Galicia/Galiza
Galicia

III Aberto Internacional Concello de Valga
e Campionato de Xadrez Escolar

Valga - Pontevedra

Museo “Bella Otero” del Concello de Valga. Carretera Coruña-Vigo al lado del Ayuntamiento. Se pondrán indicadores.
Poranse indicadores

26 de Septiembre de 2009 Bases

VALEDEIRO PARA O IV CIRCUITO GALEGO ESCOLAR 2009

Informa: Pablo Espiñeira Club de Xadrez Padrón

Clasificacións Finais Categorías:

Sub8 | Sub10 | Sub12 | Sub14 | Sub16 | Absoluto

Categoría Sub8 Subir

Clasificación Final Sub8

Pos Nome Club Pts BUC Prog Prog-1 BUC
1 Represa Pérez Mireya Laroca 23½ 19½ 18½  16½  13½  10    5½ 22
2 Mendez Rial Jorge Rianxo 5 20½ 17 16   14   12    9    5 18
3 Fernandez Gayoso Brais   5 19 19 18   16   13    9    5 18
4 Segura Santos Jorge CX Fontecarmoa 23 18½ 17½  15½  12½   9    4½ 21½
5 Martínez Doldán Jaime CX Fontecarmoa 4 23 14 14   13   11    8    4 20½
6 Ferreiro Solla Pablo EXP 4 21½ 14 13   12   10    7    4 19
7 Bayón Rolo Miguel Angel CX Fontecarmoa 4 17 12 11   10    9    7    4 15½
8 Rodríguez Ferreirós Angela CX Fontecarmoa 4 16 13 12   11    9    7    4 15
9 Oliva Arrojo Juan CFX 16 11 11   10    8    6    3½ 14½
10 Martínez Justo Sofía CX Fontecarmoa 15½ 9½   9    7½   6    3½ 14½
11 Otero Eiras Rubén CX Fontecarmoa 3 23 14 13   11    9    6    3 20½
12 Portela Peleteiro Pablo EXP 3 21½ 13 12   11    9    6    3 19
13 Rey Suarez Iván CX Fontecarmoa 3 21 15 14   12    9    6    3 19
14 Bouza Freire-Lestón Samson Fontecarmoa 3 18 11 10    9    8    6    3 16½
15 Merino Curras Uxio   3 16½ 12 11    9    7    5    3 15
16 Crespo Fuentes Alex Escuela Lalin 19 10 10    9    7    5    2½ 18
17 Gonzalez Irala Jose Carlos Casa da Xuventude 16 8½   7½   6½   4½   2½ 15
18 Garcia Alvarez Paula Karpov 15½ 7½   7    6½   5    2½ 14
19 Melón Gómez Brais Xadrez Sanxenxo 14 7½   6½   5½   4½   2½ 13
20 Rodríguez Ferreirós Andrés CX Fontecarmoa 14 6 6    6    5½   4    2½ 13
21 Maquieira Vidal Diego EXP 2 20 7 6    5    4    3    2 17½
22 Leira Souto Alejandro   2 19 6 6    6    5    4    2 18
23 Diaz Chub Miguel Ponteareas 2 14½ 4½   4½   4    3½   2 13½
24 Martinez Rodriguez Ruben Rianxo 15½ 3½   3½   3½   2½   1½ 14½
25 Sousa Martin Beltran Casa da Xuventude 1 19½ 6 5    4    3    2    1 16½
26 Millán Pérez Antía CX Fontecarmoa 1 14½ 5 5    4    3    2    1 13½
27 Gonzalez Magariños Daniel Portas 0 17½ 0 0    0    0    0    0 15
  Lorenzo Vazquez Alex Lucena 0 17½ 0 0    0    0    0    0 15
29 Pena Varela Martin USC 0 17 0 0    0    0    0    0 15

Categoría Sub10 Subir

Clasificación Final Sub10

Pos Nome Club Pts BUC Prog Prog-1 BUC
1 Portela Peleteiro Alberto EXP 6 22 21 20   18   15   11    6 20½
2 Lomba Gonzalez Daniel Albatros 5 24 18 17   15   12    9    5 21½
3 Roma Barge Gabriel Xadrez Ourense 5 21½ 19 18   16   13    9    5 21
4 Dominguez Fernandez Angel Casa da Xuventude 4 25½ 16 15   13   11    8    4 23
5 Dorado Meijide Andrea CX Fontecarmoa 4 21½ 14 13   11    9    7    4 19
6 Puga Sanchez Miguel Casa da Xuventude 4 21 15 14   13   11    8    4 20½
7 Bugliot Mateo Diego Cambre 4 20½ 16 15   13   10    7    4 18
8 Vieites Perez Pedro USC 4 18½ 15 14   13   11    8    4 17½
9 Oliva Arrojo Manuel CFX 4 18½ 14 13   11    9    7    4 16½
10 de Santiago Rodriguez Jorge CX Fontecarmoa 4 18½ 13 12   11    9    7    4 16
11 Santos Garcia Mario CX Fontecarmoa 4 18 13 13   12   10    7    4 17
12 Leiro Vidal Leonardo Sanxenxo 14½ 11½ 11½  11    9½   7    3½ 13
13 Padilla Picuasi Inti_Edison Portas 3 19½ 12 12   11    9    6    3 17½
14 Lopez Carballal Sergio Karpov 3 19 10 10    9    8    6    3 17½
15 Martinez Peña Raul Casa da Xuventude 3 17½ 10 10    9    7    5    3 16
16 Pazos Porta Daniel CFX 3 15½ 12 12   11    9    6    3 14½
17 Rua Refoxos Anxo Fischer 3 15 12 11    9    7    5    3 14
18 Urdampilleta Cruz Carlos Fischer 3 10 7 7    7    6    5    3
19 Duarte Blanco Christian Portas 21 8½   7½   6½   4½   2½ 19½
20 Oliva Arrojo Antonio CFX 19 8½   8    6½   5    2½ 18
21 Vilar Carpente Hector Grupo Bazan 16½ 8½   7½   6½   4½   2½ 16
22 Diz Barreiro Javier CX Fontecarmoa 2 19½ 9 8    7    6    4    2 16½
23 Loureiro García Esteban CX Fontecarmoa 2 18 6 6    6    5    4    2 16½
24 Carrera Martinez Severino Ponteareas 2 17 6 6    5    4    3    2 15½
25 Bua Somoza David CX Fontecarmoa 2 15½ 5 5    5    5    4    2 14½
26 Cano Vazquez Susana Grupo Bazan 2 15 7 6    5    4    3    2 14½
27 Hermo Martinez David Rianxo 17 3½   3½   3½   2½   1½ 16
28 Cores Raño Vicente Rianxo 14½ 2½   2½   2½   2½   1½ 13½
29 Garcia Rivada Pablo Ponteareas 1 19½ 6 5    4    3    2    1 17½
30 Torres Alfonsin Brais Portas 0 18½ 0 0    0    0    0    0 15½
31 Sanchez de Toca Mario_Rodriguez CFX 0 16½ 0 0    0    0    0    0 15
32 Vidal Fernandez Pablo Lucena 0 15½ 0 0    0    0    0    0 15

Categoría Sub12 Subir

Clasificación Final Sub12

Pos Nome Club Pts Victorias BUC Prog Prog-1 BUC
1 Rodriguez Dominguez Miguel Marin 5 5 21 16 15   14   12    9    5 18½
2 Portas Betanzos Ezequiel CX Fontecarmoa 5 5 19 18 17   15   12    9    5 18
3 Bayon Rolo Juan Andres Gal 4 23½ 19 18   16   13    9    4½ 21
4 Salas Fernandez Antonio Ponteareas 4 22½ 15 14   13   11    8    4½ 19½
5 Suarez Gomez Julio Gal 4 21 19 18   16   13    9    4½ 21
6 Padilla Picusi Sandro_Cesar Portas 4 17½ 15 14   13   11    8    4½ 16½
7 Gomez Dieguez Adrian   4 4 22½ 15 14   12   10    7    4 20
8 Garcia Alvarez Alejandro Karpov 4 4 17½ 12 11   10    9    7    4 16½
9 Graña Gomez Diego CFX 4 4 16½ 12 12   11    9    7    4 15
10 Prado Acebo Ines Grupo Bazan 3 24 15 14   12   10    7    3½ 21
11 Reboreda Garcia Daniel EXP 3 19½ 16 15   13   10    7    3½ 17½
12 Alvarez Dominguez Lua Laroca 3 17 11½ 10½   9    7½   6    3½ 16
13 Rodriguez Sigler Alexandre Grupo Bazan 2 16 11½ 10½   9    7½   6    3½ 14
14 Grande Palacios Ana   3 2 21 12 12   11    9    6    3 19½
15 Garcia Jamardo Hector Portas 3 3 19½ 12 11   10    8    6    3 18
16 Maquieira Vidal Alvaro EXP 3 3 17 11 11   10    8    6    3 16
17 Fernandez Lage Ramon   3 3 16 9 9    8    7    5    3 15
18 Lopez Carballal Alonso Karpov 3 3 15½ 10 10    9    7    5    3 15½
19 Vazquez Antonio Portas 3 2 14½ 8 8    7    6    5    3 13½
20 Cores Raño Jose Benito Rianxo 1 14½ 7½   6½   5½   4    2½ 13½
21 Picos Maiztegui Miguel CFX 2 2 21½ 11 10    8    6    4    2 19
22 Betanzos Jamardo Miriam   2 1 21 8 7    6    5    4    2 19½
23 Andion Linares   2 2 19 7 7    7    6    4    2 17½
24 Devesa Melon Daniel Xadrez Sanxenxo 2 2 15 7 7    7    6    4    2 15
25 Ocampo Rivas Juan_Ramon Portas 2 2 14 7 7    6    5    4    2 14
26 Torrado Baños Marcos CX Fontecarmoa 2 1 12 4 4    4    4    3    2 12
27 Sobrino Yañez Diego Rianxo 0 18½ 5½   5½   4½   3    1½ 16½
28 Blanco Seijas Antia CX Fontecarmoa 1 1 17 3 3    3    3    2    1 17
29 Ferreiros Rodriguez Cristopher Rianxo 0 0 18 0 0    0    0    0    0 15
30 Portela Rosales Mauro Fischer 0 0 17 0 0    0    0    0    0 15
31 Piña Lopez Carlos Rianxo 0 0 16½ 0 0    0    0    0    0 15
32 Gonzalez Figueira Alvaro Rianxo 0 0 14 0 0    0    0    0    0 13

Categoría Sub14 Subir

Clasificación Final Sub14

Pos Nome Club Pts BUC Prog Prog-1 BUC
1 Iglesias Garcia Jorge Lucena 5 23½ 19 18   16   13    9½   5 20½
2 Lomba Gonzalez Sergio Albatros 5 21½ 19 18   16   13    9½   5 19½
3 Rey Malde Henrique Gal 23 16½ 15½  13½  11½   8½   4½ 20
4 Varela Fernandez Andrés CX Fontecarmoa 20 16 15   13   10½   8    4½ 18
5 Dominguez Carnero Javier Gal 4 22 12½ 12   11½  10    7½   4 19
6 Alonso Macias Maria Gal 4 20 15 14   12   10    7    4 18
7 Barral Castro Yago   4 19½ 13 13   12   10    7    4 17½
8 Lorenzo Dieguez Manuel Lucena 4 18½ 14 13   12   10    7    4 16½
9 Segura Santos Luis Gal 19 14 13   11    8½   6    3½ 18
10 Magariños Gomez Pablo   15 13 12½  11    9½   7    3½ 14
11 Dieste Pineiro Samuel   3 19½ 12 11   10    8    6    3 17½
12 Betanzos Jamardo Adrián CX Fontecarmoa 3 19 12 11   10    8    6    3 17
13 Sierra Castro Barbara Portas 3 18 12 12   11    9    6    3 17
14 Lamas Luaña Jacobo CX Fontecarmoa 3 15½ 7 7    7    6    5    3 14½
15 Garcia Rodriguez Manuel CX Fontecarmoa 3 15 6 6    6    6    5    3 14
16 Martinez Justo Jesus   19 8½   7½   6½   5    2½ 17
17 Leira Souto Antonio   12½ 4½   4½   4½   4    2½ 11½
18 Fernandez Leira Carlos   2 17½ 10 9    8    6    4    2 16½
19 Gonzalvez Becerra Pablo Portas 2 17 8 8    7    6    4    2 16
20 Melon Gomez Adrián Xadrez Sanxenxo 2 16½ 9 8    7    6    4    2 15½
21 Sanchez Barreiro Victor Valga 2 14½ 7 6    5    4    3    2 13½
22 Fernandez Romero Daniel Rianxo 1 17½ 5 5    4    3    2    1 15½
23 Calandria Dobarro Juan_Pablo Escuela Lalin 1 14 4 4    4    3    2    1 13
24 Souto Bautista Ivan Ponteareas 1 13½ 1 1    1    1    1    1 12½
25 Fernandez Pereiro Alfonso Ponteareas 0 19½ 0 0    0    0    0    0 16½
26 Raño Conde Clara CX Fontecarmoa 0 17½ 0 0    0    0    0    0 15

Categoría Sub16 Subir

Clasificación Final Sub16

Pos Nome Club Pts BUC Prog Prog-1 BUC
1 Carreira Casais Anxo USC 17½ 20 19   17   14   10    5½ 16½
2 Montans Lopez Adrian CX Fontecarmoa 5 17 17 16   14½  12    9    5 16
3 Alvarez Dominguez Breixo Laroca 4 24½ 16 15   13½  11    8    4 21½
4 Barral Lijo Javier Gal 4 22½ 15 14   12   10    7    4 19½
5 Abal Cores Lucas CX Fontecarmoa 4 17 12 11   10    9    7    4 16
6 Palacios Gonzalez Miguel EXP 23½ 15 14   12   10    7    3½ 20½
7 Sanchez Gabin Aranzazu Grupo Bazan 22 13½ 12½  11    8½   6    3½ 19½
8 Rivera Couce Aday Grupo Bazan 3 21½ 11½ 11   10    8    6    3 19
9 Amil Insua Anxo   3 19 12 12   11    9    6    3 17½
10 Leiro Poza Aitor   3 17 10 10    9    8    6    3 16
11 Otero Perez Javier CX Fontecarmoa 3 16 11 10    9    7    5    3 14½
12 Blanco Seijas Adrián   3 14½ 8 8    8    7    5    3 13½
13 Lopez Castro Alberto CX Fontecarmoa 3 13 7 7    7    6    5    3 12
14 Nieto Luna Alessandro Portas 18½ 10 9½   8    6½   5    2½ 17
15 Sixto Puente Eloy   2 17 8 8    7    6    4    2 14½
16 Varela Peteira David   2 16½ 7 6    5    4    3    2 15½
17 Gonzalez Rodriguez Heitor Rianxo 1 17½ 2 2    2    2    2    1 16½
18 Llerena Potel Sergio Valga 1 17 4 4    4    3    2    1 16
19 Paz Martinez Cibran Fischer 1 15½ 5 5    4    3    2    1 14½

Categoría Absoluta Subir

Clasificación Final Absoluta

Rank SNo. Nombre Elo EloN EloInt Pts Vic Emp Derrs Retir Part. BUC Prog Prog-1 BUC EloN-Ø EloInt-Ø Elo+/- W n We W-We K Ra Rp
1 3 De Prado Rodriguez Oscar 2255 2199 2255 6 1 0 0 7 34 27½ 26½  24½  21½  17½  12½   6½ 31 2094 2124 32,3 6,5 7 4,53 1,97 0 2131 2546
2 5 Torrado Quintela Julio 2233 2220 2233 6 6 0 1 0 7 32½ 25 24   22   19   15   11    6 29 2024 2000 14,1 5,0 6 3,93 1,07 0 2101 2309
3 2 Pazos Porta Antonio 2267 2246 2267 4 3 0 0 7 33 23½ 22½  20½  18   14½  10½   5½ 29½ 2052 2063 6,3 5,5 7 5,06 0,44 0 2070 2293
4 7 Garcia Brion Eduardo 2193 2159 2193 5 1 1 0 7 32 23½ 22½  20½  18   14½  10    5½ 28½ 1973 2051 14,0 5,5 7 4,57 0,93 0 2064 2281
5 4 Patiño Romaris Juan_Roberto 2239 2230 2239 5 5 0 2 0 7 31½ 22 21   19   16   13    9    5 28½ 1910 1936 -4,4 4,0 6 4,37 -0,37 0 2036 2094
6 6 Lopez Rodriguez Walter 2216 2208 2216 5 5 0 2 0 7 31½ 21 20   18   15   12    9    5 28 1987 2015 -2,0 5,0 7 5,03 -0,03 0 2026 2173
7 13 Ventas Perez Andres 2021 2097 2021 5 5 0 2 0 7 29 21 20   18   16   13    9    5 26 1741 1837 4,8 2,0 4 1,28 0,72 0 2164 1995
8 8 Rodriguez Calvo Manoel 2147 2132 2147 5 5 0 2 0 7 29 20 19   17   15   12    9    5 26½ 1915 1811 -4,2 3,0 5 3,52 -0,52 0 1975 1969
9 17 Alonso Macias Victor 2003 1973 2003 5 5 0 2 0 7 27½ 20 19   18   16   13    9    5 25½ 1876 1922 23,0 4,0 6 2,92 1,08 0 2009 2080
10 24 Guijarro Arca Basilio 1889 1835 1889 5 4 2 1 0 7 25 19½ 18½  17   14½  12    9    5 24 1859 1905 49,5 4,0 6 2,23 1,77 0 1989 2063
11 1 Espiñeira Gonzalez Diego 2279 2264 2279 4 1 2 0 7 31½ 20½ 19½  17½  15½  12½   9    4½ 29 2080 2112 -5,2 4,5 7 4,83 -0,33 0 2118 2214
12 12 Navarro Rivas Rashid 2046 0 2046 4 1 2 0 7 28½ 20 19   17½  15   11½   8    4½ 26½ 1767 1829 -11,5 3,5 6 3,91 -0,41 25 1910 1931
13 9 Abuin Boullon Manuel_Angel 2139 2119 2139 4 1 2 0 7 28½ 19 18   16½  15   12½   9    4½ 26 1851 1890 -10,7 3,5 6 4,13 -0,63 0 1981 1992
14 19 Sanz Sixto Juan Jesus 1987 1937 1987 4 1 2 0 7 27½ 16½ 15½  14½  12½  10½   8    4½ 25 1687 1788 0,2 1,5 4 1,56 -0,06 0 2080 1890
15 26 Dominguez Gonzalez Avelino 1887 1846 1887 4 3 2 2 0 7 28½ 18½ 17½  15½  13½  11    8    4 26½ 1932 1958 36,2 3,0 6 1,81 1,19 0 2051 2008
16 29 Portela Gonzalez Adrian 1825 1795 1825 4 4 0 3 0 7 28 17 17   16   14   11    8    4 26 1830 1912 27,8 2,0 5 0,92 1,08 0 2106 1962
17 11 Campos Calvo-Sotelo Juan 2052 2062 2052 4 3 2 2 0 7 27½ 17½ 16½  15½  13½  11    8    4 24½ 1673 1704 -31,5 1,0 4 2,64 -1,64 0 1932 1754
18 18 Fernandez Lago David 2003 1993 2003 4 4 0 3 0 7 27 17 16   15   13   10    7    4 25 1675 1760 -16,0 2,0 4 1,87 0,13 0 2030 1810
19 21 Garcia Brion Hugo 1937 1985 1937 4 4 0 3 0 7 26 16 15   14   12   10    7    4 23 1689 1721 -22,2 1,0 4 1,89 -0,89 0 1961 1771
20 27 Amil Blanco Manuel Angel 1857 1867 1857 4 3 2 2 0 7 25 17½ 16½  15   12½  10    7    4 24½ 1807 1879 14,1 2,0 5 1,25 0,75 0 2069 1929
21 14 Fernandez Alvarez Gonzalo 2013 1971 2013 4 3 2 2 0 7 25 17½ 16½  15   12½  10    7    4 23 1812 1855 -6,3 3,0 6 3,48 -0,48 0 1935 1905
22 38 Arevalillo Romero Marcos 0 0 0 4 4 0 3 0 7 22½ 15 15   14   13   11    8    4 22 1767 1753 144,7 1,0 4     25 2018 1803
  39 Blanco Juan Carlos 0 0 0 4 4 0 3 0 7 22½ 15 15   14   13   11    8    4 22 1841 1905 166,0 3,0 6     0 1990 1955
24 32 Martinez Dourado Daniel 1756 1756 0 4 4 0 3 0 7 22 13 13   12   11    9    7    4 21 1726 1715 14,9 1,0 4     0 1952 1765
25 20 Barreiro Piñeiro Jose 1940 1901 1940 3 1 3 0 7 29 17 16   15   13   10½   7    3½ 27 1901 1950 8,3 2,5 6 2,24 0,26 0 2042 1950
26 22 Susavila Muñiz Antonio 1934 1901 1934 3 1 3 0 7 25 15½ 14½  13½  11½   9½   7    3½ 23 1754 1761 -18,9 1,5 5 2,63 -1,13 0 1905 1761
27 15 Rodriguez Perez Jesus 2011 1985 2011 3 1 3 0 7 25 15 14   13   11    8½   6    3½ 23 1561 1714 -39,6 1,5 4 2,32 -0,82 0 1950 1714
28 33 Fandiño Nuñez Jose_Javier 1738 1662 1738 3 1 3 0 7 24½ 13½ 13½  12½  11½   9½   7    3½ 22½ 1742 1824 20,8 1,5 5 1,08 0,42 0 1979 1824
29 23 Nuñez Garcia Ramon 1921 1828 1921 3 1 3 0 7 21 12½ 12   10½   9    7½   6    3½ 19 1611 1706 -31,9 2,0 5 3,05 -1,05 0 1828 1706
30 34 Tubio Agrasar Pablo 1704 1332 1704 3 1 3 0 7 18½ 11 11   10    9    8    6    3½ 18 1496 1627 22,2 1,0 3 0,88 0,12 0 1900 1627
31 30 Amado Rodriguez Francisco 1807 1697 1807 3 3 0 4 0 7 26½ 13 13   12   10    8    6    3 24½ 1565 1685 -35,1 0,0 3 0,65 -0,65 0 2049 1635
32 31 Crespo Varela Salvador 1789 1821 1789 3 3 0 4 0 7 25 13 13   12   11    9    6    3 23 1661 1763 -27,4 0,0 4 0,89 -0,89 0 2024 1713
33 52 Pulleiro Bermudez Gustavo 0 0 0 3 3 0 4 0 7 24½ 13 12   11   10    8    6    3 22 1864 1732 139,9 1,0 5     25 1865 1682
34 25 Hevia Sieira Alberto 1888 1888 0 3 3 0 4 0 7 23½ 13 13   12   10    8    6    3 21½ 1413 1507 -64,7 0,0 1     0 2147 1457
35 46 Martinez Dourado Nestor 0 0 0 3 3 0 4 0 7 23½ 12 12   12   11    9    6    3 22½ 1680 1792 100,7 2,0 6     0 1858 1742
36 28 Calvo Cobas Javier 1835 1741 1835 3 3 0 4 0 7 22½ 10 10   10    9    7    5    3 20½ 1508 1648 -52,3 0,0 3 1,09 -1,09 0 1965 1598
37 36 Bedoya Ramos Hector 1688 1753 1688 3 3 0 4 0 7 20½ 10 10    9    8    7    5    3 18½ 1442 1592 -58,9 0,0 2 0,22 -0,22 0 2046 1542
38 40 Blanco Rey Luis Antonio 0 0 0 3 3 0 4 0 7 20 10 10    9    8    7    5    3 19 1616 1628 70,7 0,0 3     25 1931 1578
39 37 De La Peña Llerandi Adolfo 1585 1526 1585 1 1 4 1 7 26½ 13 12   10½   9    7½   5    2½ 23 1806 1836 7,4 1,5 5 0,73 0,77 0 1906 1643
40 50 Nuñez Gerpe Diego 0 0 0 2 1 4 0 7 23 11½ 11   10½   9    7½   5    2½ 21 1737 1751 71,6 0,5 4     0 2015 1649
41 53 Represa Garazo Juan_M. 0 0 0 1 1 4 0 6 23 11 11   10    9    7    5    2½ 20½ 1641 1667 30,0 1,5 4     0 1800 1474
42 35 Soutullo Figueroa Enrique 1699 1699 0 2 1 4 0 7 20½ 8 8    7    6    5    4    2½ 18½ 1433 1583 -75,2 0,0 2     0 2041 1481
43 16 Cantorna Berdullas Diego 2008 1978 2008 2 1 4 0 7 20 8½   7½   6½   5½   4    2½ 19 1537 1665 -60,9 0,0 3 1,49 -1,49 0 2019 1563
44 44 Lomba Baz Antonio Jesus 0 0 0 2 2 0 5 0 7 21 8 8    8    7    6    4    2 20 1686 1689 64,4 0,0 5     0 1805 1531
45 42 De Santiago De Santiago Jose A 0 0 0 2 1 2 4 0 7 20½ 7½   7½   6½   5½   4    2 18½ 1746 1753 67,8 0,5 5     25 1894 1595
46 49 Nuñez Gerpe David 0 0 0 2 2 0 5 0 7 19 7 7    7    7    6    4    2 18 1451 1476 -3,9 0,0 1     0 1934 1318
47 45 Lopez Louro Marcos 0 0 0 2 2 0 5 0 7 18 6 6    6    6    5    4    2 17½ 1411 1571 -16,9 0,0 3     0 1798 1413
48 47 Mendez Somoza Jorge 0 0 0 2 2 0 5 0 7 16½ 6 6    6    6    5    4    2 15½ 1456 1580 -3,4 0,0 3     0 1821 1422
49 41 Cano Pelaez Alberto 0 0 0 2 2 0 5 0 7 15 3 3    3    3    3    3    2 14½ 1381 1546 -26,1 0,0 2     0 1910 1388
50 54 Vazque Martinez Maria_Angeles 0 0 0 1 0 0 6 0 6 23 5 5    5    4    3    2    1 21 1333 1527 -112,8 0,0 2     0 1781 727
51 48 Mosquera Pérez Ignacio 0 0 0 1 1 0 2 0 3 22½ 5 5    5    4    3    2    1 20½ 1628 1579 22,3 0,0 1     0 1937 1454
52 51 Perez Mosquera Adrian 0 0 0 1 1 0 6 0 7 17½ 3 3    3    3    3    2    1 16½ 1402 1557 -73,1 0,0 2     0 1949 1248
53 43 Leiro Abelleira Jesús Fco 0 0 0 1 1 0 6 0 7 16½ 1 1    1    1    1    1    1 15½ 1391 1487 -74,1 0,0 1     0 2008 1178
54 10 Nedobora Gregori 2072 2039 2072 0 0 0 0 1 1 23 0 0    0    0    0    0    0 21 0 0 0,0 0,0 0     0 0  

Organiza:

Concello de Valga

Escola Municipal do Concello de Valga

Colaboran:

Escola Municipal do Concello de Valga

Logo
Federación Galega de Xadrez

 

TablaDeFlandes