III Circuito Galego Escolar
Clasificación Final
Sub 16:
Campións Circuito Sub-16
Pto. | NOME |
CLUB/ESCOLA |
F.Our. | S.Rita | Mar. | Saln | Mug | Vilan | Vilag | Ponte | MVlg | Valga | Ptos |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gallego Martín, Miguel |
Villa de Bouzas |
5,0 | 5,5 | 4,5 | 5,5 | 4,5 | 4,0 | 5,0 | 6,0 | 31,5 | ||
2 | Alonso Macías, Víctor |
Karpov |
4,3 | 4,0 | 5,0 | 5,0 | 4,0 | 4,0 | 4,5 | 5,0 | 5,0 | 28,8 | |
3 | Alonso Caamaño, Rubén |
Universidad de Vigo |
4,3 | 4,5 | 4,0 | 4,5 | 4,5 | 4,0 | 3,5 | 25,8 | |||
4 | López Graña, Carmen |
Circulo Ferrolano |
3,4 | 3,0 | 4,0 | 3,0 | 4,5 | 3,5 | 3,5 | 4,0 | 22,9 | ||
5 | Rodríguez Reboredo, Sara |
Albatros A Guarda |
3,0 | 3,0 | 4,0 | 3,0 | 4,0 | 4,0 | 4,0 | 22,0 | |||
6 | Montáns López, Adrián |
Fontecarmoa |
2,1 | 3,0 | 3,0 | 3,5 | 2,5 | 3,5 | 4,0 | 3,0 | 3,5 | 20,5 | |
7 | Rodríguez Varela, Rubén |
Naron |
3,0 | 4,0 | 3,0 | 3,5 | 3,0 | 2,5 | 3,0 | 3,5 | 20,0 | ||
8 | Roma Barge, Luís |
Xadrez Ourense |
3,4 | 3,0 | 4,5 | 3,0 | 3,5 | 2,5 | 0,0 | 19,9 | |||
9 | Aguirre Álvarez, Marina |
Universidad de Vigo |
3,0 | 3,0 | 3,0 | 4,0 | 3,0 | 3,0 | 19,0 | ||||
10 | Abal Cores, Cristhian |
Fontecarmoa |
3,4 | 4,5 | 2,0 | 2,0 | 2,0 | 4,0 | 2,5 | 2,5 | 18,9 | ||
11 | Roca Rivera, Alejandro |
Naron |
3,4 | 5,0 | 3,5 | 3,0 | 4,0 | 18,9 | |||||
12 | Vila González, Daniel |
Universidad de Vigo |
4,7 | 4,5 | 4,5 | 5,0 | 18,7 | ||||||
13 | Paz Pérez, Santiago |
Naron |
3,0 | 3,5 | 3,5 | 2,0 | 2,5 | 0,0 | 2,5 | 3,0 | 18,0 | ||
14 | Otero Pérez, Javier |
Fontecarmoa |
2,1 | 3,0 | 3,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 3,0 | 3,5 | 2,0 | 17,6 | |
15 | Rivera Couce, Aday |
Grupo Bazan |
2,6 | 2,5 | 3,5 | 3,0 | 2,5 | 1,5 | 3,0 | 3,0 | 17,6 | ||
16 | Portela González, Adrián |
Karpov |
4,5 | 4,5 | 4,0 | 3,5 | 16,5 | ||||||
17 | García Paz, Martín |
Fontecarmoa |
2,6 | 2,0 | 2,0 | 3,0 | 3,0 | 2,0 | 3,0 | 2,5 | 16,1 | ||
18 | Cascallar Taboada, Diego |
Fontecarmoa |
3,4 | 4,0 | 4,0 | 3,5 | 0,0 | 0,0 | 14,9 | ||||
19 | Martínez Vecillas, Javier |
Xadrez Ourense |
3,4 | 5,0 | 3,0 | 3,5 | 0,0 | 0,0 | 14,9 | ||||
20 | Berridi Solla, Felix |
Fontecarmoa |
1,7 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 3,0 | 2,0 | 12,7 | |||
21 | Ansede Taboada, Adrián |
Escola Ferrola |
0,9 | 2,0 | 2,5 | 1,5 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 1,5 | 1,5 | 2,0 | 11,5 |
22 | Rodríguez Vázquez, Alba |
Xadrez Ourense |
3,4 | 2,5 | 4,0 | 9,9 | |||||||
23 | López Garrido, Daniel |
Xadrez Ourense |
4,3 | 5,0 | 9,3 | ||||||||
24 | Pedreira Giralda, Francisco |
Sigras |
3,9 | 3,5 | 7,4 | ||||||||
25 | Amil Insua, Anxo |
Marquiño |
3,5 | 3,5 | 7,0 | ||||||||
26 | Brun Cascallar, Lucía |
Fontecarmoa |
1,5 | 2,0 | 1,0 | 2,0 | 6,5 | ||||||
27 | González Enríquez, Borja |
Xadrez Ourense |
3,0 | 3,0 | 6,0 | ||||||||
28 | Senlle Caride, Miguel |
Universidad de Vigo |
5,1 | 5,1 | |||||||||
29 | Tubio Agrasar, Pablo |
Valga |
2,0 | 3,0 | 5,0 | ||||||||
30 | Becerra Nieves, Miguel |
Xadrez Ourense |
1,7 | 3,0 | 4,7 | ||||||||
31 | Gavilanes Limia, Carmen |
Xadrez Ourense |
1,7 | 3,0 | 4,7 | ||||||||
32 | Otero Nogueira, Brais |
Universidad de Vigo |
4,7 | 4,7 | |||||||||
33 | Ferro Cao, David |
Xadrez Ourense |
2,6 | 2,0 | 4,6 | ||||||||
34 | Oro Coello, Antón |
Xadrez Ourense |
2,6 | 2,0 | 4,6 | ||||||||
35 | Teixeira, Rafael |
Amador de Mirandela |
4,3 | 4,3 | |||||||||
36 | Vidal Alves, Alejandro |
Portas |
2,0 | 2,0 | 4,0 | ||||||||
37 | Da Silva Santos, Leonardo |
G.D. Dias Ferreira |
4,0 | 4,0 | |||||||||
38 | De Francisco y De Diego, Felipe |
Talavera de la Reina |
3,9 | 3,9 | |||||||||
39 | Millán Soto, Miguel |
Circulo Ferrolano |
3,9 | 3,9 | |||||||||
40 | Gomes Mendes, Pedro Miguel |
G.D. Dias Ferreira |
3,5 | 3,5 | |||||||||
41 | Rodríguez López, Alberto |
Maristas |
3,5 | 3,5 | |||||||||
42 | Vázquez Silva, Andrés Miguel |
Maristas |
3,5 | 3,5 | |||||||||
43 | Castañeda Pérez, Sabela |
Xadrez Ourense |
0,9 | 2,5 | 3,4 | ||||||||
44 | Agna, Gabriel |
Amador de Mirandela |
3,4 | 3,4 | |||||||||
45 | Ausin Neira, David |
3,0 | 3,0 | ||||||||||
46 | Lorenzo Marquina, Enrique |
Xadrez Ourense |
3,0 | 3,0 | |||||||||
47 | Moreira Goris, Raúl |
Portas |
3,0 | 3,0 | |||||||||
48 | Abal Cores, Lucas |
Fontecarmoa |
3,0 | 3,0 | |||||||||
49 | Conde Valiño, Alberto |
Xadrez Ourense |
2,6 | 2,6 | |||||||||
50 | Gil Fernández, Juan José |
Xadrez Ourense |
2,6 | 2,6 | |||||||||
51 | Abal Lamoso, Aitor |
Concello Ribadumia |
2,5 | 0,0 | 2,5 | ||||||||
52 | Sieira Touriño, Iago |
Fontecarmoa |
0,0 | 2,0 | 2,0 | ||||||||
53 | Llerena Potel, Sergio |
Valga |
2,0 | 2,0 | |||||||||
54 | Abeal, Adrián |
Circulo Ferrolano |
0,9 | 1,0 | 1,9 | ||||||||
55 | López Castro, Alberto |
Fontecarmoa |
1,0 | 1,0 | |||||||||
56 | Quintáns Fernández, Estela |
Xadrez Ourense |
0,9 | 0,9 |
* Puntuacións ponderadas=(6xpuntos no torneo)/nº de roldas do torneo
Información:
Torneos do III Circuito Galego Escolar
Características do Torneo Base (6 Roldas)