Galicia/Galiza
Galicia

XXIV Festival Cidade de Ferrol
VI Maestro Rodrigo In Memorian

Ferrol - A Coruña

VI Maestro Rodrigo in Memorian: 16 ao 23 agosto de 2009
IX Maestro Alonso Leira in Memoriam: 25 ao 30 de agosto de 2009

TORNEO DO XXII CIRCUITO GALEGO DE XADREZ

Informa: Círculo Ferrolán de Xadrez Web Oficial | Bases | Fotos

Rolda 5:

Foto
Foto Cortesía Círculo Ferrolán

M. No.  
Nome
Pts.
Resultado
Pts.  
Nome
No.
1 5 GM Korneev Oleg 4
½ - ½
4 GM Mirzoev Azer 2
2 18 IM Venkatesh M R 4
0 - 1
GM Del Rio De Angelis Salvador G 1
3 7 GM Dgebuadze Alexandre
½ - ½
IM Gongora Reyes Maikel 14
4 15 GM Petkov Vladimir
0 - 1
IM Gomez Garrido Camilo 12
5 27 FM Ramiro Ovejero Juan Luis
½ - ½
IM Satyapragyan Swayangsu 19
6 25 FM Cabezas Ayala Ivan 3
0 - 1
3 GM Radulski Julian 4
7 32 Garcia-Ortega Mendez Jose M 3
½ - ½
3 GM Rivas Pastor Manuel 6
8 33 Pazos Porta Antonio 3
0 - 1
3 GM Sundararajan Kidambi 8
9 34 FM Lasinskas Povilas 3
0 - 1
3 GM Abreu Delgado Aryam 10
10 11 IM Petrov Marijan 3
1 - 0
3 Silva Stephane 37
11 16 Valles Moreno Ivan 3
1 - 0
3 Paredes Cordo Jacobo Borja 39
12 35 Vlashki Nino 3
½ - ½
3 GM Spassov Liuben 17
13 20 IM Guerra Bastida Diego 3
1 - 0
3 Pantin Soto Jose Ramon 40
14 36 Perez Mauricio Xoel 3
0 - 1
3 FM Fernandez Cardoso Alexey 21
15 22 IM Konguvel Ponnuswamy 3
1 - 0
3 Ferreira Jorge Viterbo 41
16 38 Patino Romaris Juan Roberto 3
0 - 1
3 FM Guerra Mendez Jose Angel 23
17 24 FM Gomez Ledo Roberto Carlos 3
1 - 0
3 Borras Duran Pere 42
18 26 IM Milchev Nikolay
½ - ½
3 Leira Paricio Julio 43
19 28 IM Rivera Daniel
1 - 0
Penalonga Sweers Angel 56
20 29 IM Rodriguez Lopez Rafael
1 - 0
Fernandez Lago David 62
21 60 Millan Soto Miguel
0 - 1
FM Permuy Lorenzo Carlos Javier 30
22 31 Fernandez Borrego Pablo
1 - 0
Cinza Lopez Javier 64
23 61 Gomes Estevao Manuel
0 - 1
Casares Cabanas Carlos 47
24 65 Alonso Garuti Luis E
0 - 1
Marcos Pinto Luis 49
25 89 Mederos Aguila Jose
0 - 1
Sahelices Casado Roberto 53
26 55 Colet Fernandez Josep
½ - ½
Suarez Martinez Javier 121
27 73 Martinez Rodriguez Rolando 2
0 - 1
2 IM Ortiz Suarez Isan Reynaldo 9
28 74 Perez Diaz Francisco Jose 2
0 - 1
2 De Nacimiento Montano Angel 44
29 45 Ortiz Lafont Jose 2
1 - 0
2 Vazquez Del Valle Ruben 76
30 78 Ballina Amandi Casimiro 2
0 - 1
2 FM Larrosa Vila Jose 46
31 50 Aparicio Garcia Enrique 2
1 - 0
2 Beltran Ortiz Edda Georgina 79
32 84 Reno Chanca Sergio 2
0 - 1
2 Suarez Garcia Carlos 51
33 52 Fojo Pinon Alejandro 2
½ - ½
2 Guijarro Arca Basilio 81
34 86 Rodriguez Bernardo Gumersindo 2
0 - 1
2 Baragano Campa David 54
35 87 Redondo Varela Celestino 2
0 - 1
2 WFM Redondo Arguelles Graciela 57
36 58 Brana Lopez Eduardo 2
1 - 0
2 Jimenez Gonzalez Jose Luis 85
37 91 Lopez Grana Carmen 2
½ - ½
2 Martins Manuel 59
38 63 Triquell Sanchez Manel 2
½ - ½
2 Gomez Dieguez David 90
39 66 Martinho Filipe Mesquita Alves 2
1 - 0
2 Martinho Nuno Miguel 99
40 101 Arellano Pardo Martin 2
1 - 0
2 Ares Campo Iria 67
41 68 Pires Gustavo 2
1 - 0
2 Marino Gonzalez Alejandro 100
42 105 Rodriguez Varela Ruben 2
1 - 0
2 Escudeiro Tilve Ramon 69
43 70 Redondo Gonzalez Javier 2
1 - 0
2 Bustabad Rapa Eusebio 116
44 142 Ramirez Armenteros Adianny 2
1 - 0
2 Sanchez Ferreira Emilio 71
45 72 Goday Otero Victor Jose 2
1 - 0
2 Saavedra Carballido Gregorio 120
46 143 Regueiro Garcia Isaac Rafael 2
½ - ½
Ferreiro Lorenzo Vicente Javie 77
47 80 Martinez Brea Manuel
0 - 1
Rivera Couce Aday 109
48 88 Rovira Ruiz Enric
1 - 0
Perez Sierra Brais 111
49 110 Chao Vale Fernando
1 - 0
Roca Rivera Alejandro 95
50 130 Pardo Gomez Juan Carlos
0 - 1
Fernandez Gonzalez Marcos 98
51 102 Chao Franco Jose Manuel
½ - ½
Picos Maiztegui Miguel 112
52 104 Rey Malde Henrique
0 - 1
Pardo Gomez Jose Ramon 124
53 106 Sanchez Gabin Aranzazu
1 - 0
Grana Gomez Diego 140
54 134 Sa Jose Armando Carvalho Faria
0 - 1
1 Fernandez Lopez Pablo 75
55 82 Gonzalez Escourido Emilio 1
1 - 0
1 Cenalmor Palanca Guillermo 118
56 83 Fraga Suarez Roberto 1
1 - 0
1 Alvarino Pita Fernando 122
57 113 Sa Claudio Simao Carvalho Fari 1
0 - 1
1 Tuimil Martinez Ricardo 92
58 93 Patallo Bermudez David 1
1 - 0
1 Zaragoza Alonso Andres 125
59 117 Ciruelos Clerencia Juan Manuel 1
½ - ½
1 Fernandez Gonzalez Sergio 94
60 96 Gandoy Martinez Pablo 1
1 - 0
1 Gomez Dieguez Adrian 126
61 97 Segura Santos Luis 1
1 - 0
1 Chavez Diaz Douglas 135
62 136 Cubero Suarez Juan Jose 1
0 - 1
1 Lopez Lopez Juan Manuel 103
63 107 Millan Soto Jose 1
1 - 0
1 Hierro Ferreiro Alvaro 141
64 145 Rodriguez Sigler Alexandre 1
1 - 0
1 Santome Rodriguez-Salas Luis M 108
65 123 Fernandez Borrego Carlos ½
0 - 1
½ Prado Acebo Ines 129
66 139 Freire Boudon Carlos ½
0 - 1
½ Tenreiro Calvo Jose Manuel 127
67 128 Fernandez Lopez Ivan 0
½ - ½
0 Barroso Martins Afonso 133
68 144 Rodriguez Rodriguez Fernando 0
1
bye
69 3 GM Rusev Krasimir 0
0
sen emparellar
70 13 IM Alvarez Pedraza Aramis 0
0
sen emparellar
71 48 Cubero Ferreiro Rodrigo
½
sen emparellar
72 114 Martinez Insua Pablo
½
sen emparellar
73 115 Martinez Insua Adrian ½
½
sen emparellar
74 119 Fernandez Rilo Juan ½
½
sen emparellar
75 131 Paz Perez Santiago 0
0
sen emparellar
76 132 Chen Lin Yan Qing
½
sen emparellar
77 137 Del Rio Suarez Emilio 0
0
sen emparellar
78 138 Fernandez Rodriguez Jose ½
0
sen emparellar

Datos Técnicos:

Organizador
Juan V. Rodriguez Rey / C. Ferrolán de Xadrez
Director do Torneo
Juan V. Rodriguez Rey
Árbitro principal
AI Lukas Iruretagoiena
Sede
Ferrol. A Coruña

Resultados en ChessResults

Organiza/Sitio Web Oficial:

Círculo Ferrolán de Xadrez
http://www.cfxadrez.org

 

TablaDeFlandes