Galicia
XVIII Aberto Internacional Cidade das Burgas
Casa da Xuventude de Ourense. Rúa Celso Emilio Ferreiro, 27
Partidas PGN | Visor | Galería Fotos Flash
7 ao 15 de xullo de 2009
TORNEO DO XXII CIRCUITO GALEGO DE XADREZ
Informa: José Antonio Álvarez Director do Torneo e Manuel Álvarez WEB | Bases
Listado/Fotos
(Clic para ver Foto):
No. | Nome |
FED | FIDE | EloN | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | IM | Ortiz Suarez Isan Reynaldo | CUB | 2504 | 2532 | Val |
2 | IM | Andres Gonzalez Alberto | ESP | 2485 | 2475 | Eus |
3 | IM | Gomez Garrido Camilo | CUB | 2461 | 0 | |
4 | IM | Alvarez Pedraza Aramis | CUB | 2460 | 2490 | Cat |
5 | FM | Pozo Vera Sandro | CUB | 2452 | 2469 | Cat |
6 | GM | Petkov Vladimir | BUL | 2429 | 0 | |
7 | GM | Spassov Liuben | BUL | 2427 | 2412 | Val |
8 | FM | Guerra Mendez Jose Angel | CUB | 2408 | 2399 | Cat |
9 | FM | Gomez Ledo Roberto Carlos | CUB | 2404 | 0 | |
10 | FM | Andres Gonzalez Ivan | ESP | 2364 | 2345 | Ast |
11 | FM | Taboas Rodriguez Daniel | ESP | 2346 | 2343 | Mad |
12 | Baltar Iglesias David | ESP | 2323 | 2340 | Gal | |
13 | IM | Rodriguez Lopez Rafael | ESP | 2304 | 2313 | Gal |
14 | Guerra Tulcan Lenin | ECU | 2300 | 2316 | Ext | |
15 | Padeiro Jose | POR | 2284 | 2251 | Gal | |
16 | Mate Adan Carlos | ESP | 2277 | 2320 | Cnt | |
17 | Ferreira Jorge Viterbo | POR | 2202 | 0 | ||
18 | Fernandez De Pablo Miguel A | ESP | 2195 | 2197 | Ctl | |
19 | Vidal Del Rio Diego | ESP | 2134 | 2120 | Gal | |
20 | De Sousa Da Silva Armando | POR | 2071 | 2068 | Gal | |
21 | Outomuro Nieves Rafael | ESP | 2039 | 1988 | Gal | |
22 | Alonso Macias Victor | ESP | 2035 | 2007 | Gal | |
23 | Gomez Dominguez Xavier | ESP | 2031 | 2011 | Gal | |
24 | Millan Soto Miguel | ESP | 2014 | 1974 | Gal | |
25 | Bello Filgueira Joaquin Antoni | ESP | 1935 | 1920 | Gal | |
26 | Rey Cid Jose | ESP | 1923 | 1874 | Gal | |
27 | Outeiro Padin Heladio | ESP | 1921 | 1892 | Gal | |
28 | Salgado Gonzalez Julio | ESP | 1920 | 1919 | Gal | |
29 | Lopez Garrido Daniel | ESP | 1917 | 1883 | Gal | |
30 | Pinho Tiago Brandao De | POR | 1909 | 0 | ||
31 | Gomez Dominguez Breixo | ESP | 1895 | 1845 | Gal | |
32 | Otero Nogueira Brais | ESP | 1894 | 1870 | Gal | |
33 | Nora Fernando Manuel Lobo Caet | POR | 1880 | 0 | ||
34 | Arias Pineiro Alejandro | ESP | 1862 | 1844 | Gal | |
35 | Hermida Araujo Lino | ESP | 1859 | 1833 | Gal | |
36 | Casal Salgado Xose Luis | ESP | 1845 | 1783 | Gal | |
37 | Rodriguez Bernardo Gumersindo | ESP | 1836 | 1742 | Gal | |
38 | Portela Gonzalez Adrian | ESP | 1818 | 1788 | Gal | |
39 | Martins David Pires Tavares | POR | 1802 | 0 | ||
40 | Martinez Vecillas Javier | ESP | 1785 | 1687 | Gal | |
41 | Prol Lusquinos Jose Manuel | ESP | 1781 | 1680 | Gal | |
42 | Carrero Casas Carlos David | ESP | 1763 | 1678 | Gal | |
43 | Casas Reza Pablo | ESP | 1763 | 1650 | Gal | |
44 | Alvarez Dominguez Breixo | ESP | 1756 | 1613 | Gal | |
45 | Rodriguez Alvarez Sergio | ESP | 1753 | 1625 | Gal | |
46 | Pena Lodeiro Jose Luis | ESP | 1750 | 1721 | Gal | |
47 | Sotelo Lopez Francisco | ESP | 1741 | 1668 | Gal | |
48 | Losada Gallego Joaquin | ESP | 1739 | 1824 | Gal | |
49 | Ferreiro Mera Aaron | ESP | 1739 | 1767 | Gal | |
50 | Cruz Guerra Samuel | ESP | 1738 | 1664 | Gal | |
51 | Rey Alvarez Jacobo | ESP | 1704 | 1732 | Gal | |
52 | Villar Fernandez Jairo | ESP | 1698 | 1528 | Gal | |
53 | Fernandez Ansuar Borja | ESP | 1673 | 1536 | Gal | |
54 | Roma Barge Luis | ESP | 1653 | 1557 | Gal | |
55 | Ferreira Susana Carolina G | POR | 1618 | 0 | ||
56 | Vazquez Gomez David | ESP | 1617 | 1437 | Gal | |
57 | Arias Pineiro Alex | ESP | 1581 | 1535 | Gal | |
58 | Balu Henish | POR | 1543 | 0 | ||
59 | Fernandez Fernandez Fernando | ESP | 1532 | 1535 | Gal | |
60 | Sabuz Forneiro Martin | ESP | 1507 | 1484 | Gal | |
61 | Andrade Nuno Filipe | POR | 1478 | 0 | ||
62 | Vazquez Silva Andres Miguel | ESP | 1430 | 1292 | Gal | |
63 | Vila Vaquero Ruben | ESP | 0 | 1613 | Gal | |
64 | Gonzalez Viso Jose Jaime | ESP | 0 | 1604 | Gal | |
65 | Novoa Blanco Jose Manuel | ESP | 0 | 1546 | Gal | |
66 | Viteri Fernandez Miguel Angel | ESP | 0 | 1480 | Gal | |
67 | Gomez Dieguez Adrian | ESP | 0 | 1432 | Gal | |
68 | Fernandez Lopez Ivan | ESP | 0 | 1416 | Gal | |
69 | Alvarez Dominguez Lua | ESP | 0 | 0 | Gal | |
70 | Da Silva Rodriguez Anxo | ESP | 0 | 0 | Gal | |
71 | Diaz Bangueses Mario | ESP | 0 | 0 | Gal | |
72 | Dominguez Fernandez Angel | ESP | 0 | 0 | Gal | |
73 | Fernandez Alonso Daniel | ESP | 0 | 0 | Gal | |
74 | Filgueiras Basanta Alvaro | ESP | 0 | 0 | Gal | |
75 | Freire Boudon Carlos | ESP | 0 | 0 | Mad | |
76 | Fuentes Dominguez Favio | ESP | 0 | 0 | Gal | |
77 | Gerpe Vilas Brais | ESP | 0 | 0 | Gal | |
78 | Goncalves Jose | POR | 0 | 0 | ||
79 | Goncalves Rui | POR | 0 | 0 | ||
80 | Gonzalez Maestro Adrian | ESP | 0 | 0 | Gal | |
81 | Grana Castanal Andres | ESP | 0 | 0 | Gal | |
82 | Guntin Garrido Pablo Enrique | ESP | 0 | 0 | Gal | |
83 | Lamas Gonzalez Jose Javier | ESP | 0 | 0 | Gal | |
84 | Martinez Pena Raul | ESP | 0 | 0 | Gal | |
85 | Mujan Fernandez Adrian | ESP | 0 | 0 | Gal | |
86 | Patino Gomez Freddy Alberto | ESP | 0 | 0 | Gal | |
87 | Puga Sanchez Miguel | ESP | 0 | 0 | Gal | |
88 | Rey Estevez Oliver | ESP | 0 | 0 | Gal | |
89 | Rodriguez Nunez Rafael | ESP | 0 | 0 | Gal | |
90 | Roma Barge Gabriel | ESP | 0 | 0 | Gal | |
91 | Sousa Martin Beltran | ESP | 0 | 0 | Gal | |
92 | Vazquez Alvarez Diego | ESP | 0 | 0 | Gal | |
93 | Vazquez Rodriguez Vicente | ESP | 0 | 0 | Gal |
Datos Técnicos:
Director do Torneo |
José Antonio Álvarez Fernández |
---|---|
Árbitro principal |
AI Lukas Iruretagoiena |
Sede |
Casa Xuventude. Ourense |