Galicia
VI Aberto Concello de Ortigueira
Claustro do Concello de Ortigueira Praza Isabel II, s/n. Ortigueira
11 ao 19 de agosto de 2007
TORNEO DO CIRCUITO GALEGO 2007
PARTIDAS: PGN | VISOR | CRÓNICAS | WEB
Informan: Rodrigo Alonso (Director)| Juan José Montes (Árbitro do Torneo)
Rolda 3:
Bo. | SNo. | Nome | Pts | Res. |
Pts | Nome | SNo. | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | GM | Manolache Marius | 2 | ½ - ½ |
2 | IM | Ortiz Suarez Isam | 10 |
2 | 9 | IM | Gongora Reyes Maikel | 2 | 0 - 1 |
2 | IM | Iotov Valentin | 2 |
3 | 3 | IM | Starostits Ilmars | 2 | 1 - 0 |
2 | IM | Ivanov Jordan | 12 |
4 | 5 | IM | Abreu Delgado Aryam | 2 | ½ - ½ |
2 | Samolins Vitalijs | 14 | |
5 | 11 | GM | Spassov Ljuben | 2 | ½ - ½ |
2 | IM | Rusev Krasimir | 8 |
6 | 15 | FM | Milchev Nicolay | 2 | 1 - 0 |
1½ | Diaz Nuñez Adolfo | 16 | |
7 | 7 | GM | Dimitrov Vladimir | 1½ | 1 - 0 |
1½ | Pardo Gomez Jose Ramon | 59 | |
8 | 13 | FM | Huerga Leache Mikel | 1½ | 1 - 0 |
1½ | Stanoev Atanas | 35 | |
9 | 28 | Berbatov Kiprian | 1½ | 1 - 0 |
1½ | Pardo Gomez Juan Carlos | 60 | ||
10 | 49 | Andrade Lopez Jose Pablo | 1½ | 1 - 0 |
1½ | Triquell Sanchez Manel | 32 | ||
11 | 17 | Fernandez Borrego Pablo | 1 | ½ - ½ |
1 | Vilarnovo Caamaño José | 29 | ||
12 | 30 | Lopez Heras Arturo | 1 | 1 - 0 |
1 | Ortiz Lafont Jose | 18 | ||
13 | 19 | Senlle Caride Miguel | 1 | 1 - 0 |
1 | Fuentes Arjona Antonio | 31 | ||
14 | 33 | Alvarez Gonzalo Miguel Angel | 1 | 0 - 1 |
1 | Borras Duran Pere | 20 | ||
15 | 21 | Trigo Urquijo Sergio | 1 | 1 - 0 |
1 | Goday Otero Victor | 34 | ||
16 | 36 | Gonzalez Escourido Emilio | 1 | ½ - ½ |
1 | Lozano Arribas Carlos | 22 | ||
17 | 23 | Pena Torres Carlos | 1 | ½ - ½ |
1 | Fustes Pardo Carlos | 37 | ||
18 | 24 | Sahelices Casado Roberto | 1 | 1 - 0 |
1 | Castro Caaveiro Antonio | 39 | ||
19 | 38 | Escofet Llongueras Joan | 1 | 1 - 0 |
1 | Rodriguez Gonzalez Alex | 25 | ||
20 | 26 | Veganzones Rojo David | 1 | 1 - 0 |
1 | Pereira Pia Luis | 61 | ||
21 | 40 | Rey Fariña Angel | 1 | 0 - 1 |
1 | Colet Fernandez José | 27 | ||
22 | 41 | Chao Franco José Manuel | ½ | + - - |
1 | Lopez Chao Aitor | 56 | ||
23 | 48 | Andrade Gomez Álvaro | ½ | 0 - 1 |
½ | Perez Sierra Brais | 42 | ||
24 | 43 | Caaveiro Prieto Jesus | ½ | 1 - 0 |
½ | Chao Vale Fernando | 50 | ||
25 | 44 | Lopez Lopez Juan Manuel | ½ | 1 - 0 |
½ | Prieto Cabello Pablo | 63 | ||
26 | 55 | Gomez Prieto Diego | ½ | 0 - 1 |
0 | Mendoza Verdes Miguel | 45 | ||
27 | 53 | Filgueiras Lopes Juan Carlos | 0 | - - + |
0 | Martinez Insua Adrian | 46 | ||
28 | 47 | Santome Rodriguez-Salas Luis | 0 | 1 - 0 |
0 | Fernandez Borrego Carlos | 52 | ||
29 | 51 | Docal Permuy Carlos | 0 | 1 - 0 |
0 | Martinez Lopez Jeronimo | 58 | ||
57 | Martinez Insua Pablo | 0 | 1 - - |
Bye |
Outros datos:
Datas: 11 ao 19 de agosto de 2007
Local de xogo: Claustro do Concello de Ortigueira. Praza Isabel II, s/n. Ortigueira. A Coruña
Sistema:Suizo a 9 roldas Ritmo:1 h 30 min incremento 30 seg por xogada
Horario:17:00 horas. Última rolda ás 10.00 h
Válido para normas e ELO FIDE/ FEDA | Incluído no Circuito Galego de Xadrez
Web Oficial: www.concellodeortigueira.com
Información: 655 27 20 35 (Juan José Iglesias)
Director: Rodrigo Alonso
Árbitro principal do torneo: Juan José Montes
Árbitro adxunto: Juan José Iglesias