 0 |
18 | 19 | Betanzos Jamardo Adrian | 0 | 2 | w 0 | 25 | b 1 | 7 | w 0 | 13 | b 0 | 24 | w 1 | 21 | b 1 |
19 | 12 | Sabuz Forneiro Martin | 1498 | 21 | b 0 | 16 | w 0 | 24 | b 1 | 23 | w 1 | 14 | b 1 | 8 | w 0 |
20 | 20 | Blanco Seijas Adrian | 0 | 11 | b 0 | 23 | w 1 | 9 | b 0 | 21 | w 1 | 12 | b 0 | 26 | w 1 |
21 | 27 | Nieto Luna Alessandro | 0 | 19 | w 1 | 3 | b 0 | 6 | w 0 | 20 | b 0 | - | - 1 | 18 | w 0 |
22 | 21 | Fernandez Pereiro Alfonso | 0 | 3 | w 0 | 6 | b 0 | 25 | w 0 | - | - 1 | 26 | b 1 | 16 | w 0 |
23 | 25 | Montero Bedoya Jorge | 0 | 7 | w 0 | 20 | b 0 | - | - 1 | 19 | b 0 | 17 | w 0 | 27 | w 1 |
24 | 23 | Lamas Luaña Jacobo | 0 | 10 | w 0 | 15 | b 0 | 19 | w 0 | 25 | b 1 | 18 | b 0 | - | - 1 |
25 | 26 | Nieto Diz Carolina | 0 | 12 | b 0 | 18 | w 0 | 22 | b 1 | 24 | w 0 | 27 | b 1 | 14 | w 0 |
26 | 28 | Rano Conde Clara | 0 | 30 | - + | 10 | b 0 | 13 | w 0 | 14 | b 0 | 22 | w 0 | 20 | b 0 |
27 | 30 | Souto Batista Iván | 0 | 8 | b 0 | - | - 1 | 15 | w 0 | 17 | b 0 | 25 | w 0 | 23 | b 0 |
28 | 17 | Bento Iglesias Anxo | 1346 | 5 | - - | - | - - | - | - - | - | - - | - | - - | - | - - |
29 | 9 | Blazquez Criado Sergio | 1621 | 17 | - - | - | - - | - | - - | - | - - | - | - - | - | - - |
30 | 13 | Lomba Gonzalez Sergio | 1456 | 26 | - - | - | - - | - | - - | - | - - | - | - - | - | - - |
Clasificación Final Sub-14
Foto ()
Sub-14
Rank | Nome | Club | Pts | BUC | Prog-1 | BUC |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Villar Perez Samuel | Univ Vigo | 6 | 21 | 20 18 15 11 6 | 24 |
2 | Alvarez Dominguez Breixo | Laroca | 5 | 20 | 16 14 12 9 5 | 23 |
3 | Carreira Casais Anxo | CDU | 4½ | 18 | 16 14 11½ 8 4½ | 19½ |
4 | Medarde Santiago Luis Marcos | CDU | 4½ | 17 | 15 13 10½ 8 4½ | 20 |
5 | Barral Lijo Javier | EXP | 4 | 20½ | 15 13 11 8 4 | 23½ |
6 | Varela Fernandez Andres | Fontecarmoa | 4 | 19½ | 14 13 11 8 4 | 21 |
7 | Palacios Gonzalez Miguel | EXP | 4 | 19 | 12 11 9 7 4 | 20½ |
8 | Garrido Rodriguez Ruben | Vila de Bouzas | 4 | 18 | 13 12 10 7 4 | 18½ |
9 | Barral Castro Yago | karpov | 4 | 16 | 12 11 9 7 4 | 18½ |
10 | Cruz Guerra Samuel | Xadrez Ourense | 3 | 20 | 14 12 9 6 3 | 20½ |
11 | Gomez Dieguez David | Xadrez Ourense | 3 | 19½ | 14 12 9 6 3 | 22 |
12 | Sanchez Gabin Aranzazu | Grupo Bazán | 3 | 18½ | 11 10 8 6 3 | 20½ |
13 | Grande Palacios Fatima | Fontecarmoa | 3 | 17½ | 10 9½ 8 5½ 3 | 18 |
14 | Garcia Rodriguez Manuel | Fontecarmoa | 3 | 16½ | 9 8 7 5 3 | 17 |
15 | Araújo González Javier | Lucena | 3 | 16 | 11 10 8 5½ 3 | 16½ |
16 | Rodriguez Alleres Samuel | Lucena | 3 | 16 | 10 8½ 7 5 3 | 17½ |
17 | Leiro Poza Aitor | Karpov | 3 | 15½ | 10 9 8 6 3 | 16 |
18 | Betanzos Jamardo Adrian | Fontecarmoa | 3 | 15½ | 8 7 6 5 3 | 17 |
19 | Sabuz Forneiro Martin | xadrez ourense | 3 | 13 | 9 9 8 6 3 | 14½ |
20 | Blanco Seijas Adrian | Fontecarmoa | 3 | 13 | 9 8 7 5 3 | 13½ |
21 | Nieto Luna Alessandro | C.D. Portas | 2 | 17½ | 7 6 5 4 2 | 20½ |
22 | Fernandez Pereiro Alfonso | Ponteareas | 2 | 16½ | 5 5 5 4 2 | 17 |
23 | Montero Bedoya Jorge | Grupo Bazán | 2 | 15½ | 5 5 4 3 2 | 16 |
24 | Lamas Luaña Jacobo | Fontecarmoa | 2 | 15 | 4 4 4 3 2 | 17 |
25 | Nieto Diz Carolina | CD Portas | 2 | 12 | 6 6 5 4 2 | 12½ |
26 | Rano Conde Clara | Fontecarmoa | 1 | 15 | 5 4 3 2 1 | 16½ |
27 | Souto Batista Iván | Ponteareas | 1 | 14½ | 5 4 3 2 1 | 16 |
28 | Bento Iglesias Anxo | CEMAR | 0 | 15½ | 0 0 0 0 0 | 18½ |
29 | Blazquez Criado Sergio | Xadrez Ourense | 0 | 15 | 0 0 0 0 0 | 17½ |
30 | Lomba Gonzalez Sergio | Albatros | 0 | 15 | 0 0 0 0 0 | 15½ |
Táboa Sub-16
Pos | SNo. | Nome | Rtg | 1.Rd. | 2.Rd. | 3.Rd. | 4.Rd. | 5.Rd. | 6.Rd. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Gallego Martin Miguel | 1934 | 12 | b 1 | 8 | w 1 | 5 | b 1 | 2 | w 1 | 9 | b 1 | 4 | w 1 |
2 | 1 | Alonso Macias Victor | 2019 | 10 | w 1 | 6 | b 1 | 4 | w 1 | 1 | b 0 | 5 | w 1 | 8 | b 1 |
3 | 12 | Rodriguez Reboredo Sara | 1358 | 4 | w 0 | 10 | b 0 | 12 | b 1 | 14 | w 1 | 13 | b 1 | 9 | w 1 |
4 | 4 | Portela Gonzalez Adrian | 1829 | 3 | b 1 | 13 | w 1 | 2 | b 0 | 5 | w ½ | 7 | b 1 | 1 | b 0 |
5 | 3 | Alonso Caamaño Ruben | 1853 | 7 | w 1 | 9 | b 1 | 1 | w 0 | 4 | b ½ | 2 | b 0 | 10 | w 1 |
6 | 6 | Montans Lopez Adrian | 1600 | 14 | b 1 | 2 | w 0 | 7 | b ½ | 11 | w 1 | 8 | b 0 | 13 | w 1 |
7 | 11 | Amil Insua Anxo | 1415 | 5 | b 0 | 14 | w 1 | 6 | w ½ | 10 | b 1 | 4 | w 0 | 12 | b 1 |
8 | 7 | Abal Cores Lucas | 1596 | 11 | w 1 | 1 | b 0 | 15 | w 1 | 9 | b 0 | 6 | w 1 | 2 | w 0 |
9 | 8 | Rivera Couce Aday | 1560 | 15 | b 1 | 5 | w 0 | 13 | b 1 | 8 | w 1 | 1 | w 0 | 3 | b 0 |
10 | 9 | Abal Cores Christian | 1511 | 2 | b 0 | 3 | w 1 | 11 | b ½ | 7 | w 0 | - | - 1 | 5 | b 0 |
11 | 15 | Garcia Paz Martin | 0 | 8 | b 0 | 12 | w 1 | 10 | w ½ | 6 | b 0 | 15 | w 0 | - | - 1 |
12 | 10 | Otero Perez Javier | 1494 | 1 | w 0 | 11 | b 0 | 3 | w 0 | - | - 1 | 14 | b 1 | 7 | w 0 |
13 | 13 | Ansede Taboada Adrian | 0 | 16 | - + | 4 | b 0 | 9 | w 0 | 15 | b 1 | 3 | w 0 | 6 | b 0 |
14 | 14 | Berridi Solla Felix | 0 | 6 | w 0 | 7 | b 0 | - | - 1 | 3 | b 0 | 12 | w 0 | 15 | b 1 |
15 | 16 | Llerena Potel Sergio | 0 | 9 | w 0 | - | - 1 | 8 | b 0 | 13 | w 0 | 11 | b 1 | 14 | w 0 |
16 | 5 | Martinez Vecillas Javier | 1813 | 13 | - - | - | - - | - | - - | - | - - | - | - - | - | - - |
Clasificación Final Sub-16
Sub-16
Rank | Nome |
Club | Pts | BUC | Prog-1 |
BUC | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gallego Martin Miguel |
Vila de Bouzas | 6 | 18 | 20 18 15 11 6 |
19½ | |
2 | Alonso Macias Victor |
karpov | 5 | 19½ | 17 15 12 9 5 |
21½ | |
3 | Rodriguez Reboredo Sara |
w | Albatros | 4 | 11½ | 10 10 9 7 4 |
13 |
4 | Portela Gonzalez Adrian |
Karpov | 3½ | 22 | 13½ 11½ 9½ 7 3½ |
23½ | |
5 | Alonso Caamaño Ruben |
Univ Vigo | 3½ | 21 | 12½ 10½ 8½ 6 3½ |
23 | |
6 | Montans Lopez Adrian |
Fontecarmoa | 3½ | 15 | 11 10 8½ 6 3½ |
16½ | |
7 | Amil Insua Anxo |
Marquiño | 3½ | 14 | 11 10 8½ 6 3½ |
15½ | |
8 | Abal Cores Lucas |
Fontecarmoa | 3 | 19½ | 11 10 8 6 3 |
21 | |
9 | Rivera Couce Aday |
Grupo Bazán | 3 | 18 | 12 11 9 6 3 |
19½ | |
10 | Abal Cores Christian |
Fontecarmoa | 2½ | 19 | 9 8 6½ 5 2½ |
21 | |
11 | Garcia Paz Martin |
Fontecarmoa | 2½ | 13 | 8 7 5½ 4 2½ |
14½ | |
12 | Otero Perez Javier |
Fontecarmo | 2 | 18½ | 5 5 5 4 2 |
20 | |
13 | Ansede Taboada Adrian |
Grupo Bazán | 2 | 17 | 8 7 6 4 2 |
18½ | |
14 | Berridi Solla Felix |
Fontecarmoa | 2 | 15½ | 5 5 4 3 2 |
17 | |
15 | Llerena Potel Sergio |
Valga | 2 | 12½ | 7 6 5 4 2 |
14 | |
16 | Martinez Vecillas Javier |
Xadrez Ourense | 0 | 15 | 0 0 0 0 0 |
16½ |
Clasificación Final Absoluto
Foto ()
Absoluto
Rank | Nome | Club | Pts | BUC | Prog-1 |
BUC |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strikovic Aleksa | Serbia | 5½ | 22 | 19 17 14 10 5½ |
26 |
2 | Espineira Gonzalez Diego | Padrón | 5 | 21½ | 18½ 16½ 13½ 9½ 5 |
24 |
3 | Rodriguez Boado Martin | Gal | 5 | 19½ | 17 15 12 9 5 |
20½ |
4 | De Prado Rodriguez Oscar | Arteixo | 5 | 19 | 17½ 15½ 13 9½ 5 |
21½ |
5 | Ferreiro Pailos Alejandro | Arteixo | 4½ | 17½ | 14½ 12½ 10½ 8 4½ |
18½ |
6 | Outerelo Ucha Manuel | Ponteareas | 4 | 19½ | 15 13 11 8 4 |
22 |
7 | Sanchez De Leon Menendez Rafae | Gal | 4 | 19 | 14 13 11 8 4 |
19½ |
8 | Perez Mauricio Xoel | CFX | 4 | 18 | 14 12½ 10½ 7½ 4 |
21 |
9 | Paredes Cordo Jacobo Borja | Karpov | 4 | 18 | 12½ 11 9 7 4 |
20 |
10 | Nedobora Gregori | Gallaecia | 4 | 18 | 12 11 9 7 4 |
20 |
11 | Cabrero De Cabo Miguel | karpov | 4 | 17½ | 14½ 12½ 10 7½ 4 |
20 |
12 | Alonso Martinez Tomas | Marcote | 4 | 17½ | 14 12 10 7 4 |
19 |
13 | Barreiro Pineiro Jose | Chigorin | 4 | 16 | 13 12 10 7 4 |
16½ |
14 | Vila Gonzalez Daniel | Univ Vigo | 4 | 14 | 11 10 9 7 4 |
15 |
15 | Abuin Boullon Manuel Angel | Xadrez Rianxo | 3½ | 20½ | 15 13 10 7 3½ |
23 |
16 | Cantorna Berdullas Diego | Gal | 3½ | 20½ | 14½ 13 10½ 7 3½ |
22½ |
17 | Nunez Garcia Ramon | Padrón | 3½ | 19 | 11½ 10½ 8½ 6 3½ |
21 |
18 | Garcia Fernandez Manuel | Loureiro Or | 3½ | 17 | 11½ 10 8½ 6 3½ |
19 |
19 | Rodriguez Calvo Manoel | Padrón | 3½ | 14 | 10½ 10 8½ 6 3½ |
16½ |
20 | Pulleiro Bermudez Gustavo | Sigras | 3 | 18½ | 11 9 7 5 3 |
20½ |
21 | Hevia Sieira Alberto | Xadrez Rianxo | 3 | 18 | 11 10 8 6 3 |
20 |
22 | De La Torre Alfonso Jesus Ange | Bueu | 3 | 18 | 11 10 8 6 3 |
19½ |
23 | Cabaleiro Barroso Alfonso M. | Gal | 3 | 17 | 11 10 8 6 3 |
19 |
24 | Gonzalez Vilasuso Manuel | Caranza | 3 | 16 | 9 8 7 5 3 |
17 |
25 | Sequeiros Ferreira Rubén | Ponteareas | 3 | 15 | 9 8 7 5 3 |
16½ |
26 | Susavila Muñiz Antonio | Padrón | 3 | 14 | 9 9 8 6 3 |
14½ |
27 | Maneiro Blanco Jose | Gal | 2½ | 17 | 9½ 9 7½ 5 2½ |
19½ |
28 | Fernandez Alvarez Gonzalo | Fischer Moaña | 2½ | 17 | 9 8 6½ 5 2½ |
18 |
29 | Aguado Fernández Eva | 2½ | 17 | 7½ 6½ 5½ 4½ 2½ |
18 | |
30 | Fandino Nunez Jose Javier | Fischer Moaña | 2½ | 14½ | 9 8 6½ 5 2½ |
15½ |
31 | Mougan Gonzalez Santiago | Xadrez Galego | 2½ | 13½ | 6½ 6 5½ 4 2½ |
14½ |
32 | Vicente Rodriguez Modesto W. | Ponteareas | 2½ | 12½ | 5½ 5 4½ 4 2½ |
13½ |
33 | Dominguez Certal Dario | Ponteareas | 2½ | 12 | 6½ 6½ 5½ 4½ 2½ |
12½ |
34 | De La Pena Llerandi Adolfo | CFX | 2 | 17 | 9 8 6 4 2 |
19 |
35 | Amado Rodriguez Francisco | Arteixo | 2 | 16½ | 8 7 6 4 2 |
17½ |
36 | Lestao Balseiro Adrian | Gal | 2 | 16 | 10 8 6 4 2 |
18 |
37 | Arellano Ruiz Juan Jose | Loureiro Or | 2 | 14 | 6 5 4 3 2 |
15 |
38 | Tubio Agrasar Pablo | Valga | 2 | 13½ | 5 5 5 4 2 |
14½ |
39 | Represa Garazo Juan M | Laroca | 2 | 13 | 7 7 6 4 2 |
14 |
40 | Franco Saborido David | Valga | 2 | 11 | 5 5 4 3 2 |
12 |
41 | Rodriguez Rey Juan Vicente | Grupo Bazán | 1 | 16½ | 5 4 3 2 1 |
18½ |
42 | Leiro Gómez Jorge | Karpov | 1 | 16½ | 5 4 3 2 1 |
17½ |
43 | Galvan Sotelo Brais | Gal | 1 | 15 | 3 3 3 2 1 |
16½ |
44 | Cantorna Berdullas Natalia | Sigras | 1 | 12½ | 2 2 2 2 1 |
13½ |
45 | Del Río Rey Julián | Betanzos | 1 | 12 | 1 1 1 1 1 |
12½ |
46 | Devesa Raris Victor H. | Padrón | 0 | 15 | 0 0 0 0 0 |
17½ |
Mosquera Perez Ignacio | Galicia | 0 | 15 | 0 0 0 0 0 |
17½ |
Organiza:
Concello de Valga
Escola Municipal do Concello de Valga
Colaboran:
Escola Municipal do Concello de Valga