VII Aberto Internacional Concello de Ortigueira
Claustro do Concello de Ortigueira
10 ao 18 de agosto de 2008
TORNEO DO XXI CIRCUITO GALEGO DE XADREZ
Web Oficial | PGN (169) | Visor | Bases | Fotos
Informa: AI Juan J. Montes (Árbitro) | Rodrigo Alonso (Director)
Rolda 8:
Bo. | SNo. | Nome | Pts | Res. |
Pts | Nome | SNo. | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | IM | Alvarez Pedraza Aramis | 5½ | ½ - ½ |
5½ | GM | Dgebuadze Alexandre | 1 |
2 | 2 | GM | Paunovic Dragan | 5 | ½ - ½ |
5 | FM | Berbatov Kiprian | 14 |
3 | 5 | FM | Guerra Mendez Jose Angel | 5 | 1 - 0 |
5 | IM | Ivanov Jordan | 10 |
4 | 8 | GM | Dimitrov Vladimir | 5 | ½ - ½ |
5 | FM | Pozo Vera Sandro | 6 |
5 | 9 | GM | Petkov Vladimir | 4½ | 0 - 1 |
5 | FM | Milchev Nikolay | 13 |
6 | 4 | IM | Filip Lucian | 4½ | ½ - ½ |
4½ | Barrenechea Bahamonde Gustavo | 16 | |
7 | 12 | FM | Ramiro Ovejero Juan Luis | 4½ | 1 - 0 |
4½ | IM | Guerra Bastida Diego | 11 |
8 | 18 | Pena Torres Jose Carlos | 4 | 1 - 0 |
4½ | Corral Sierra Javier | 19 | ||
9 | 22 | Carraminana Lopez Luis Antonio | 4 | 0 - 1 |
4 | GM | Manolache Marius | 3 | |
10 | 15 | FM | Del Barrio Gomez Jesus Maria | 4 | 1 - 0 |
4 | Lopez Heras Arturo | 23 | |
11 | 32 | Roca Rivera Alejandro | 4 | 1 - 0 |
4 | Arias Rodriguez Manuel | 21 | ||
12 | 20 | Sahelices Casado Roberto | 3½ | 0 - 1 |
4 | Navarro Rivas Rashid | 47 | ||
13 | 34 | Sanchez Gabin Aranzazu | 3½ | 0 - 1 |
3½ | Alcaide Luque Aitor | 17 | ||
14 | 38 | Andrade Lopez J. Pablo | 3½ | 0 - 1 |
3½ | Alvarez Gonzalo Miguel Angel | 24 | ||
15 | 28 | Suarez Prendes Rufino | 3½ | 1 - 0 |
3½ | Campelo Bermudez Javier | 26 | ||
16 | 36 | Martinez Insua Adrian | 3 | ½ - ½ |
3 | Gonzalez Escourido Emilio | 25 | ||
17 | 35 | Perez Sierra Brais | 3 | 0 - 1 |
3 | Fustes Pardo Carlos | 27 | ||
18 | 29 | Rey Farina Angel | 3 | 1 - 0 |
3 | Chao Franco Jose Manuel | 33 | ||
19 | 31 | Somoza Digon Jose Luis | 3 | 1 - 0 |
3 | Rodriguez Rodriguez Fernando | 51 | ||
20 | 42 | Marino Gonzalez Alejandro | 2½ | 0 - 1 |
2½ | Martinez Insua Pablo | 37 | ||
21 | 49 | Perez Teijido Vicente | 2½ | 0 - 1 |
2½ | Pereira Pia Luis | 39 | ||
22 | 44 | Ansede Taboada Adrian | 2½ | 0 - 1 |
2½ | Pardo Gomez Jose Ramon | 41 | ||
23 | 43 | Santome Rodriguez-Salas Luis | 2 | ½ - ½ |
2 | Pardo Gomez Juan Carlos | 48 | ||
24 | 46 | Martinez Lopez Jeronimo | ½ | - - + |
1½ | Fernandez Borrego Carlos | 40 | ||
50 | Rodriguez Casas Javier | ½ | 1 - - |
Bye | |||||
25 | 30 | Lopez Grana Carmen | 2 | - - - |
0 | - | |||
26 | 45 | Gallardo Mendez Francisco Javier | 2 | - - - |
0 | - |
Datos Técnicos:
Director Torneo | Rodrigo Alonso Fernández-Revuelta |
---|---|
Árbitro principal | AI Juan J. Montes Mayo |
Árbitro | AN Juan J. Iglesias González |
Sede | Ortigueira. A Coruña |
Data | 10 ao 18 agosto de 2008 |