Galicia/Galiza
Galicia

XXIV Festival Cidade de Ferrol
VI Maestro Rodrigo In Memorian

Ferrol - A Coruña

VI Maestro Rodrigo in Memorian: 16 ao 23 agosto de 2009
IX Maestro Alonso Leira in Memoriam: 25 ao 30 de agosto de 2009

TORNEO DO XXII CIRCUITO GALEGO DE XADREZ

Informa: Círculo Ferrolán de Xadrez Web Oficial | Bases | Fotos

Listado:

Foto
Foto Cortesía Círculo Ferrolán

No.  
Nome
FED FIDE EloN
1 GM Del Rio De Angelis Salvador G ESP 2560 2554
2 GM Mirzoev Azer AZE 2559 2565
3 GM Rusev Krasimir BUL 2543 0
4 GM Radulski Julian BUL 2539 0
5 GM Korneev Oleg RUS 2537 2600
6 GM Rivas Pastor Manuel ESP 2525 2520
7 GM Dgebuadze Alexandre BEL 2516 0
8 GM Sundararajan Kidambi IND 2506 0
9 IM Ortiz Suarez Isan Reynaldo CUB 2504 2532
10 GM Abreu Delgado Aryam CUB 2487 0
11 IM Petrov Marijan BUL 2479 0
12 IM Gomez Garrido Camilo CUB 2461 0
13 IM Alvarez Pedraza Aramis CUB 2460 2490
14 IM Gongora Reyes Maikel CUB 2446 0
15 GM Petkov Vladimir BUL 2429 0
16 Valles Moreno Ivan ESP 2428 2423
17 GM Spassov Liuben BUL 2427 2412
18 IM Venkatesh M R IND 2426 0
19 IM Satyapragyan Swayangsu IND 2423 0
20 IM Guerra Bastida Diego ESP 2419 2410
21 FM Fernandez Cardoso Alexey CUB 2419 0
22 IM Konguvel Ponnuswamy IND 2419 0
23 FM Guerra Mendez Jose Angel CUB 2408 2399
24 FM Gomez Ledo Roberto Carlos CUB 2404 0
25 FM Cabezas Ayala Ivan ESP 2389 2350
26 IM Milchev Nikolay BUL 2351 0
27 FM Ramiro Ovejero Juan Luis ESP 2348 2359
28 IM Rivera Daniel URU 2339 2399
29 IM Rodriguez Lopez Rafael ESP 2304 2313
30 FM Permuy Lorenzo Carlos Javier ESP 2297 2299
31 Fernandez Borrego Pablo ESP 2296 2267
32 Garcia-Ortega Mendez Jose M ESP 2277 2250
33 Pazos Porta Antonio ESP 2270 2248
34 FM Lasinskas Povilas LTU 2268 0
35 Vlashki Nino BUL 2262 0
36 Perez Mauricio Xoel ESP 2259 2238
37 Silva Stephane POR 2252 0
38 Patino Romaris Juan Roberto ESP 2246 2234
39 Paredes Cordo Jacobo Borja ESP 2241 2211
40 Pantin Soto Jose Ramon ESP 2230 2212
41 Ferreira Jorge Viterbo POR 2202 0
42 Borras Duran Pere ESP 2184 2210
43 Leira Paricio Julio ESP 2170 2161
44 De Nacimiento Montano Angel ESP 2164 2139
45 Ortiz Lafont Jose ESP 2162 2184
46 FM Larrosa Vila Jose ESP 2158 2179
47 Casares Cabanas Carlos ESP 2158 2155
48 Cubero Ferreiro Rodrigo ESP 2136 2113
49 Marcos Pinto Luis ESP 2130 2105
50 Aparicio Garcia Enrique ESP 2129 2097
51 Suarez Garcia Carlos ESP 2120 2089
52 Fojo Pinon Alejandro ESP 2118 2060
53 Sahelices Casado Roberto ESP 2094 2052
54 Baragano Campa David ESP 2090 2071
55 Colet Fernandez Josep ESP 2071 2074
56 Penalonga Sweers Angel ESP 2070 2049
57 WFM Redondo Arguelles Graciela ESP 2062 2045
58 Brana Lopez Eduardo ESP 2039 2023
59 Lopes Manuel POR 2020 0
60 Millan Soto Miguel ESP 2014 1974
61 Gomes Estevao Manuel POR 2013 0
62 Fernandez Lago David ESP 2012 2002
63 Triquell Sanchez Manel ESP 2003 1992
64 Cinza Lopez Javier ESP 1995 1971
65 Alonso Garuti Luis E ESP 1986 2010
66 Martinho Filipe Mesquita Alves POR 1973 0
67 Ares Campo Iria ESP 1963 1949
68 Pires Gustavo POR 1957 0
69 Escudeiro Tilve Ramon ESP 1956 1900
70 Redondo Gonzalez Javier ESP 1954 1917
71 Sanchez Ferreira Emilio ESP 1941 1848
72 Goday Otero Victor Jose ESP 1936 1918
73 Martinez Rodriguez Rolando ESP 1936 1898
74 Perez Diaz Francisco Jose ESP 1930 1905
75 Fernandez Lopez Pablo ESP 1924 1856
76 Vazquez Del Valle Ruben ESP 1919 1918
77 Ferreiro Lorenzo Vicente Javie ESP 1917 1838
78 Ballina Amandi Casimiro ESP 1909 1860
79 Beltran Ortiz Edda Georgina ESP 1901 1870
80 Martinez Brea Manuel ESP 1892 1802
81 Guijarro Arca Basilio ESP 1889 1835
82 Gonzalez Escourido Emilio ESP 1884 1866
83 Fraga Suarez Roberto ESP 1880 1838
84 Reno Chanca Sergio ESP 1862 1814
85 Jimenez Gonzalez Jose Luis ESP 1846 1804
86 Rodriguez Bernardo Gumersindo ESP 1836 1742
87 Redondo Varela Celestino ESP 1835 1768
88 Rovira Ruiz Enric ESP 1834 1797
89 Mederos Aguila Jose ESP 1821 1766
90 Gomez Dieguez David ESP 1795 1738
91 Lopez Grana Carmen ESP 1764 1722
92 Tuimil Martinez Ricardo ESP 1760 1708
93 Patallo Bermudez David ESP 1747 1654
94 Fernandez Gonzalez Sergio ESP 1745 1655
95 Roca Rivera Alejandro ESP 1742 1605
96 Gandoy Martinez Pablo ESP 1739 1771
97 Segura Santos Luis ESP 1738 1674
98 Fernandez Gonzalez Marcos ESP 1723 1678
99 Martinho Nuno Miguel POR 1717 0
100 Marino Gonzalez Alejandro ESP 1700 1543
101 Arellano Pardo Martin ESP 1687 1669
102 Chao Franco Jose Manuel ESP 1684 1724
103 Lopez Lopez Juan Manuel ESP 1682 1590
104 Rey Malde Henrique ESP 1675 1606
105 Rodriguez Varela Ruben ESP 1656 1474
106 Sanchez Gabin Aranzazu ESP 1586 1539
107 Millan Soto Jose ESP 1574 1622
108 Santome Rodriguez-Salas Luis M ESP 1574 1415
109 Rivera Couce Aday ESP 1564 1530
110 Chao Vale Fernando ESP 1563 1566
111 Perez Sierra Brais ESP 1518 1465
112 Picos Maiztegui Miguel ESP 1516 1578
113 Sa Claudio Simao Carvalho Fari POR 1491 0
114 Martinez Insua Pablo ESP 1490 1480
115 Martinez Insua Adrian ESP 1484 1502
116 Bustabad Rapa Eusebio ESP 0 1876
117 Ciruelos Clerencia Juan Manuel ESP 0 1834
118 Cenalmor Palanca Guillermo ESP 0 1821
119 Fernandez Rilo Juan ESP 0 1725
120 Saavedra Carballido Gregorio ESP 0 1705
121 Suarez Martinez Javier ESP 0 1645
122 Alvarino Pita Fernando ESP 0 1568
123 Fernandez Borrego Carlos ESP 0 1481
124 Pardo Gomez Jose Ramon ESP 0 1477
125 Zaragoza Alonso Andres ESP 0 1473
126 Gomez Dieguez Adrian ESP 0 1432
127 Tenreiro Calvo Jose Manuel ESP 0 1420
128 Fernandez Lopez Ivan ESP 0 1416
129 Prado Acebo Ines ESP 0 1377
130 Pardo Gomez Juan Carlos ESP 0 1345
131 Paz Perez Santiago ESP 0 1343
132 Chen Lin Yan Qing ESP 0 1293
133 Barroso Martins Afonso POR 0 0
134 Sa Jose Armando Carvalho Faria POR 0 0
135 Chavez Diaz Douglas ESP 0 0
136 Cubero Suarez Juan Jose ESP 0 0
137 Del Rio Suarez Emilio ESP 0 0
138 Fernandez Rodriguez Jose ESP 0 0
139 Freire Boudon Carlos ESP 0 0
140 Grana Gomez Diego ESP 0 0
141 Hierro Ferreiro Alvaro ESP 0 0
142 Ramirez Armenteros Adianny ESP 0 0
143 Regueiro Garcia Isaac Rafael ESP 0 0
144 Rodriguez Rodriguez Fernando ESP 0 0
145 Rodriguez Sigler Alexandre ESP 0 0

Datos Técnicos:

Organizador
Juan V. Rodriguez Rey / C. Ferrolán de Xadrez
Director do Torneo
Juan V. Rodriguez Rey
Árbitro principal
AI Lukas Iruretagoiena
Sede
Ferrol. A Coruña

Resultados en ChessResults

Organiza/Sitio Web Oficial:

Círculo Ferrolán de Xadrez
http://www.cfxadrez.org

 

TablaDeFlandes