Galicia
XXVI Aberto de Xadrez Albariño
I.E.S. “Ramón Cabanillas” R/. Rosalía de Castro Cambados
Partidas PGN | Visor
3 ao 11 de agosto de 2010 | Memoria PDF
TORNEO DO XXIII CIRCUITO GALEGO DE XADREZ
Informan: AI Lukas Iruretagoiena (Árbitro principal) , Evaristo Rodríguez (Árbitro) e Marco Costa (Director)| Bases
Rolda 9:
Me. | SNo. | Nome | Pts | Res. |
Pts | Nome | SNo. | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | IM | Gomez Garrido Camilo | 6½ | ½ - ½ |
6 | Padeiro Jose | 13 | |
2 | 5 | IM | Starostits Ilmars | 6 | ½ - ½ |
6 | GM | Dgebuadze Alexandre | 1 |
3 | 3 | GM | Nanu Ciprian-Costica | 6 | ½ - ½ |
6 | GM | Manolache Marius | 2 |
4 | 11 | FM | Ferreira Jorge Viterbo | 6 | 0 - 1 |
5½ | IM | Guerra Mendez Jose Angel | 6 |
5 | 8 | IM | Ivanov Jordan | 5½ | ½ - ½ |
5½ | IM | Samolins Vitalijs | 9 |
6 | 7 | IM | Gomez Ledo Roberto Carlos | 5 | 1 - 0 |
5½ | Sanchez Quiroga Miguel Angel | 18 | |
7 | 25 | Saborido Bua Jorge | 5 | 0 - 1 |
5 | FM | Espineira Gonzalez Diego | 12 | |
8 | 16 | Navarro Alonso Jorge | 5 | 0 - 1 |
5 | Pena Torres Jose Carlos | 22 | ||
9 | 55 | Abal Cores Lucas | 5 | 0 - 1 |
5 | Estevez Rodriguez Luis A. | 20 | ||
10 | 38 | Bouza-Brey Teijeiro Gonzalo | 5 | ½ - ½ |
5 | Sanchez Crespo Ignacio | 21 | ||
11 | 24 | De Dios Alija Rafael | 5 | ½ - ½ |
5 | Medarde Santiago Luis Marcos | 32 | ||
12 | 10 | IM | Rivera Kuzawka Daniel | 4½ | 1 - 0 |
4½ | Ledo Galan Jose Emilio | 26 | |
13 | 14 | FM | Perez Fungueiro Manuel | 4½ | 1 - 0 |
4½ | Gomez Dieguez David | 34 | |
14 | 15 | Paredes Cordo Jacobo Borja | 4½ | 1 - 0 |
4½ | Rey Malde Henrique | 48 | ||
15 | 17 | Corona Garcia Tomas | 4 | 1 - 0 |
4 | Rodriguez Lamas Manuel | 44 | ||
16 | 40 | Farto Orozco David | 4 | 0 - 1 |
4 | Pomirleanu Ana-Daniela | 23 | ||
17 | 42 | Iglesias Iglesias Jose Manuel | 4 | + - - |
4 | Escudeiro Tilve Ramon | 29 | ||
18 | 45 | Alonso Gonzalez Fernando | 4 | 0 - 1 |
4 | Montero Garcia Fco. Javier | 31 | ||
19 | 46 | Pereiro Rodriguez Diego | 4 | 0 - 1 |
4 | Bello Filgueira Joaquin Antoni | 33 | ||
20 | 47 | Margarido Jose Miguel Teixeira | 4 | 0 - 1 |
4 | Banobre Gonzalez Francisco | 35 | ||
21 | 36 | Arellano Pardo Martin | 4 | 0 - 1 |
4 | Prado Garcia Alejandro | 43 | ||
22 | 27 | Outeiro Padin Heladio | 3½ | 1 - 0 |
4 | Bouzas Bello Rafael | 57 | ||
23 | 60 | Varela Fernandez Andres | 3½ | 1 - 0 |
3½ | Minguela Muñoz Bienvenido | 28 | ||
24 | 49 | Diz Suarez Carlos | 3½ | 0 - 1 |
3½ | Otero Perez Javier | 65 | ||
25 | 50 | Outeiral Gonzalez Ricardo | 3½ | ½ - ½ |
3½ | Rodriguez Dominguez Miguel | 70 | ||
26 | 63 | Gomez Dieguez Adrian | 3½ | ½ - ½ |
3½ | Tubio Agrasar Pablo | 52 | ||
27 | 41 | Prol Lusquiños Jose Manuel | 3 | 1 - 0 |
3 | Sanchez Tapia Luis G. | 61 | ||
28 | 54 | Bedoya Ramos Hector Mario | 3 | 0 - 1 |
3 | Porto Fuentes Oscar | 64 | ||
29 | 56 | Portela Peleteiro Alberto | 3 | 1 - 0 |
3 | Ferreiro Solla Pablo | 73 | ||
30 | 72 | De Santiago Rodriguez Jorge | 3 | 0 - 1 |
3 | Montans Lopez Adrian | 58 | ||
31 | 67 | Castro Vieytes Santiago | 3 | 1 - 0 |
3 | Bayon Rolo Juan Andres | 59 | ||
32 | 66 | Alvarino Pita Fernando | 2½ | ½ - ½ |
2½ | Rodriguez Dominguez Ramon | 53 | ||
33 | 77 | Reboreda Garcia Daniel | 2 | 0 - 1 |
2½ | De Santiago Pita Breixo | 69 | ||
34 | 75 | Maquieira Vidal Alvaro | 2 | ½ - ½ |
2 | Fernandez Rey Jorge | 51 | ||
35 | 71 | Ardao Alonso Alejandro | 1½ | 0 - 1 |
2 | Lopez Castro Alberto | 74 | ||
36 | 19 | Teijeiro Barros Alberto | 4 | 0 - - |
0 | - | |||
37 | 30 | Garcia Iturriaga Manuel | 4 | 0 - - |
0 | - | |||
38 | 37 | Chesa Chavarria Aurelio | 0 | 0 - - |
0 | - | |||
39 | 39 | Salgado Gonzalez Julio | 2½ | 0 - - |
0 | - | |||
40 | 62 | Antelo Vilas Roberto | 2 | 0 - - |
0 | - | |||
41 | 68 | Prados Delgado Raul | 0 | 0 - - |
0 | - | |||
42 | 76 | Portugal Hernandez Felix S | 1½ | 0 - - |
0 | - | |||
43 | 78 | Rodriguez Rodriguez Miguel A. | 0 | 0 - - |
0 | - |
Datos Técnicos:
Director do Torneo |
Marco Antonio Costa |
---|---|
Árbitro principal |
AI Lukas Iruretagoina |
Sede |
Cambados. Pontevedra |