II Copa Galicia de Xadrez Escolar
Maristas Ourense
Colegio Maristas - Ourense R/ Bedoya – Entrada Ramón Cabanillas
Sábado 7 de xuño de 2008
VALEDEIRO PARA O III CIRCUITO GALEGO ESCOLAR 2008 | Resultados
Informa: Elías González Web (Máis Info e Fotos)
Final:
Organizan: Colexio Maristas de Ourense – Clube Xadrez Ourense
Data e horario: Sábado 7 de Xuño, de 11.30 a 13.30 e de 16.00 a 19.30
Lugar: Colegio Maristas - Ourense R/ Bedoya – Entrada Ramón Cabanillas
Información e Inscricións:
Inscrición de balde 619 152 925 (Elías González) - traxerxadrez@hotmail.com (Ata o Xoves 5 de Xuño, 22.00 h)
Máis información:
Datos de Interese:
Todos os participantes do circuito galego escolar estarán convidados ao xantar no comedor do centro
Límite de xogadores para o torneo: 180 participantes
Sistema suizo a 6 Roldas (20 min. por xogador)
1ª Rolda 11.30 h.
2ª Rolda 12.30 h.
3ª Rolda 16.00 h.
4ª Rolda 17.00 h.
5ª Rolda 17.50 h.
6ª Rolda 18.40 h.Categorías:
Cadete 1992-1993 (Torneo Infantil-Cadete)
Infantil 1994-1995
Alevín 1996-1997
Benxamín 1998-1999
Prebenxamín 2000-01-02 (Torneo Benxamín – Prebenxamín)Premios:
Cadete Infantil Alevín Benxamín Prebenxamín 1º. Trofeo + p.e. 1º. Trofeo + p.e. 1º. Trofeo + p.e. 1º. Trofeo + p.e. 1º. Trofeo + p.e. 2º. Trofeo + p.e. 2º. Trofeo + p.e. 2º. Trofeo + p.e. 2º. Trofeo + p.e. 2º. Trofeo + p.e. 3º. Trofeo + p.e 3º. Trofeo + p.e 3º. Trofeo + p.e 3º. Trofeo + p.e 3º. Trofeo + p.e 4º. Trofeo 4º. Trofeo 4º. Trofeo 4º. Trofeo 4º. Trofeo 5º. Trofeo 5º. Trofeo 5º. Trofeo 5º. Trofeo 5º. Trofeo 6º. Trofeo 6º. Trofeo 6º. Trofeo 6º. Trofeo 6º. Trofeo 7º. Trofeo 7º. Trofeo 7º. Trofeo 7º. Trofeo 7º. Trofeo 8º. Trofeo 8º. Trofeo 8º. Trofeo 8º. Trofeo 8º. Trofeo 9º. Trofeo 9º. Trofeo 9º. Trofeo 9º. Trofeo 9º. Trofeo 10º. Trofeo 10º. Trofeo 10º. Trofeo 10º. Trofeo 10º. Trofeo p.e.: Premio especial
Agasallos:
Agasallos conmemorativos do Torneo
Para TODOS os participantes
Sorteos entre todos os participantes:
Diverso Material Electrónico
Diverso Material Deportivo
Diverso Material Formativo etc, ...Outros datos da Competición:
Sistemas de Desempate: Brasileiro, nº victorias, Progresivo (por ésta orde)
Xogadas ilegais:
Sub-16 / Sub-14 / Sub-12 (1ª amoestación, 2ª eliminatoria)
Sub-10 / Sub – 8 (1ª e 2ª amoestación, 3ª eliminatoria)Reclamancións: Calquera reclamación, incluidas as descritas no Art. 10.2 serán feitas detendo o reloxo, previamente a solicitar a intervención do árbitro.
Organización
Director do Torneo: Elías Xosé González Gil
Arbitraxes:
David González Gándara
Alejandro de León Justo
Graciela Gómez Cid
Javier Varasa Paredes
Héctor Luis Gómez AsenjoInformática e Material: J.José Arellano Ruiz
Patrocinan:
Colaboran:
Organizan:
Máis Información: