Galicia
V Aberto Concello de Mondariz
Mondariz. Pontevedra
Hotel Cemar Ctra. Ponteareas-Mondariz km.7. Mondariz Balneario
25 de agosto ao 2 de setembro de 2007
TORNEO DO CIRCUITO GALEGO 2007
PARTIDAS: PGN (90) | Visor | Bases | Web Oficial
Informa: Escuela Internacional Kasparov-Marcote
Listado:
No. |
|
Nome |
FED |
Elo |
1 |
IM |
Manolache Marius |
ROM |
2528 |
2 |
GM |
Barsov Alexei |
UZB |
2517 |
3 |
IM |
Iotov Valentin |
BUL |
2502 |
4 |
IM |
Starostits Ilmars |
LAT |
2497 |
5 |
IM |
Reinaldo Castineira Roi |
ESP |
2458 |
6 |
IM |
Llaneza Vega Marcos |
ESP |
2438 |
7 |
IM |
Larino Nieto David |
ESP |
2435 |
8 |
FM |
Llorente Zaro Alfonso |
ESP |
2422 |
9 |
FM |
Garcia Castro Pablo |
ESP |
2405 |
10 |
IM |
Ivanov Jordan |
BUL |
2382 |
11 |
IM |
Frois Antonio |
POR |
2342 |
12 |
IM |
Rivera Daniel |
URU |
2340 |
13 |
FM |
Astaneh Lopez Alex |
IRL |
2337 |
14 |
|
Khamrakulov Dzhurabek |
UZB |
2322 |
15 |
|
Samolins Vitalijs |
LAT |
2319 |
16 |
|
Recuero Guerra Javier |
ESP |
2312 |
17 |
IM |
Rodriguez Lopez Rafael |
ESP |
2292 |
18 |
|
Torrado Quintela Julio |
ESP |
2261 |
19 |
FM |
Perez Fungueiro Manuel A |
ESP |
2234 |
20 |
|
Tallarico Tallarico Ovido M |
ESP |
2195 |
21 |
|
Senlle Caride Miguel |
ESP |
2179 |
22 |
|
Santaclara Rodriguez Ramon |
ESP |
2174 |
23 |
|
Berbatov Kiprian |
BUL |
2096 |
24 |
|
Montes Gutierrez Ignacio |
ESP |
2084 |
25 |
|
Cebrian Ramos Jose Luis |
ESP |
2056 |
26 |
|
Yueh Wei Po |
TPE |
2044 |
27 |
|
Fernandez Lago David |
ESP |
2026 |
28 |
|
Bello Filgueira Joaquin |
ESP |
1968 |
29 |
|
Salgado Gonzalez Julio |
ESP |
1967 |
30 |
|
Dominguez Fernandez Santiago |
ESP |
1956 |
31 |
|
Alonso Sanchez Victor M |
ESP |
1947 |
32 |
|
Alonso Macias Victor |
ESP |
1944 |
33 |
|
Reinaldo Soto Alvaro |
ESP |
1926 |
34 |
|
Garcia Fernandez Manuel |
ESP |
1904 |
35 |
|
Otero Nogueira Brais |
ESP |
1885 |
36 |
|
Bernardez Duran Tomas |
ESP |
1870 |
37 |
|
Fernandez Rey Jorge |
ESP |
1866 |
38 |
|
Fernandez Vazquez Jorge |
ESP |
1863 |
39 |
|
Pena Gonzalez Rosendo |
ESP |
1857 |
40 |
|
Villar Perez Samuel |
ESP |
1841 |
41 |
|
Escudeiro Tilve Ramon |
ESP |
1834 |
42 |
|
Pousada Gonzalez Almudena |
ESP |
1829 |
43 |
|
Lorenzo Fernandez E |
ESP |
1827 |
44 |
|
Martinez Rodriguez Eugenio |
ESP |
1812 |
45 |
|
Gallego Martin Miguel |
ESP |
1809 |
46 |
|
Marti Blanes Jose Manuel |
ESP |
1782 |
47 |
|
Lorenzo Serrano Henar |
ESP |
1744 |
48 |
|
Barral Barreiro Pablo |
ESP |
1698 |
49 |
|
Suarez Uriel Adrian |
ESP |
1668 |
50 |
|
Lasaosa Irigoyen Javier |
ESP |
1667 |
51 |
|
Carretero Garcia Ivan |
ESP |
1658 |
52 |
|
Sio Areal Manuel |
ESP |
1614 |
53 |
|
Molero Dios Emilio |
ESP |
1571 |
54 |
|
Carreira Casais Anxo |
ESP |
1559 |
55 |
|
Palacios Gonzalez Miguel |
ESP |
1512 |
56 |
|
Arias Piñeiro Alejandro |
ESP |
1891 |
57 |
|
Corisco Beltran Rafael |
ESP |
1704 |
58 |
|
Fernandez Troncoso Jorge |
ESP |
1704 |
59 |
|
Barral Lijo Javier |
ESP |
1609 |
60 |
|
Garcia de la Vega Jose Manuel |
ESP |
1564 |
61 |
|
Segura Santos Luis |
ESP |
1523 |
62 |
|
Medarde Santiago Luis Marcos |
ESP |
1521 |
63 |
|
Rodriguez Garcia Carlos |
ESP |
1521 |
64 |
|
Barral Castro Yago |
ESP |
1457 |
65 |
|
Gomez Dieguez David |
ESP |
1396 |
66 |
|
Alvarez Pila Damian |
ESP |
0 |
67 |
|
Arellano Pardo Martin |
ESP |
0 |
68 |
|
Arellano Ruiz Juan Jose |
ESP |
0 |
69 |
|
Bals Hernandez Jordi |
ESP |
0 |
70 |
|
Beltra Martinez Antonio |
ESP |
0 |
71 |
|
Bento Iglesias Anxo |
ESP |
0 |
72 |
|
Blanco Andres Roberto |
ESP |
0 |
73 |
|
Blanco Carlos |
ESP |
0 |
74 |
|
Calix Joao Miguel |
POR |
0 |
75 |
|
Corredoira Otero Alberto |
ESP |
0 |
76 |
|
Cuesta Acero Carlos |
ESP |
0 |
77 |
|
De la Esperanza Alberto |
ESP |
0 |
78 |
|
Dominguez Certal Dario |
ESP |
0 |
79 |
|
Esteve Perez Manuel |
ESP |
0 |
80 |
|
Estevez Roberto |
ESP |
0 |
81 |
|
Fernandez Fernandez Aixa |
ESP |
0 |
82 |
|
Fernandez Ulpiano |
ESP |
0 |
83 |
|
Galvan Sotelo Asier |
ESP |
0 |
84 |
|
Galvan Sotelo Brais |
ESP |
0 |
85 |
|
Gaona Vila Pau |
ESP |
0 |
86 |
|
Gomez Dieguez Adrian |
ESP |
0 |
87 |
|
Gonzalez Campo Maria |
ESP |
0 |
88 |
|
Gonzalez Marcos Enrique |
ESP |
0 |
89 |
|
Ho Meg-Wei |
TPE |
0 |
90 |
|
Lago Carballo (*) Mari Carmen |
ESP |
0 |
91 |
|
Lareu Sergio |
ESP |
0 |
92 |
|
Lomba Gonzalez Sergio |
ESP |
0 |
93 |
|
Molist Lopez Silja |
ESP |
0 |
94 |
|
Nuñez Area Luis |
ESP |
0 |
95 |
|
Ruiperez Benito Antonio |
ESP |
0 |
96 |
|
Salas Fernandez Antonio |
ESP |
0 |
97 |
|
Shiau Suen-Wen |
TPE |
0 |
98 |
|
Talegon Maria Gracia |
ESP |
0 |
99 |
|
Talegon Victor Manuel |
ESP |
0 |
100 |
|
Uldemolins Nivela Mateo |
ESP |
0 |
101 |
|
Vieito Ribelles Ariadna |
ESP |
0 |
|
Outros datos:
Director Torneo |
IO Javier Marcote |
Árbitro principal |
AI Nerea Mauleón |
Organización:
Escuela Internacional de Ajedrez Kasparov-Marcote
Ctra. General Pontareas- Mondariz Balneario Km. 7
Mondariz Balneario, Pontevedra.
Tel:986 662 377 Fax: 986 662 446
Página WEB: www.ajedrezmarcote.com
E-mail:torneos@ajedrezmarcote.com
TablaDeFlandes