Galicia
Campionato Galego Sub 12
Hotel Scala de Padrón
Do 31 ao 2 de abril de 2007
PARTIDAS: PGN | VISOR | DIRECTO
Fco. Javier Toba Rodriguez Campeón sub-12 e David Gómez Dieguez Subcampeón.
A Campeona sub-12 foi Bárbara Sierra Castro e Laura Formoso Leal segunda.
Informa: Manuel Antonio Pérez Fungueiro WEB
Federación Galega de Xadrez
Ronda 3:
Bo. | SNo. | Nome | Pts | Res. |
Pts | Nome | SNo. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | Arellano Pardo Martin | 2 | ½ - ½ |
2 | Toba Rodriguez Fco. Javier | 1 |
2 | 2 | Enriquez Pardo Manuel | 2 | 1 - 0 |
2 | Pino Vilar Denis | 53 |
3 | 4 | Freire Vazquez Cristian | 2 | 0 - 1 |
2 | Ruiz de Almiron Lomo Luis | 64 |
4 | 63 | Rodriguez Reboredo Angel | 2 | 0 - 1 |
2 | Barral Castro Yago | 5 |
5 | 65 | Segura Santos Luis | 2 | ½ - ½ |
2 | Pousada Garcia Noe | 7 |
6 | 69 | Vilar Neira Raul | 2 | 0 - 1 |
2 | Gomez Dieguez David | 9 |
7 | 10 | Blazquez Criado Sergio | 2 | 1 - 0 |
2 | Sierra Castro Barbara | 66 |
8 | 59 | Riobo Mayo Lois | 1½ | 0 - 1 |
1½ | Perez Sierra Brais | 3 |
9 | 6 | Rodriguez Dominguez Javier | 1½ | 1 - 0 |
1½ | Araujo Gonzalez Javier | 15 |
10 | 12 | Alonso Macias Maria | 1½ | 0 - 1 |
1½ | Manuel Marques Vicent | 42 |
11 | 8 | Varela Fernandez Andres | 1 | ½ - ½ |
1 | Garnelo Fernandez de Cordoba Tom | 34 |
12 | 35 | Gonzalez Regueiro Rodrigo | 1 | 1 - 0 |
1 | Alvarez Batan Jose Roberto | 13 |
13 | 37 | Iglesias Garcia Jorge | 1 | 1 - 0 |
1 | Campos Nieto Pablo | 17 |
14 | 18 | Cea Millan Jesus | 1 | 1 - 0 |
1 | Gonzalvez Becerra Pablo | 36 |
15 | 39 | Lomba Gonzalez Sergio | 1 | 1 - 0 |
1 | Dieste Piñeiro Samuel | 21 |
16 | 22 | Docal Permuy Carlos | 1 | 1 - 0 |
1 | Lorenzo Dieguez Manuel | 40 |
17 | 45 | Osorio Alvarez Mario | 1 | 0 - 1 |
1 | Dominguez Carnero Javier | 23 |
18 | 24 | Estevez-Lopez Abuin Javier | 1 | 1 - 0 |
1 | Otero Lopez Miguel | 46 |
19 | 26 | Feijoo Lopez Iago | 1 | 0 - 1 |
1 | Paradela Del Rio Mauro | 48 |
20 | 47 | Otero Omil Alberto | 1 | 1 - 0 |
1 | Fernandez Borrego Carlos | 27 |
21 | 28 | Fernandez Gonzalez Manuel | 1 | 1 - 0 |
1 | Rivera Valenzuela Beatriz | 60 |
22 | 30 | Formoso Leal Laura | 1 | 1 - 0 |
1 | Suarez Galiñanes Belen | 67 |
23 | 49 | Pardo Gomez Juan Carlos | 1 | ½ - ½ |
1 | Galvan Sotelo Asier | 31 |
24 | 32 | Garcia Martinez Pedro | 1 | 1 - 0 |
1 | Vazquez Gomez David | 68 |
25 | 57 | Porto Fuentes Oscar | 1 | ½ - ½ |
1 | Garcia Rodriguez Manuel | 33 |
26 | 20 | De Paz Mouriño Sergio | ½ | 0 - 1 |
½ | Rey Malde Henrique | 11 |
27 | 43 | Martinez Insua Pablo | ½ | 0 - 1 |
½ | Piñeiro Novas Adrian | 54 |
28 | 51 | Pereiro Barreiro Dario | 0 | 1 - 0 |
0 | Cidras Neira Jorge | 19 |
29 | 52 | Perez Rodriguez Martin | 0 | 0 - 1 |
0 | Ferrero Losada Tomas | 29 |
30 | 55 | Piñon Pena Fernando | 0 | 0 - 1 |
0 | Lema Perez Andres | 38 |
31 | 41 | Luaña Louzao Jacobo | 0 | 1 - 0 |
0 | Portela Gonzalez Marta | 56 |
32 | 58 | Prego Lopez Manuel | 0 | 1 - 0 |
0 | Martinez Justo Jesus | 44 |
33 | 61 | Rodriguez Libournet Dilan | 0 | 1 - 0 |
0 | Pavon Franco Miguel | 50 |
62 | Rodriguez Mendez Miguel Angel | 0 | 1 - - |
Bye |
Listado de Participantes:
SNo. | Nome | Rtg | NRtg |
---|---|---|---|
1 | Toba Rodriguez Fco. Javier | 1574 | 1574 |
2 | Enriquez Pardo Manuel | 1535 | 1535 |
3 | Perez Sierra Brais | 1503 | 1503 |
4 | Freire Vazquez Cristian | 1496 | 1496 |
5 | Barral Castro Yago | 1457 | 1457 |
6 | Rodriguez Dominguez Javier | 1454 | 1454 |
7 | Pousada Garcia Noe | 1415 | 1415 |
8 | Varela Fernandez Andres | 1400 | 1400 |
9 | Gomez Dieguez David | 1387 | 1387 |
10 | Blazquez Criado Sergio | 1337 | 1337 |
11 | Rey Malde Henrique | 1310 | 1310 |
12 | Alonso Macias Maria | 0 | 0 |
13 | Alvarez Batan Jose Roberto | 0 | 0 |
14 | Aparisi Novio Carmen | 0 | 0 |
15 | Araujo Gonzalez Javier | 0 | 0 |
16 | Arellano Pardo Martin | 0 | 0 |
17 | Campos Nieto Pablo | 0 | 0 |
18 | Cea Millan Jesus | 0 | 0 |
19 | Cidras Neira Jorge | 0 | 0 |
20 | De Paz Mouriño Sergio | 0 | 0 |
21 | Dieste Piñeiro Samuel | 0 | 0 |
22 | Docal Permuy Carlos | 0 | 0 |
23 | Dominguez Carnero Javier | 0 | 0 |
24 | Estevez-Lopez Abuin Javier | 0 | 0 |
25 | Fariña Lista Ruben | 0 | 0 |
26 | Feijoo Lopez Iago | 0 | 0 |
27 | Fernandez Borrego Carlos | 0 | 0 |
28 | Fernandez Gonzalez Manuel | 0 | 0 |
29 | Ferrero Losada Tomas | 0 | 0 |
30 | Formoso Leal Laura | 0 | 0 |
31 | Galvan Sotelo Asier | 0 | 0 |
32 | Garcia Martinez Pedro | 0 | 0 |
33 | Garcia Rodriguez Manuel | 0 | 0 |
34 | Garnelo Fernandez de Cordoba Tom | 0 | 0 |
35 | Gonzalez Regueiro Rodrigo | 0 | 0 |
36 | Gonzalvez Becerra Pablo | 0 | 0 |
37 | Iglesias Garcia Jorge | 0 | 0 |
38 | Lema Perez Andres | 0 | 0 |
39 | Lomba Gonzalez Sergio | 0 | 0 |
40 | Lorenzo Dieguez Manuel | 0 | 0 |
41 | Luaña Louzao Jacobo | 0 | 0 |
42 | Manuel Marques Vicent | 0 | 0 |
43 | Martinez Insua Pablo | 0 | 0 |
44 | Martinez Justo Jesus | 0 | 0 |
45 | Osorio Alvarez Mario | 0 | 0 |
46 | Otero Lopez Miguel | 0 | 0 |
47 | Otero Omil Alberto | 0 | 0 |
48 | Paradela Del Rio Mauro | 0 | 0 |
49 | Pardo Gomez Juan Carlos | 0 | 0 |
50 | Pavon Franco Miguel | 0 | 0 |
51 | Pereiro Barreiro Dario | 0 | 0 |
52 | Perez Rodriguez Martin | 0 | 0 |
53 | Pino Vilar Denis | 0 | 0 |
54 | Piñeiro Novas Adrian | 0 | 0 |
55 | Piñon Pena Fernando | 0 | 0 |
56 | Portela Gonzalez Marta | 0 | 0 |
57 | Porto Fuentes Oscar | 0 | 0 |
58 | Prego Lopez Manuel | 0 | 0 |
59 | Riobo Mayo Lois | 0 | 0 |
60 | Rivera Valenzuela Beatriz | 0 | 0 |
61 | Rodriguez Libournet Dilan | 0 | 0 |
62 | Rodriguez Mendez Miguel Angel | 0 | 0 |
63 | Rodriguez Reboredo Angel | 0 | 0 |
64 | Ruiz de Almiron Lomo Luis | 0 | 0 |
65 | Segura Santos Luis | 0 | 0 |
66 | Sierra Castro Barbara | 0 | 0 |
67 | Suarez Galiñanes Belen | 0 | 0 |
68 | Vazquez Gomez David | 0 | 0 |
69 | Vilar Neira Raul | 0 | 0 |
Outros datos:
Organización: Federación Galega de Xadrez
Colaboran: Concello de Padrón e Club Xadrez Padrón
Sitio Web: http://www.fegaxa.com
Árbitro principal : Lucas Iruretagoyena Pascual
Árbitro auxiliar sub-12 : Luis Manuel Pernas Goy