Galicia/Galiza
Galicia

XXIV Festival Cidade de Ferrol
VI Maestro Rodrigo In Memorian

Ferrol - A Coruña

VI Maestro Rodrigo in Memorian: 16 ao 23 agosto de 2009
IX Maestro Alonso Leira in Memoriam: 25 ao 30 de agosto de 2009

TORNEO DO XXII CIRCUITO GALEGO DE XADREZ

Informa: Círculo Ferrolán de Xadrez Web Oficial | Bases | Fotos

Rolda 8:

Foto
Foto Cortesía Círculo Ferrolán

M. No.  
Nome
Pts.
Resultado
Pts.  
Nome
No.
1 2 GM Mirzoev Azer 6
½ - ½
GM Del Rio De Angelis Salvador G 1
2 14 IM Gongora Reyes Maikel
0 - 1
GM Radulski Julian 4
3 19 IM Satyapragyan Swayangsu
½ - ½
GM Korneev Oleg 5
4 17 GM Spassov Liuben
½ - ½
GM Dgebuadze Alexandre 7
5 10 GM Abreu Delgado Aryam
1 - 0
IM Guerra Bastida Diego 20
6 23 FM Guerra Mendez Jose Angel
½ - ½
IM Gomez Garrido Camilo 12
7 8 GM Sundararajan Kidambi 5
1 - 0
5 IM Konguvel Ponnuswamy 22
8 21 FM Fernandez Cardoso Alexey 5
½ - ½
5 IM Ortiz Suarez Isan Reynaldo 9
9 24 FM Gomez Ledo Roberto Carlos 5
½ - ½
5 IM Petrov Marijan 11
10 15 GM Petkov Vladimir 5
1 - 0
5 FM Ramiro Ovejero Juan Luis 27
11 30 FM Permuy Lorenzo Carlos Javier 5
0 - 1
5 IM Venkatesh M R 18
12 16 Valles Moreno Ivan
0 - 1
5 Garcia-Ortega Mendez Jose M 32
13 6 GM Rivas Pastor Manuel
½ - ½
Pazos Porta Antonio 33
14 26 IM Milchev Nikolay
1 - 0
Vlashki Nino 35
15 37 Silva Stephane
½ - ½
IM Rivera Daniel 28
16 29 IM Rodriguez Lopez Rafael
½ - ½
Ortiz Lafont Jose 45
17 47 Casares Cabanas Carlos
½ - ½
Fernandez Borrego Pablo 31
18 89 Mederos Aguila Jose
0 - 1
4 FM Cabezas Ayala Ivan 25
19 36 Perez Mauricio Xoel 4
1 - 0
4 Penalonga Sweers Angel 56
20 57 WFM Redondo Arguelles Graciela 4
½ - ½
4 Patino Romaris Juan Roberto 38
21 39 Paredes Cordo Jacobo Borja 4
1 - 0
4 Brana Lopez Eduardo 58
22 40 Pantin Soto Jose Ramon 4
½ - ½
4 Cinza Lopez Javier 64
23 41 Ferreira Jorge Viterbo 4
1 - 0
4 Alonso Garuti Luis E 65
24 43 Leira Paricio Julio 4
1 - 0
4 Martinho Filipe Mesquita Alves 66
25 44 De Nacimiento Montano Angel 4
1 - 0
4 Goday Otero Victor Jose 72
26 61 Gomes Estevao Manuel 4
½ - ½
4 FM Larrosa Vila Jose 46
27 62 Fernandez Lago David 4
0 - 1
4 Cubero Ferreiro Rodrigo 48
28 67 Ares Campo Iria 4
0 - 1
4 Aparicio Garcia Enrique 50
29 51 Suarez Garcia Carlos 4
1 - 0
4 Fraga Suarez Roberto 83
30 53 Sahelices Casado Roberto 4
0 - 1
4 Ramirez Armenteros Adianny 142
31 90 Gomez Dieguez David 4
1 - 0
4 Colet Fernandez Josep 55
32 82 Gonzalez Escourido Emilio
+ - -
FM Lasinskas Povilas 34
33 42 Borras Duran Pere
½ - ½
Rey Malde Henrique 104
34 49 Marcos Pinto Luis
1 - 0
Rovira Ruiz Enric 88
35 54 Baragano Campa David
1 - 0
Rodriguez Varela Ruben 105
36 59 Martins Manuel
½ - ½
Sanchez Gabin Aranzazu 106
37 97 Segura Santos Luis
1 - 0
Pires Gustavo 68
38 71 Sanchez Ferreira Emilio
0 - 1
Bustabad Rapa Eusebio 116
39 124 Pardo Gomez Jose Ramon
0 - 1
Perez Diaz Francisco Jose 74
40 78 Ballina Amandi Casimiro
0 - 1
Ciruelos Clerencia Juan Manuel 117
41 100 Marino Gonzalez Alejandro
½ - ½
Guijarro Arca Basilio 81
42 92 Tuimil Martinez Ricardo 3
0 - 1
3 Fojo Pinon Alejandro 52
43 60 Millan Soto Miguel 3
1 - 0
3 Patallo Bermudez David 93
44 98 Fernandez Gonzalez Marcos 3
0 - 1
3 Redondo Gonzalez Javier 70
45 73 Martinez Rodriguez Rolando 3
0 - 1
3 Arellano Pardo Martin 101
46 75 Fernandez Lopez Pablo 3
1 - 0
3 Chao Franco Jose Manuel 102
47 76 Vazquez Del Valle Ruben 3
½ - ½
3 Rivera Couce Aday 109
48 77 Ferreiro Lorenzo Vicente Javie 3
1 - 0
3 Picos Maiztegui Miguel 112
49 79 Beltran Ortiz Edda Georgina 3
1 - 0
3 Suarez Martinez Javier 121
50 132 Chen Lin Yan Qing 3
0 - 1
3 Reno Chanca Sergio 84
51 85 Jimenez Gonzalez Jose Luis 3
0 - 1
3 Chavez Diaz Douglas 135
52 91 Lopez Grana Carmen 3
0 - 1
3 Regueiro Garcia Isaac Rafael 143
53 86 Rodriguez Bernardo Gumersindo
- - +
Fernandez Borrego Carlos 123
54 94 Fernandez Gonzalez Sergio
½ - ½
Zaragoza Alonso Andres 125
55 99 Martinho Nuno Miguel
1 - 0
Gomez Dieguez Adrian 126
56 127 Tenreiro Calvo Jose Manuel
1 - 0
Chao Vale Fernando 110
57 111 Perez Sierra Brais
1 - 0
Pardo Gomez Juan Carlos 130
58 129 Prado Acebo Ines
1 - 0
Cenalmor Palanca Guillermo 118
59 145 Rodriguez Sigler Alexandre
0 - 1
2 Escudeiro Tilve Ramon 69
60 114 Martinez Insua Pablo 2
0 - 1
2 Redondo Varela Celestino 87
61 95 Roca Rivera Alejandro 2
1 - 0
2 Sa Claudio Simao Carvalho Fari 113
62 136 Cubero Suarez Juan Jose 2
0 - 1
2 Gandoy Martinez Pablo 96
63 103 Lopez Lopez Juan Manuel 2
½ - ½
2 Martinez Insua Adrian 115
64 144 Rodriguez Rodriguez Fernando 2
0 - 1
2 Millan Soto Jose 107
65 140 Grana Gomez Diego
+ - -
Santome Rodriguez-Salas Luis M 108
66 139 Freire Boudon Carlos 1
1 - 0
Barroso Martins Afonso 133
67 128 Fernandez Lopez Ivan 1
1 - 0
Sa Jose Armando Carvalho Faria 134
68 3 GM Rusev Krasimir 0
0
sen emparellar
69 13 IM Alvarez Pedraza Aramis 0
0
sen emparellar
70 63 Triquell Sanchez Manel
0
sen emparellar
71 80 Martinez Brea Manuel
0
sen emparellar
72 119 Fernandez Rilo Juan
0
sen emparellar
73 120 Saavedra Carballido Gregorio 2
0
sen emparellar
74 122 Alvarino Pita Fernando 1
0
sen emparellar
75 131 Paz Perez Santiago 0
0
sen emparellar
76 137 Del Rio Suarez Emilio 0
0
sen emparellar
77 138 Fernandez Rodriguez Jose ½
0
sen emparellar
78 141 Hierro Ferreiro Alvaro
0
sen emparellar

Datos Técnicos:

Organizador
Juan V. Rodriguez Rey / C. Ferrolán de Xadrez
Director do Torneo
Juan V. Rodriguez Rey
Árbitro principal
AI Lukas Iruretagoiena
Sede
Ferrol. A Coruña

Resultados en ChessResults

Organiza/Sitio Web Oficial:

Círculo Ferrolán de Xadrez
http://www.cfxadrez.org

 

TablaDeFlandes