Galicia
IV Aberto Internacional Municipio de Sanxenxo
Hotel Carlos I. C/. Vigo s/n. Sanxenxo WEB
16 ao 24 de xuño de 2007
TORNEO DO CIRCUITO GALEGO 2007
PARTIDAS: PGN (Rondas 1 a 9) | VISOR | BASES | WEB OFICIAL
Informa: Escuela Internacional Kasparov-Marcote
Ronda 8:
Bo. | SNo. | Nombre |
Pts | Res. |
Pts | Nombre |
SNo. | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | GM | Graf Alexander | 6 | ½ - ½ |
5½ | GM | Gashimov Vugar | 1 |
2 | 18 | FM | Vonthron Horst | 5 | ½ - ½ |
5 | GM | Giorgadze Giorgi | 3 |
3 | 4 | GM | Malakhatko Vadim | 5 | 1 - 0 |
5 | IM | Larino Nieto David | 11 |
4 | 6 | GM | De La Villa Garcia Jesus M | 5 | ½ - ½ |
5 | IM | Wippermann Till | 9 |
5 | 15 | FM | Wintzer Joachim | 5 | 0 - 1 |
5 | IM | Reinaldo Castineira Roi | 7 |
6 | 8 | IM | Caselas Cabanas Jacobo | 5 | 1 - 0 |
5 | Orfali Marcelo-Rafael | 31 | |
7 | 20 | IM | Rodriguez Lopez Rafael | 5 | ½ - ½ |
4½ | FM | Perez Fungueiro Manuel A | 24 |
8 | 17 | FM | Aloma Vidal Robert | 4½ | ½ - ½ |
4½ | GM | Ramesh R B | 5 |
9 | 13 | FM | Recuero Guerra David | 4½ | ½ - ½ |
4½ | FM | Del Barrio Gomez Jesus M | 23 |
10 | 19 | Alvarez Fernandez Enrique | 4½ | ½ - ½ |
4 | FM | Aguera Naredo Javier | 14 | |
11 | 10 | FM | Vila Gazquez Xavier | 4 | 1 - 0 |
4 | Dezagoire Limeres David | 36 | |
12 | 51 | Villar Perez Samuel | 4 | ½ - ½ |
4 | IM | Zozulia Anna | 16 | |
13 | 21 | FM | Rudolph Johannes | 4 | 1 - 0 |
4 | Prol Lusquinos Jose Manuel | 48 | |
14 | 35 | Barral Rubirosa Cristobal | 4 | 0 - 1 |
4 | Patino Romaris Juan Roberto | 22 | ||
15 | 26 | Cruz Alvarez De Ron Dan | 4 | 1 - 0 |
4 | Alonso Macias Victor | 45 | ||
16 | 30 | Perez Cameselle Francisco | 4 | 1 - 0 |
4 | Brandao Alvaro Sousa | 47 | ||
17 | 52 | Salgado Alonso Patricio | 4 | 0 - 1 |
3½ | Sanchez Juncal Benito | 25 | ||
18 | 12 | FM | Garcia Castro Pablo | 3½ | 1 - 0 |
3½ | Salgado Gonzalez Julio | 38 | |
19 | 34 | Saborido Bua Jorge | 3½ | ½ - ½ |
3½ | Torres Dominguez David | 27 | ||
20 | 37 | Moran Llera Jose Angel | 3½ | 0 - 1 |
3½ | Pena Torres Jose Carlos | 28 | ||
21 | 32 | Ferrol Muniz Miguel | 3½ | 1 - 0 |
3½ | Otero Ramirez Angel | 50 | ||
22 | 44 | Klaversteijn Sozzo Juan Martin | 3½ | 0 - 1 |
3 | Lesteiro Lores Manuel | 33 | ||
23 | 29 | Marquinez Cabrejas F J | 3 | 1 - 0 |
3 | Cervino Porto Guillermo | 54 | ||
24 | 39 | Outeiro Padin Heladio | 3 | 1 - 0 |
3 | Esteve Perez Manuel Fulgencio | 66 | ||
25 | 56 | Viana Eduardo Escudeiro | 3 | 0 - 1 |
3 | Redondo Varela Celestino | 41 | ||
26 | 68 | Feas Xesus | 3 | 1 - 0 |
3 | Alonso Gonzalez Fernando | 43 | ||
27 | 49 | Pinho Fernando | 3 | 1 - 0 |
3 | Suarez Ruibal Carlos | 61 | ||
28 | 53 | Seia Joao Manuel | 3 | 0 - 1 |
3 | Lopez Lopez Juan Manuel | 62 | ||
29 | 74 | Pereira Pia Luis | 2½ | 0 - 1 |
2½ | Bernardez Duran Tomas | 42 | ||
30 | 55 | Soto Perez Jaime | 2½ | 1 - 0 |
2½ | Vazquez Alonso Francisco Javier | 76 | ||
31 | 70 | Nuñez Area Luis | 2½ | 0 - 1 |
2½ | Carretero Garcia Ivan | 57 | ||
32 | 75 | Segura Santos Luis | 2½ | 0 - 1 |
2½ | Pinillos Macario | 60 | ||
33 | 63 | Castejon Blanco Carlos | 2½ | 1 - 0 |
2½ | Hermida Cabaleiro Dario | 69 | ||
34 | 46 | Espasa Gonzalez Jaime | 2 | 1 - 0 |
2 | Estevez Roberto | 67 | ||
35 | 59 | Molero Dios Emilio | 2 | 1 - 0 |
2 | Pardo Jose Ramon | 71 | ||
36 | 65 | Andrade Lopez Jose Pablo | 2 | 0 - 1 |
2 | Pena Gonzalez Rosendo | 73 | ||
37 | 64 | Andrade Gomez Alvaro | 1½ | 1 - 0 |
1 | Pardo Juan Carlos | 72 | ||
58 | Sio Areal Manuel | 1½ | 1 - - |
Bye | |||||
38 | 40 | Osorio Ramos Francisco | 1½ | 0 - - |
0 | - |
Listado de Participantes:
SNo. | Nombre |
IRtg | NRtg | FED | |
---|---|---|---|---|---|
1 | GM | Gashimov Vugar | 2644 | 0 | AZE |
2 | GM | Graf Alexander | 2620 | 0 | GER |
3 | GM | Giorgadze Giorgi | 2610 | 2608 | GEO |
4 | GM | Malakhatko Vadim | 2598 | 0 | BEL |
5 | GM | Ramesh R B | 2471 | 0 | IND |
6 | GM | De La Villa Garcia Jesus M | 2457 | 2463 | ESP |
7 | IM | Reinaldo Castineira Roi | 2452 | 2448 | ESP |
8 | IM | Caselas Cabanas Jacobo | 2423 | 2406 | ESP |
9 | IM | Wippermann Till | 2422 | 0 | GER |
10 | FM | Vila Gazquez Xavier | 2415 | 2465 | ESP |
11 | IM | Larino Nieto David | 2404 | 2392 | ESP |
12 | FM | Garcia Castro Pablo | 2379 | 2348 | ESP |
13 | FM | Recuero Guerra David | 2372 | 2354 | ESP |
14 | FM | Aguera Naredo Javier | 2365 | 2340 | ESP |
15 | FM | Wintzer Joachim | 2351 | 0 | GER |
16 | IM | Zozulia Anna | 2344 | 0 | BEL |
17 | FM | Aloma Vidal Robert | 2321 | 2405 | ESP |
18 | FM | Vonthron Horst | 2305 | 0 | GER |
19 | Alvarez Fernandez Enrique | 2301 | 2252 | ESP | |
20 | IM | Rodriguez Lopez Rafael | 2271 | 2257 | ESP |
21 | FM | Rudolph Johannes | 2266 | 0 | GER |
22 | Patino Romaris Juan Roberto | 2241 | 2215 | ESP | |
23 | FM | Del Barrio Gomez Jesus M | 2228 | 2239 | ESP |
24 | FM | Perez Fungueiro Manuel A | 2226 | 2214 | ESP |
25 | Sanchez Juncal Benito | 2224 | 2207 | ESP | |
26 | Cruz Alvarez De Ron Dan | 2194 | 2196 | ESP | |
27 | Torres Dominguez David | 2153 | 2158 | ESP | |
28 | Pena Torres Jose Carlos | 2121 | 2117 | ESP | |
29 | Marquinez Cabrejas F J | 2092 | 0 | ESP | |
30 | Perez Cameselle Francisco | 2003 | 2026 | ESP | |
31 | Orfali Marcelo-Rafael | 2001 | 1991 | ITA | |
32 | Ferrol Muniz Miguel | 1993 | 1947 | ESP | |
33 | Lesteiro Lores Manuel | 1991 | 1988 | ESP | |
34 | Saborido Bua Jorge | 1990 | 1946 | ESP | |
35 | Barral Rubirosa Cristobal | 1988 | 2010 | ESP | |
36 | Dezagoire Limeres David | 1980 | 1970 | ESP | |
37 | Moran Llera Jose Angel | 1976 | 1846 | ESP | |
38 | Salgado Gonzalez Julio | 1967 | 1986 | ESP | |
39 | Outeiro Padin Heladio | 1947 | 1911 | ESP | |
40 | Osorio Ramos Francisco | 1937 | 1972 | ESP | |
41 | Redondo Varela Celestino | 1936 | 1867 | ESP | |
42 | Bernardez Duran Tomas | 1933 | 1840 | ESP | |
43 | Alonso Gonzalez Fernando | 1928 | 1876 | ESP | |
44 | Klaversteijn Sozzo Juan Martin | 1905 | 1858 | ESP | |
45 | Alonso Macias Victor | 1902 | 1834 | ESP | |
46 | Espasa Gonzalez Jaime | 1886 | 1804 | ESP | |
47 | Brandao Alvaro Sousa | 1886 | 0 | POR | |
48 | Prol Lusquinos Jose Manuel | 1877 | 1755 | ESP | |
49 | Pinho Fernando | 1869 | 0 | POR | |
50 | Otero Ramirez Angel | 1855 | 1820 | ESP | |
51 | Villar Perez Samuel | 1851 | 1757 | ESP | |
52 | Salgado Alonso Patricio | 1850 | 1854 | ESP | |
53 | Seia Joao Manuel | 1838 | 0 | POR | |
54 | Cervino Porto Guillermo | 1827 | 1792 | ESP | |
55 | Soto Perez Jaime | 1766 | 1741 | ESP | |
56 | Viana Eduardo Escudeiro | 1766 | 0 | POR | |
57 | Carretero Garcia Ivan | 1635 | 1674 | ESP | |
58 | Sio Areal Manuel | 1613 | 1537 | ESP | |
59 | Molero Dios Emilio | 1576 | 1626 | ESP | |
60 | Pinillos Macario | 0 | 1894 | ESP | |
61 | Suarez Ruibal Carlos | 0 | 1872 | ESP | |
62 | Lopez Lopez Juan Manuel | 0 | 1611 | ESP | |
63 | Castejon Blanco Carlos | 0 | 1522 | ESP | |
64 | Andrade Gomez Alvaro | 0 | 0 | ESP | |
65 | Andrade Gomez Joe Pablo | 0 | 0 | ESP | |
66 | Esteve Perez Manul | 0 | 0 | ESP | |
67 | Estevez Roberto | 0 | 0 | ESP | |
68 | Feas Xesus | 0 | 0 | ESP | |
69 | Hermida Cabaleiro Dario | 0 | 0 | ESP | |
70 | Nuñez Area Luis | 0 | 0 | ESP | |
71 | Pardo Jose Ramon | 0 | 0 | ESP | |
72 | Pardo Juan Carlos | 0 | 0 | ESP | |
73 | Pena Gonzalez Rosendo | 0 | 0 | ESP | |
74 | Pereira Pia Luis | 0 | 0 | ESP | |
75 | Segura Santos Luis | 0 | 0 | ESP | |
76 | Vazquez Alonso Francisco Javier | 0 | 0 | ESP |
Outros datos:
Organización:
Escuela Internacional de Ajedrez Kasparov-Marcote
Ctra. General Pontareas- Mondariz Balneario Km. 7
Mondariz Balneario, Pontevedra.
Tel:986 662 377 Fax: 986 662 446
Página WEB: www.ajedrezmarcote.com
E-mail:torneos@ajedrezmarcote.com