VII Aberto Internacional Concello de Ortigueira
Claustro do Concello de Ortigueira
10 ao 18 de agosto de 2008
TORNEO DO XXI CIRCUITO GALEGO DE XADREZ
Web Oficial | PGN (169) | Visor | Bases | Fotos
Informa: AI Juan J. Montes (Árbitro) | Rodrigo Alonso (Director)
Rolda 5:
Bo. | SNo. | Nome | Pts | Res. |
Pts | Nome | SNo. | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11 | IM | Guerra Bastida Diego | 3½ | 0 - 1 |
3½ | GM | Petkov Vladimir | 9 |
2 | 6 | FM | Pozo Vera Sandro | 3½ | ½ - ½ |
3 | IM | Filip Lucian | 4 |
3 | 1 | GM | Dgebuadze Alexandre | 3 | 1 - 0 |
3 | GM | Dimitrov Vladimir | 8 |
4 | 10 | IM | Ivanov Jordan | 3 | ½ - ½ |
3 | GM | Paunovic Dragan | 2 |
5 | 3 | GM | Manolache Marius | 3 | ½ - ½ |
3 | FM | Ramiro Ovejero Juan Luis | 12 |
6 | 16 | Barrenechea Bahamonde Gustavo | 3 | ½ - ½ |
3 | FM | Guerra Mendez Jose Angel | 5 | |
7 | 7 | IM | Alvarez Pedraza Aramis | 3 | ½ - ½ |
3 | FM | Berbatov Kiprian | 14 |
8 | 13 | FM | Milchev Nikolay | 2½ | 1 - 0 |
2½ | Sahelices Casado Roberto | 20 | |
9 | 15 | FM | Del Barrio Gomez Jesus Maria | 2½ | ½ - ½ |
2½ | Carraminana Lopez Luis Antonio | 22 | |
10 | 17 | Alcaide Luque Aitor | 2½ | 1 - 0 |
2½ | Chao Franco Jose Manuel | 33 | ||
11 | 25 | Gonzalez Escourido Emilio | 2 | 0 - 1 |
2 | Pena Torres Jose Carlos | 18 | ||
12 | 19 | Corral Sierra Javier | 2 | 1 - 0 |
2 | Campelo Bermudez Javier | 26 | ||
13 | 21 | Arias Rodriguez Manuel | 2 | 1 - 0 |
2 | Fustes Pardo Carlos | 27 | ||
14 | 23 | Lopez Heras Arturo | 2 | 1 - 0 |
2 | Rey Farina Angel | 29 | ||
15 | 36 | Martinez Insua Adrian | 2 | 0 - 1 |
2 | Alvarez Gonzalo Miguel Angel | 24 | ||
16 | 47 | Navarro Rivas Rashid | 2 | 1 - 0 |
1½ | Lopez Grana Carmen | 30 | ||
17 | 38 | Andrade Lopez J. Pablo | 1½ | 1 - 0 |
1½ | Marino Gonzalez Alejandro | 42 | ||
18 | 48 | Pardo Gomez Juan Carlos | 1½ | 0 - 1 |
1 | Somoza Digon Jose Luis | 31 | ||
19 | 32 | Roca Rivera Alejandro | 1 | 1 - 0 |
1 | Martinez Insua Pablo | 37 | ||
20 | 34 | Sanchez Gabin Aranzazu | 1 | 1 - 0 |
1 | Ansede Taboada Adrian | 44 | ||
21 | 43 | Santome Rodriguez-Salas Luis | 1 | ½ - ½ |
1 | Perez Sierra Brais | 35 | ||
22 | 45 | Gallardo Mendez Francisco Javier | 1 | 1 - 0 |
½ | Fernandez Borrego Carlos | 40 | ||
23 | 41 | Pardo Gomez Jose Ramon | ½ | 1 - 0 |
½ | Martinez Lopez Jeronimo | 46 | ||
24 | 50 | Rodriguez Casas Javier | ½ | 0 - 1 |
0 | Rodriguez Rodriguez Fernando | 51 | ||
25 | 28 | Suarez Prendes Rufino | 2 | ½ - - |
0 | - | |||
26 | 39 | Pereira Pia Luis | 2 | ½ - - |
0 | - | |||
27 | 49 | Perez Teijido Vicente | 1½ | ½ - - |
0 | - |
Datos Técnicos:
Director Torneo | Rodrigo Alonso Fernández-Revuelta |
---|---|
Árbitro principal | AI Juan J. Montes Mayo |
Árbitro | AN Juan J. Iglesias González |
Sede | Ortigueira. A Coruña |
Data | 10 ao 18 agosto de 2008 |