Galicia
XXVI Aberto de Xadrez Albariño
I.E.S. “Ramón Cabanillas” R/. Rosalía de Castro Cambados
Partidas PGN | Visor
3 ao 11 de agosto de 2010 | Memoria PDF
TORNEO DO XXIII CIRCUITO GALEGO DE XADREZ
Informan: AI Lukas Iruretagoiena (Árbitro principal) , Evaristo Rodríguez (Árbitro) e Marco Costa (Director)| Bases
Rolda 4:
Me. | SNo. | Nome | Pts | Res. |
Pts | Nome | SNo. | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | IM | Ivanov Jordan | 3 | ½ - ½ |
3 | GM | Nanu Ciprian-Costica | 3 |
2 | 1 | GM | Dgebuadze Alexandre | 2½ | 1 - 0 |
3 | IM | Gomez Ledo Roberto Carlos | 7 |
3 | 2 | GM | Manolache Marius | 2½ | ½ - ½ |
2½ | FM | Ferreira Jorge Viterbo | 11 |
4 | 4 | IM | Gomez Garrido Camilo | 2½ | 1 - 0 |
2½ | IM | Rivera Kuzawka Daniel | 10 |
5 | 6 | IM | Guerra Mendez Jose Angel | 2½ | ½ - ½ |
2½ | IM | Starostits Ilmars | 5 |
6 | 14 | FM | Perez Fungueiro Manuel | 2½ | ½ - ½ |
2½ | IM | Samolins Vitalijs | 9 |
7 | 12 | FM | Espineira Gonzalez Diego | 2 | ½ - ½ |
2½ | Padeiro Jose | 13 | |
8 | 29 | Escudeiro Tilve Ramon | 2 | 0 - 1 |
2 | Paredes Cordo Jacobo Borja | 15 | ||
9 | 16 | Navarro Alonso Jorge | 2 | 1 - 0 |
2 | Garcia Iturriaga Manuel | 30 | ||
10 | 18 | Sanchez Quiroga Miguel Angel | 2 | ½ - ½ |
2 | Medarde Santiago Luis Marcos | 32 | ||
11 | 33 | Bello Filgueira Joaquin Antoni | 2 | 1 - 0 |
2 | Pena Torres Jose Carlos | 22 | ||
12 | 23 | Pomirleanu Ana-Daniela | 2 | 1 - 0 |
2 | Gomez Dieguez David | 34 | ||
13 | 35 | Banobre Gonzalez Francisco | 2 | 0 - 1 |
2 | Ledo Galan Jose Emilio | 26 | ||
14 | 36 | Arellano Pardo Martin | 2 | 1 - 0 |
1½ | Outeiro Padin Heladio | 27 | ||
15 | 20 | Estevez Rodriguez Luis A. | 1½ | 1 - 0 |
1½ | Rodriguez Lamas Manuel | 44 | ||
16 | 25 | Saborido Bua Jorge | 1½ | 1 - 0 |
1½ | De Santiago Pita Breixo | 69 | ||
17 | 43 | Prado Garcia Alejandro | 1½ | ½ - ½ |
1½ | Farto Orozco David | 40 | ||
18 | 42 | Iglesias Iglesias Jose Manuel | 1 | 0 - 1 |
1½ | Margarido Jose Miguel Teixeira | 47 | ||
19 | 57 | Bouzas Bello Rafael | 1 | 1 - 0 |
1 | Salgado Gonzalez Julio | 39 | ||
20 | 59 | Bayon Rolo Juan Andres | 1 | ½ - ½ |
1 | Prol Lusquiños Jose Manuel | 41 | ||
21 | 58 | Montans Lopez Adrian | 1 | ½ - ½ |
1 | Alonso Gonzalez Fernando | 45 | ||
22 | 64 | Porto Fuentes Oscar | 1 | 0 - 1 |
1 | Diz Suarez Carlos | 49 | ||
23 | 50 | Outeiral Gonzalez Ricardo | 1 | 1 - 0 |
1 | Sanchez Tapia Luis G. | 61 | ||
24 | 67 | Castro Vieytes Santiago | 1 | 1 - 0 |
1 | Fernandez Rey Jorge | 51 | ||
25 | 52 | Tubio Agrasar Pablo | 1 | ½ - ½ |
1 | Rodriguez Dominguez Miguel | 70 | ||
26 | 73 | Ferreiro Solla Pablo | 1 | 0 - 1 |
1 | Rodriguez Dominguez Ramon | 53 | ||
27 | 54 | Bedoya Ramos Hector Mario | 1 | 1 - 0 |
1 | De Santiago Rodriguez Jorge | 72 | ||
28 | 75 | Maquieira Vidal Alvaro | 1 | 0 - 1 |
1 | Abal Cores Lucas | 55 | ||
29 | 56 | Portela Peleteiro Alberto | ½ | 1 - 0 |
½ | Reboreda Garcia Daniel | 77 | ||
30 | 63 | Gomez Dieguez Adrian | 0 | 1 - 0 |
0 | Otero Perez Javier | 65 | ||
71 | Ardao Alonso Alejandro | 0 | 1 - - |
Descanso | |||||
31 | 17 | Corona Garcia Tomas | 1½ | ½ - - |
0 | - | |||
32 | 19 | Teijeiro Barros Alberto | 2½ | ½ - - |
0 | - | |||
33 | 21 | Sanchez Crespo Ignacio | 1½ | ½ - - |
0 | - | |||
34 | 24 | De Dios Alija Rafael | 2 | ½ - - |
0 | - | |||
35 | 28 | Minguela Muñoz Bienvenido | 2 | ½ - - |
0 | - | |||
36 | 31 | Montero Garcia Fco. Javier | 2 | ½ - - |
0 | - | |||
37 | 37 | Chesa Chavarria Aurelio | 0 | 0 - - |
0 | - | |||
38 | 38 | Bouza-Brey Teijeiro Gonzalo | 1½ | ½ - - |
0 | - | |||
39 | 46 | Pereiro Rodriguez Diego | 1 | ½ - - |
0 | - | |||
40 | 48 | Rey Malde Henrique | 1 | ½ - - |
0 | - | |||
41 | 60 | Varela Fernandez Andres | 0 | ½ - - |
0 | - | |||
42 | 62 | Antelo Vilas Roberto | 1½ | ½ - - |
0 | - | |||
43 | 66 | Alvarino Pita Fernando | 0 | ½ - - |
0 | - | |||
44 | 68 | Prados Delgado Raul | 0 | 0 - - |
0 | - | |||
45 | 74 | Lopez Castro Alberto | ½ | ½ - - |
0 | - | |||
46 | 76 | Portugal Hernandez Felix S | 1½ | 0 - - |
0 | - | |||
47 | 78 | Rodriguez Rodriguez Miguel A. | 0 | 0 - - |
0 | - |
Datos Técnicos:
Director do Torneo |
Marco Antonio Costa |
---|---|
Árbitro principal |
AI Lukas Iruretagoina |
Sede |
Cambados. Pontevedra |