Galicia
VI Aberto Concello de Ortigueira
Claustro do Concello de Ortigueira Praza Isabel II, s/n. Ortigueira
11 ao 19 de agosto de 2007
TORNEO DO CIRCUITO GALEGO 2007
PARTIDAS: PGN | VISOR | CRÓNICAS | WEB
Informan: Rodrigo Alonso (Director)| Juan José Montes (Árbitro do Torneo)
Rolda 7:
Bo. | SNo. | Nome | Pts | Res. |
Pts | Nome | SNo. | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | IM | Starostits Ilmars | 5 | 1 - 0 |
5 | IM | Ortiz Suarez Isam | 10 |
2 | 14 | Samolins Vitalijs | 4½ | 0 - 1 |
4½ | IM | Iotov Valentin | 2 | |
3 | 7 | GM | Dimitrov Vladimir | 4½ | 1 - 0 |
4½ | IM | Gongora Reyes Maikel | 9 |
4 | 17 | Fernandez Borrego Pablo | 4½ | 0 - 1 |
4½ | IM | Rusev Krasimir | 8 | |
5 | 5 | IM | Abreu Delgado Aryam | 4 | 1 - 0 |
4 | Ortiz Lafont Jose | 18 | |
6 | 23 | Pena Torres Carlos | 4 | 0 - 1 |
4 | GM | Spassov Ljuben | 11 | |
7 | 15 | FM | Milchev Nicolay | 4 | 0 - 1 |
4 | FM | Huerga Leache Mikel | 13 |
8 | 28 | Berbatov Kiprian | 4 | 0 - 1 |
3½ | GM | Manolache Marius | 1 | |
9 | 27 | Colet Fernandez José | 3½ | 0 - 1 |
3½ | IM | Ivanov Jordan | 12 | |
10 | 36 | Gonzalez Escourido Emilio | 3½ | 0 - 1 |
3½ | Diaz Nuñez Adolfo | 16 | ||
11 | 19 | Senlle Caride Miguel | 3½ | ½ - ½ |
3½ | Vilarnovo Caamaño José | 29 | ||
12 | 21 | Trigo Urquijo Sergio | 3½ | ½ - ½ |
3½ | Triquell Sanchez Manel | 32 | ||
13 | 22 | Lozano Arribas Carlos | 3½ | 0 - 1 |
3½ | Stanoev Atanas | 35 | ||
14 | 30 | Lopez Heras Arturo | 3½ | ½ - ½ |
3½ | Rodriguez Gonzalez Alex | 25 | ||
15 | 38 | Escofet Llongueras Joan | 3 | 0 - 1 |
3 | Borras Duran Pere | 20 | ||
16 | 24 | Sahelices Casado Roberto | 3 | 1 - 0 |
3 | Chao Franco José Manuel | 41 | ||
17 | 26 | Veganzones Rojo David | 3 | 1 - 0 |
3 | Fustes Pardo Carlos | 37 | ||
18 | 31 | Fuentes Arjona Antonio | 3 | ½ - ½ |
3 | Perez Sierra Brais | 42 | ||
19 | 34 | Goday Otero Victor | 3 | 1 - 0 |
3 | Mendoza Verdes Miguel | 45 | ||
20 | 39 | Castro Caaveiro Antonio | 2½ | 1 - 0 |
3 | Pardo Gomez Jose Ramon | 59 | ||
21 | 40 | Rey Fariña Angel | 2½ | 0 - 1 |
2½ | Andrade Lopez Jose Pablo | 49 | ||
22 | 64 | Rodriguez Rodriguez Fernando | 2½ | 0 - 1 |
2½ | Caaveiro Prieto Jesus | 43 | ||
23 | 44 | Lopez Lopez Juan Manuel | 2½ | 1 - 0 |
2½ | Perez Teijido Vicente | 62 | ||
24 | 46 | Martinez Insua Adrian | 2 | 1 - 0 |
2 | Gomez Prieto Diego | 55 | ||
25 | 47 | Santome Rodriguez-Salas Luis | 2 | 1 - 0 |
2 | Villar Navarro Miguel | 65 | ||
26 | 60 | Pardo Gomez Juan Carlos | 2 | 0 - 1 |
2 | Chao Vale Fernando | 50 | ||
27 | 61 | Pereira Pia Luis | 2 | 1 - 0 |
2 | Fernandez Borrego Carlos | 52 | ||
28 | 54 | Gallardo Mendez Francisco Javier | 1½ | ½ - ½ |
2 | Martinez Insua Pablo | 57 | ||
29 | 51 | Docal Permuy Carlos | 1 | 1 - 0 |
1½ | Andrade Gomez Álvaro | 48 | ||
30 | 63 | Prieto Cabello Pablo | 1½ | 1 - 0 |
1 | Martinez Lopez Jeronimo | 58 | ||
53 | Filgueiras Lopes Juan Carlos | 1 | 1 - - |
Bye |
Outros datos:
Datas: 11 ao 19 de agosto de 2007
Local de xogo: Claustro do Concello de Ortigueira. Praza Isabel II, s/n. Ortigueira. A Coruña
Sistema:Suizo a 9 roldas Ritmo:1 h 30 min incremento 30 seg por xogada
Horario:17:00 horas. Última rolda ás 10.00 h
Válido para normas e ELO FIDE/ FEDA | Incluído no Circuito Galego de Xadrez
Web Oficial: www.concellodeortigueira.com
Información: 655 27 20 35 (Juan José Iglesias)
Director: Rodrigo Alonso
Árbitro principal do torneo: Juan José Montes
Árbitro adxunto: Juan José Iglesias